Kā būt laimīgam attiecībās?

Kā būt laimīgam attiecībās?

Mēs visi vēlamies būt laimīgi attiecībās. Tomēr, mēs ļoti maz zinām par to, kā būt laimīgiem. Diezgan reti mēs satiekam cilvēku, kas apgalvo, ka zina, kā vienmēr būt laimīgam attiecībās. Mūsu prasībām, attiecībā uz savstarpējām attiecībām, šķiet nekad nav gala. Mūsu vēlmes nav pastāvīgas un katru dienu mēs tiecamies pēc jauniem mērķiem. 

Kā iemācīties būt laimīgam?

Mēs visi vēlamies būt laimīgi attiecībās. Tomēr, mēs ļoti maz zinām par to, kā būt laimīgiem. Diezgan reti mēs satiekam cilvēku, kas apgalvo, ka zina, kā vienmēr būt laimīgam attiecībās. Mūsu prasībām, attiecībā uz savstarpējām attiecībām, šķiet nekad nav gala. Mūsu vēlmes nav pastāvīgas un katru dienu mēs tiecamies pēc jauniem mērķiem.

Tādējādi, mūsu nerimstošās vēlmes liedz mums būt laimīgiem. Tas ir apburtais loks, kurš ved pie lielākas neskaidrības, mulsuma un nereti, arī pie depresijas.

Mēs paši izvēlamies – būt vai nebūt laimīgiem.

Tādēļ attiecībās mums derētu saglabāt caurspīdīgumu un novērtēt katru brīdi, ko pavadām kopā ar draugiem, ģimeni un domubiedriem. Viskritiskākais aspekts, laimīgās attiecībās ir piestrādāšana pie attiecību veselīguma. Tomēr, jāatzīst, ka šo mērķi nav iespējams sasniegt vienatnē. Visiem attiecībās iesaistītajiem ir kopā jāsadarbojas, lai padarītu attiecības veiksmīgas un laimīgas.

Ieklausīties cilvēkos...

Jebkurās attiecībās vistipiskākā sūdzība ir saistīta ar komunikāciju nepietiekamību vai trūkums. Vai tās būtu oficiālas attiecības starp priekšnieku un padoto, vai neoficiālas, starp draugiem, ģimenes locekļiem vai mīļotajiem. Domas par otru cilvēku vai prasības attiecībā uz viņu ne vienmēr tiek skaidri izpaustas.

Mēs esam zaudējuši zināšanas par to, kā būt laimīgiem. Starp ideju un rīcību pastāv milzīga plaisa. Daudzi tiek pārprasti, jo pietrūkt pacietības ieklausīties otrā cilvēkā. Ieklausīšanās ne tikai palīdz izprast un saprast otru cilvēku labāk, bet arī liek runātajam justies svarīgam.

Laime var būt visvienkāršākā sasniedzamā lieta.

Diemžēl, mēs esam aizmirsuši, kā tas ir – būt laimīgiem. Pēdējos divsimts gadus cilvēki ir spēruši lielu soli pretī progresam un mūsu dzīves ir kļuvušas par nebeidzamām sacīkstēm citu pārspēšanā un uzvarēšanā. Mēs nemitīgi sacenšamies viens ar otru pat visvienkāršākajā attiecību formātā, tādā kā, piemēram, draudzība vai mīlestība.

Ja mēs vēlamies iemācīties kā būt laimīgiem, mums ir jāiemācās mīlēt bez nosacījumiem. Uzticēšanās, cieņa, novērtējums un pacietība ir visbūtiskākie attiecību aspekti. Ja abi cilvēki savās savstarpējās attiecībās ir laimīgi, viņi iemācīsies būt laimīgi arī cita rakstura attiecībās.

Laimīgas attiecības rodas no zināšanām par to, kā būt laimīgiem.

Nereti mūsu profesionālā specifika liek mums ignorēt personiskās attiecības. Mums ir jāatceras, ka, ja mēs vēlamies būt laimīgi, mums ir jāvelta sevi vienlīdz daudz kā darba attiecībās, tā arī personiskajās. Tikai tad, kad mēs aktīvi meklējam un izzinām veidus kā būt patiesi laimīgiem, esot kopā un kā censties to panākt, mēs varam būt laimīgi.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!