Dzērieni un randiņi: Kādu dzērienu pasūtīt pirmajā randiņā?

Dzērieni un randiņi: Kādu dzērienu pasūtīt pirmajā randiņā?

Vai esat kādreiz saskārušies ar situāciju, kad randiņā nezināt, kādu dzērienu pasūtīt? Tēja vai kafija varētu šķist garlaicīga izvēle, tieši tāpēc alkohols visbiežāk ir laba ideja, lai nedaudz nomierinātu sevi, it īpaši, ja tas ir pirmais randiņš. Bet kādus tieši alkoholiskos dzērienus izvēlēties, lai ikviens randiņš noritētu veiksmīgi?

Sarkanvīns

Sarkanvīns ir izsmalcināts, seksīgs un pavedinošs, tāpēc tā ir lieliska izvēle randiņam. Ja Jūs vēlaties atstāt iespaidu uz savu pavadoni un radīt īpašu noskaņu, izvēlieties sarkanvīnu! Tomēr esiet uzmanīgi, jo sarkanvīns var atstāt pēdas uz Jūsu lūpām un zobiem, kas noteikti nebūs ļoti pievilcīgs skats, tāpēc randiņa laikā neaizmirstiet par šo faktu.

Baltvīns

Baltvīns ir tikpat izsmalcināts kā sarkanvīns, un tas ir arī sievišķīgāks, tāpēc ja Jūs vēlaties piešķirt savam tēlam nedaudz naivuma un viegluma, noteikti izvēlieties baltvīnu! Sarkanvīns veido vairāk seksīgāku atmosfēru, kamēr baltvīns piešķir randiņam vieglu flirta noskaņu.

Izvēloties baltvīnu, Jūs novērtēsiet šīs izvēles priekšrocības – baltvīns neatstāj pēdas uz Jūsu sejas, tāpēc Jums nevajadzēs uztraukties, kā izskatīsieties pavadoņa priekšā.

Martini

Martini ir klasisks, izsmalcināts un stilīgs, bet tas ir diezgan stiprs alkoholisks dzēriens, tāpēc, iespējams, pirmajā randiņā to dzert nevajadzētu. Martini parasti pasniedz mazās devās, bet tas ir ļoti stiprs, kas nozīmē, ka Jums būs vajadzīgs mazs šī dzēriena daudzums, lai noreibtu, vai arī lai iedzertu par daudz.

Parasti pirmajos randiņos ir daudzi klusuma brīži un pauzes, kuras mēs visbiežāk aizpildām, paceļot glāzes un dzerot mūsu dzērienus. Ja Jūs dzersiet ūdeni pirmā randiņa laikā, sliktākais, kas var notikt, ir bieži gājieni uz labierīcībām. Ja Jūs dzersiet martini... nu, Jūs jau sapratāt galveno domu!

Dažādi augļu dzērieni

Augļu alkoholiskie dzērieni kā, piemēram, sangrija vai augļu punšs varētu šķist laba ideja randiņam, jo tie ir viegli un garšo lieliski, tomēr saldā garša var likt Jums iedzert vairāk, nekā bija plānots, kas savukārt var kaitēt Jūsu randiņa norisei. Šādi dzērieni var izraisīt arī ļoti lielas paģiras, tāpēc ir svarīgi kontrolēt iedzertā augļu alkoholiskā dzēriena daudzumu.

Kokteiļi

Ar kokteiļiem ir līdzīgi kā ar martini – protams, tie ir lieliski dzērieni, bet tie var padarīt Jūs iedzērušu daudz ātrāk, nekā Jūs to gribētu pirmajā randiņā. Ja Jūs tomēr vēlaties pasūtīt kokteili, izvēlieties kaut ko vieglu, un nekādā gadījumā nepasūtiet Long Island Iced Tea – tas var nebeigties labi!

Alus

Alus ir ļoti interesanta dzēriena izvēle, jo to var uztvert dažādi. Pirmkārt, alus dzeršana kādam varētu likties ne īpaši sievišķīga padarīšana, kaut gan no citas puses daudziem vīriešiem patīk sievietes, kuras pasūta (un arī izbauda!) aukstu aliņu.

Ja parasti Jūs izvēlaties tieši šo dzērienu, tad arī randiņā dariet tāpat, tomēr  ja Jums īsti nepatīk alus un Jūs to pasūtījāt tikai tāpēc, lai atstātu iespaidu uz savu pavadoni, nedariet tā, jo jebkurā gadījumā varēs pamanīt, ka Jūs to īsti neizbaudāt. Un vēl, derētu atcerēties, ka alus liek ļoti bieži apmeklēt labierīcības, tāpēc padomājiet kārtīgi, pirms pasūtāt šo dzērienu!

Stiprais alkohols

Stiprā alkohola dzeršana var likt Jums izskatīties seksīgi, bīstami un avantūristiski, bet tajā pašā laikā arī tā, ka randiņa vietā Jums  labāk vajadzētu doties uz anonīmo alkoholiķu sanāksmi. Bet, ja Jūs pareizi izspēlēsiet savas kārtis, Jūs varat radīt tādu iespaidu, kādu vēlējāties – lai arī kāds tas būtu.  

Jebkurā gadījumā, esiet uzmanīgi un neiztukšojiet savu glāzi pārāk ātri, kas ir ļoti izplatīta situācija pirmajos randiņos, kad valda liels uztraukums. Tāpat ziniet savu mēru – jo pretējā gadījumā Jūs varat nožēlot savu rīcību nākamajā rītā.

 

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!