4 lielākie vīriešu noslēpumi

4 lielākie vīriešu noslēpumi

Vai vīrieši patiešām ir neizdibināmi radījumi? Mēs esam atklājuši 4 vīriešu noslēpumus, kas jūs noteikti pārsteigs. Mēs esam mēģinājuši atrast arī iemeslus tam, kāpēc vīrieši ir tieši tādi, kādi viņi ir – tik īpaši! Izlasiet un varbūt spēsiet viņus saprast nedaudz labāk. 

Vai vīrieši patiešām ir neizdibināmi radījumi? Mēs esam atklājuši 4 vīriešu noslēpumus, kas jūs noteikti pārsteigs. Mēs esam mēģinājuši atrast arī iemeslus tam, kāpēc vīrieši ir tieši tādi, kādi viņi ir – tik īpaši! Izlasiet un varbūt spēsiet viņus saprast nedaudz labāk.  

1. Kāpēc vīrieši izvairās no stabilām attiecībām?

Daudzi vīrieši izvairās no stabilām attiecībām, jo uzskata, ka sievietes ierobežos viņu brīvību, ka viņi kļūs vāji un bezspēcīgi. Runājot par brīvību, viņi ar to saprot iešanu un nākšanu, kad ienāk prātā, kā arī klusēšanu, ja nav ko teikt: to, ka viņiem nav jāpaskaidro kāda no savām rīcībām vai jāatvainojas par savu uzvedību, kā arī to, ka viņi var būt kopā ar tik daudzām sievietēm, cik vēlas.

Bet neaizmirstiet: neskatoties uz visu arī vīrieši tiecas pēc mīlestības – viņi vēlas, lai kāds par viņiem parūpētos un protams, lai viņi varētu nodarboties ar seksu kad vien vēlas un tik bieži, cik vēlas.   

2. Kāpēc vīriešiem vienmēr jābūt taisnībai?

Ja vēlamies izprast šo mūsdienu vīriešu iezīmi, mums jāzina, kā viņi tika audzināti bērnības gados. No viņiem vienmēr paģērēja noteiktību un apņemšanos, viņi nedrīkstēja raudāt un visam, ko viņi darīja, bija jābūt perfektam. Tagad šis noslēpums ir dziļi iesēdies vīriešu prātos. No katra vīrieša ir atkarīgs tas, vai viņš spēs mainīties un cīnīties ar šo „nolemtību” un vai spēs iemācīties iziet uz kompromisiem.

3. Kāpēc vīrieši spēj vienlaicīgi koncentrēties tikai uz vienu lietu?

Vīriešu smadzenes ir ieprogrammētas tā, ka viņi spēj vienlaicīgi paveikt tikai vienu lietu, taču to viņi dara ar pilnu atdevi. Svarīgi ir tas, vai sieviete spēj pieņemt šo vīrieša īpatnību un koncentrēšanās spējas specifiku. Šajā punktā mēs atšķiramies.   

4. Kāpēc vīriešus tik ļoti piesaista sports?

Jau kopš neatminamiem laikiem vīrietis ir bijis mednieks, kas devās medībās kopā ar citiem vīriešiem, kamēr sievietes gatavoja ēst un pieskatīja bērnus. Medību laikā vīriešiem nācās skriet, dzīties pakaļ un pielietot citas īpašās prasmes.

Tieši tādēļ, vēl šobaltdien, vīriešos mīt mednieku instinkts! Tikai pašas medības ir nedaudz mainījušās, pārejot sociāli pieņemamākā formā.   

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!