Atkal kopā ar bijušo!

Atkal kopā ar bijušo!

Vai ir iespējams atjaunot (neveiksmīgās) attiecības ar bijušo?

Kā es varu viņu atgūt?

Vai ir iespējams atjaunot (neveiksmīgās) attiecības ar bijušo?

Drīzāk Jums būtu jājautā, vai ir jēga atsākt neizdevušās pagātnes attiecības.

"Mēs atsākam un pārtraucam savas attiecības!"

Vienreiz kāda mana draudzene teica: “Mēs ar savu puisi atsākam un pārtraucam attiecības. Nesen mēs izšķīrāmies un tagad viņš satiekas ar kādu citu. Man liekas, ka viņš pat nezina, ko viņš vēlas. Bet es zinu, ka viņam joprojām ir jūtas pret mani. Es domāju par to, kā viņu atgūt, pat ja viņš patreiz satiekas ar kādu citu.”

Pieredze, kas iznīcina no iekšpuses

Agrāk vai vēlāk kāds no mums pieķer sevi domājot tieši šādi. Bet vai pastāv kāda recepte, kā atgūtu savu bijušo?

Tā vietā pajautājiet sev, vai tas, ko Jūs darāt, nāk Jums par labu!

Pirmā svarīgā lieta, ko ir vērts pieminēt, ir tas, ka Jūs iespējams ignorējat visus signālus, ko Jums raida Jūsu bijušais. Neesat naivi! Neaizveriet acis reālās situācijas priekšā.

Ja viņš/viņa satiekas ar citu personu, tad arī Jums ir laiks iet tālāk. Iespējams, ka viņam/viņai pret Jums nav tādas pašas jūtas.

Atstājiet pagātni aiz muguras un koncentrējieties nākotnei

Protams, ir grūti, ja Jums pret savu bijušo ir patiesas jūtas, taču šāda domāšana tikai palielina sāpes un vilšanos.

Jo vairāk Jūs distancēsieties no sava bijušā partnera, kurš satiekas ar kādu citu, jo vairāk Jūs paveiksiet savas laimes labā. Lai gan sākumā būs ļoti grūti, tas izrādīsies vislabākais risinājums.

Lai arī Jūsu bijušajam partnerim pret Jums vēl ir kādas jūtas, tās var būt pilnīgi maldinošas

Šī doma ne tikai liedz Jums atstāt pagātni aiz muguras, bet arī traucē virzīties uz priekšu savā mīlas dzīvē.

Ja Jūs pareizi iztulkosiet sava bijušā partnera sūtītos signālus, Jūs drīz atskārtīsiet, ka tie tiek raidīti, lai viņš/viņa paturētu Jūs savā dzīvē vēl kādu brīdi – viņa/viņas personīgā komforta un piesardzības dēļ. Viņa/viņas pieķeršanās zīmes, iespējams, nemaz nav saistītas ar romantisku mīlestību vai vēlmi atjauninot ar Jums mīlas attiecības. It īpaši, ja viņa/viņš jau ir atradis/atradusi jaunu partneri.

Pieņemiet savus lēmumus un esiet laimīgs

Negaidiet! Padomājiet par to, ko Jūs patiešām vēlaties. Ja ar to nepietiek, domājiet par visām sliktajām lietām, kas tika pateiktas vai izdarītas un noveda pie šķiršanās. Ja Jūs dosiet sev vēl nedaudz vairāk laika, var notikt pārsteidzošas lietas.

Un ticiet, kad kāds saka, ka laiks dziedē visas brūces, jo tā ir taisnība.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!