Kļūstiet par sava priekšnieka draugu

Kļūstiet par sava priekšnieka draugu

Viss sākas ar to, kā jūs raugāties uz savu priekšnieku – tikai kā uz personu vai kā autoritāti? Runājot atklāti, jūsu boss, iespējams, vēlas nodibināt ar saviem padotajiem ciešākas attiecības, tāpat kā jūs ...

Kā kļūt par priekšnieka draugu?

Viss sākas ar to, kā jūs raugāties uz savu priekšnieku – tikai kā uz personu vai kā autoritāti? Runājot atklāti, jūsu boss, iespējams, vēlas nodibināt ar saviem padotajiem ciešākas attiecības, tāpat kā jūs.

Ir nepieciešams daudz pieredzes un pārdomātas rīcības, lai kļūtu par sava priekšnieka draugu. Tātad viss ir atkarīgs no tā, vai jums ar savu bosu ir rūpīgi pārdomātas attiecības, vai nē.

Mēģiniet ievērot šādus noteikumus un jūs ar priekšnieku, iespējams, kļūsiet patiešām labi draugi.

1. Sāciet kopā pavadīt laiku arī ārpus darba

Ir pārsteidzoši, kā kopīgas intereses tuvina cilvēkus. Šādā gadījumā jums noteikti neaptrūksies kopīgu sarunu tēmu, tāpēc pēc darba bez jebkādiem uztraukumiem varat uzaicināt priekšnieku uz kausu alus, tenisa partiju vai kāršu spēli.

2. Ieejiet viņa pasaulē

Ja runāsiet ar viņu tikai par darbu, tas atgādinās, ka joprojām esat tikai viņa padotais. Mēģina runāt par tēmām, kuras vairāk skar personīgo līmeni.

3. Esiet ieinteresēts arī attiecībā uz sīkumiem

Pat tad, ja jums īpaši nerūp priekšnieka bērnu dzimšanas dienas, izrādiet kaut vai nelielu interesi. Tas ir svarīgi viņam un viņš novērtēs jūsu uzmanību. Galu galā, arī šī ir viena no draudzīgām sarunu tēmām.

Svarīgākais ir tas, lai sarunas un saviesīgie pasākumi noritētu tik neitrāli un nepiespiesti, cik vien iespējams. Nepārspīlējiet ar dāvanām un nebārstieties ar komplimentiem vai uzslavām.

4. Satieciet viņa/viņas otro pusīti

Cilvēki dažkārt mēdz sūdzēties savai otrajai pusītei un jūs to varat izmantot savā labā – lēnām un gudri speriet soli tālāk, satieciet šo otro pusīti un iepatīcieties. Ja jūs viņai/viņam patiksiet, boss jums vairāk uzticēsies.

5. Esiet foršs

Ne ar ko nepārspīlējiet. Esiet dabisks un nepiespiests. Uzvedieties tā, it kā jūs būtu labi draugi.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!