5 lietas, ko vīramāte jums nekad nepateiks

5 lietas, ko vīramāte jums nekad nepateiks

Apskaujot savu Lielisko, jūs tomēr jūtat zināmas bažas, vai kļūt par viņa sievu. Tās nebūt nav greizsirdīgās līgavas māsas, tā ir viņa Māte. Pat, ja jūs tīri labi satiekat, ir piecas lietas, kuras viņa Jums nekad nepateiks …

Kas ir tas, ko jūsu vīramāte iespējams noklusēs!

Ja viss notiek tā, kā tam jānotiek, tuvojas tas brīdis, kad jūs grasāties apprecēties, bet varbūt jau esat precējusies. Apskaujot savu Lielisko, jūs tomēr jūtat zināmas bažas. Kaut kas atgrūž no šī soļa speršanas. Un tās nebūt nav greizsirdīgās līgavas māsas, tā ir viņa Māte. Pat, ja jūs tīri labi satiekat, ir piecas lietas, kuras viņa Jums nekad nepateiks …

Pirms kļūšanas par jūsu visuma centru, mīļotais vīrietis bija pasaules lielākais dārgums kādai citai sievietei. Memmesdēliņš, vai nē? Bet jūsu vīrs tomēr bija savai mātei vissvarīgākais cilvēks pasaulē vēl pirms bijāt ienākusi viņa dzīvē, nerunājot jau par „Jā” vārda teikšanas brīdi. Lūk, ko viņa domā brīdī, kad skatās uz jums:

1. Viņš rūpēsies par tevi tieši tāpat, kā rūpējās par mani.

Ja jūsu vīrietis katru dienu zvana savai mātei, visticamāk viņš tieši tāpat kontrolēs jūs. Bet, ja viņš ir viens no tiem, kas aizmirst par dzimšanas dienām un jubilejām (arī savas mammas svētku dienām), negaidiet, ka viņš pie kājām klās ziedu klēpjus un uzmanības pierādījumus.

2. Kā es gaidu mazbērnus...

... Pat, ja jūs un jūsu izredzētais vēl neplānojiet bērnus, vīramāte sāka domāt par brīdi, kad viņa varēs rūpēties par saviem mazbērniem jau tajā momentā, kad viņas dēls pameta ģimenes mājas. Lai arī viņa neved jūs iepirkties bērnu preču veikalā, tas nebūt nenozīmē, ka viņai nav sagatavota kāda jauka dāvaniņa Tēta dienai.

3. Ja es viena atrodos Jūsu guļamistabā, es spiegoju

Lūdzu, nekrītiet panikā – vai tad jūs pati tā nedarītu? Varbūt guļamistaba ir pārāk intīma vieta, bet spiegošana virtuvē ir pat pieļaujama. Ja nevēlaties savā virzienā raidītu nosodījumu un neizpratnes pilnus skatienus, labāk neturiet ledusskapī lielu daudzumu saldētās gaļas.

4. Mani uztrauc jūsu seksuālā dzīve

Šis fakts nav tik ļoti saistīts ar iepriekšminēto – attiecībā uz vēlmi auklēt mazbērnus – bet gan uz to, ka ideāla seksuālā dzīve ir veselīgas un noturīgas laulības garants. Iespējams, ka viņa nevēlas dzirdēt detalizētu guļamistabas stāstu, bet tomēr viņa raizējas par sava puisēna laimi tikpat lielā mērā, kā jūs.

5. Viņš mīl tevi vairāk, nekā mani

Ir grūti to pierādīt, bet šobrīd jūs esat sava vīrieša pasaules centrs. Jūsu pirkstā ir vērtīgs gredzens, turklāt arī viņš ir saņēmis māti pūrā – sievasmāti, kas nozīmē, ka viņš ir gatavs samierināties ar daudzām lietām, lai tikai būtu kopā ar jums. Kaut kur dziļi sirdī viņa, iespējams, apzinās, ka ir pazaudējusi savu dēlu uz visiem laikiem

 

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!