Dienesta romānu plusi un mīnusi

Dienesta romānu plusi un mīnusi

Gandrīz ceturtdaļa uzsākto attiecību, kas vēlāk beidzas ar kāzām, sākas darba vietā. Tomēr jāatzīst, ka dienesta romāni sev līdzi nes arī krietnu problēmu žūksni. Izlasiet un uzzināsiet dienesta romāna plusus un mīnusus…

Attiecības darba vietā...

Gandrīz ceturtdaļa uzsākto attiecību, kas vēlāk beidzas ar kāzām, sākas darba vietā. Šķiet, ka uzņēmumi ir atvērti šādiem dienesta romāniem un spēj tos uztvert ar toleranci, kas kopumā nav peļami…

Tomēr jāatzīst, ka dienesta romāni sev līdzi nes arī krietnu problēmu žūksni. Izlasiet un uzzināsiet dienesta romāna plusus un mīnusus…

Mīlestība darba vietā: vai kompānijai tas ir izdevīgi?

Mīlestība iet roku rokā ar entuziasmu, arī darba vietā. Eksperti runā par sinerģisko ietekmi, kas palielina produktivitāti un darba efektivitāti. Paaugstinātā hormonu līmeņa sekas ir palielināta motivācija. Vēl vairāk, katrs šāda dienesta romāna spēlētājs vēlas sevi partnera priekšā parādīt no labākās puses.

Darba vietā izveidojušies pāri iedrošina viens otru un rada komforta sajūtu, tādēļ smagākie profesionālās dzīves brīži tiek pārciesti daudz vieglāk, līdz ar to jāsaka – dienesta romāns uzņēmumam dod tikai priekšrocības.

Monētas otra puse

Ja iemīlas divi cilvēki, kas ikdienā strādā vienā komandā, parasti ne par ko labu tas neliecina, jo šādā gadījumā komanda pajuks vai arī attiecībām komandas ietvaros jābūt pārorganizētām. Vislabākais padoms pāriem, kas strādā vienā komandā, ir nepaust un neizrādīt darbā savas emocijas…

Tas nebūt nenozīmē, ka savas attiecības un jūtas ir jāslēpj, vai jābažījas, ka tās nebūs ilgstošas. Labākais, ko varat darīt, atklājiet savas attiecības kolēģiem, bet tikai tad, ja esat pārliecināti, ka attiecības ir pietiekami stabilas un nopietnas.

Baumas, baumas, baumas ...

Katram darbā izteiktam paziņojumam vai atklājumam līdzi nāk baumas. Tikko dibinātas attiecības ir tā tēma, kurā katrs vēlas iebāzt savu deguntiņu, šauboties par šo darbinieku spēju strādāt produktīvi. Bet nenokariet degunu! Patiesa mīlestība spēj pārvarēt visus šķēršļus. Tiem pāriem, kas strādā dažādās nodaļās, būs vieglāk, jo viņi neatradīsies nepārtrauktā kontaktā.

Visgrūtāk ir priekšniekiem un padotajiem

Lielākā daļa uzņēmumu atbalsta romantiskas attiecības, tomēr lielākas problēmas būs tad, ja Jūsu izredzētais būs priekšnieks. Šādas attiecības ir daudz sāpīgākas un tās ieskauj daudz lielāks baumu mākonis. Vissāpīgākā ir šķiršanās, ja vienam no partneriem ir jādodas projām. Parasti tas ir padotais.

Jūs jau noteikti zināt – „Ja uzsākas attiecības ar kolēģi, varat zaudēt sabiedrotos, ja uzsākat attiecības ar priekšnieku, varat zaudēt darbu.'

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!