Savstarpējās attiecības

 • 25 idejas, ko darīt svētkos, ja pavadāt tos divatā?

  25 idejas, ko darīt svētkos, ja pavadāt tos divatā?

  Ziemassvētki ir mīļuma, siltuma, mīlestības un došanas piepildīts laiks. Tas ir laiks, kad visi tuvie sanāk kopā un pāri dāvā viens otram vairāk mīlestības. Ja šogad esat izlēmuši svētku laikā pabūt divātā, tas nenozīmē, ka Jums būtu viss laiks jāpavada bezdarbībā pie televīzora. Lai gan tas arī ir variants, ja neko citu negribas. Tomēr ir tik daudz lietas, kā jauki pavadit ne tikai svētkus, bet arī jebkuru citu brīvu ziemas dienu. Smelieties idejas un dariet lietas par kurām parasti aizmirstat.

 • 5 noteikumi dienesta romānam!

  5 noteikumi dienesta romānam!

  Jūs nevarat novērst acis no jaukās kolēģes, kas sēž dažu metru attālumā no Jums? Laipni lūdzam skaistajā, bet tik ļoti sarežģītajā dienesta romānu pasaulē.

 • Kas liek vīriešiem krāpt?

  Kas liek vīriešiem krāpt?

  Pēdējos gados ir izvērtusies diskusija, vai mēs esam monogāmas vai poligāmas radības. Agrāk par to vispār netika runāts, jo pastāvēja tikai viena patiesība. Netika dota otro iespēju gadījumā, ja pāris ar gadiem atklāj, ka pieļāvuši kļūda. 

 • 10 rupjākās kļūdas pirmā randiņa laikā

  10 rupjākās kļūdas pirmā randiņa laikā

  Pirmā tikšanās reize. Patīkama atmosfēra, labi dzērieni, iedvesmojoša mūzika un jaukas sarunas ... bet tad jūs pēkšņi esat pārsteigts. Nekādi skūpsti, nekādas īsziņas un nākošajā dienā viņa neatbild uz jūsu telefona zvaniem. Ko esat izdarījis nepareizi...

 • 5 lietas, ko vīramāte jums nekad nepateiks

  5 lietas, ko vīramāte jums nekad nepateiks

  Apskaujot savu Lielisko, jūs tomēr jūtat zināmas bažas, vai kļūt par viņa sievu. Tās nebūt nav greizsirdīgās līgavas māsas, tā ir viņa Māte. Pat, ja jūs tīri labi satiekat, ir piecas lietas, kuras viņa Jums nekad nepateiks …

 • Dienesta romānu plusi un mīnusi

  Dienesta romānu plusi un mīnusi

  Gandrīz ceturtdaļa uzsākto attiecību, kas vēlāk beidzas ar kāzām, sākas darba vietā. Tomēr jāatzīst, ka dienesta romāni sev līdzi nes arī krietnu problēmu žūksni. Izlasiet un uzzināsiet dienesta romāna plusus un mīnusus…

 • Atkal kopā ar bijušo!

  Atkal kopā ar bijušo!

  Vai ir iespējams atjaunot (neveiksmīgās) attiecības ar bijušo?

 • Pieci soļi, lai radītu lielisku iespaidu

  Pieci soļi, lai radītu lielisku iespaidu

  Puiši pirmo tikšanos ar draudzenes vecākiem parasti uzskata par nozīmīgu soli attiecībās. Tā var būt ļoti patīkama pieredze, bet var arī izvērsties pilnīgā neveiksmē.

 • Ko sievietes neizprot vīriešos?

  Ko sievietes neizprot vīriešos?

  Paradums visu laiku tupēt pie datora vai neizlaist no rokām televizora pulti pat uz mirkli, padara sievietes trakas. Kādēļ tā?

 • Kā apvienot divas svarīgas dzīves daļas?

  Kā apvienot divas svarīgas dzīves daļas?

  Karjera ieņem ar vien svarīgāku daļu modernas sievietes dzīvē, bet mīloša ģimene ir viņas patvērums, kur viņa vienmēr var atgriezties. Un tomēr - ar vien vairāk sievietēm rodas problēmas savienot savu karjeru, kura prasa daudz enerģijas un laika, un ģimeni, kura arī prasa daudz uzmanības.

 • Kļūstiet par sava priekšnieka draugu

  Kļūstiet par sava priekšnieka draugu

  Viss sākas ar to, kā jūs raugāties uz savu priekšnieku – tikai kā uz personu vai kā autoritāti? Runājot atklāti, jūsu boss, iespējams, vēlas nodibināt ar saviem padotajiem ciešākas attiecības, tāpat kā jūs ...

 • Laulība briesmās? Turpināt vai pārtraukt?

  Laulība briesmās? Turpināt vai pārtraukt?

  Katrās attiecībās, laulības vai ārlaulības, pienāk brīdis, kad partneri sāk sajust attiecībās krīzi. Ne vienmēr šajās krīzēs jāvaino sekss, ir vesela virkne citu iemeslu, kāpēc attiecības tiek bojātas vai pat pārtrauktas.

 • 10 kļūdas, ko vīrieši pieļauj attiecībās

  10 kļūdas, ko vīrieši pieļauj attiecībās

  Ja Jums šķiet, ka attiecībās ar sievietēm Jums neveicas, ka viņas Jūs pamet pirms lietas vispār ir sākušas attīstīties … ja Jūs tiekat atraidīts pirms paspējat parādīt, cik mīlošs un brīnišķīgs cilvēks Jūs esat, tad pavisam noteikti Jūs darāt kaut ko nepareizi.

 • Kā būt laimīgam attiecībās?

  Kā būt laimīgam attiecībās?

  Mēs visi vēlamies būt laimīgi attiecībās. Tomēr, mēs ļoti maz zinām par to, kā būt laimīgiem. Diezgan reti mēs satiekam cilvēku, kas apgalvo, ka zina, kā vienmēr būt laimīgam attiecībās. Mūsu prasībām, attiecībā uz savstarpējām attiecībām, šķiet nekad nav gala. Mūsu vēlmes nav pastāvīgas un katru dienu mēs tiecamies pēc jauniem mērķiem. 

 • 4 lielākie vīriešu noslēpumi

  4 lielākie vīriešu noslēpumi

  Vai vīrieši patiešām ir neizdibināmi radījumi? Mēs esam atklājuši 4 vīriešu noslēpumus, kas jūs noteikti pārsteigs. Mēs esam mēģinājuši atrast arī iemeslus tam, kāpēc vīrieši ir tieši tādi, kādi viņi ir – tik īpaši! Izlasiet un varbūt spēsiet viņus saprast nedaudz labāk. 

 • 6 pazīmes, kas liecina, ka esi viņam pārāk laba

  6 pazīmes, kas liecina, ka esi viņam pārāk laba

  Katrās attiecībās ir zināma daļa problēmu. Dažas attiecības vienkārši nav veselīgas un nedod jums nekādu gandarījumu. Kad esam iemīlējušies, mēs nereti nenovērtējam savus partnerus objektīvi un pieveram acis uz viņu pieļautajām kļūdām. Iepazīstieties ar redzamākajām pazīmēm, kas norāda, ka esat pārāk laba savam partnerim. 

 • 9 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt vīrietim

  9 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt vīrietim

  Vārdi spēj sabojāt jebkuras attiecības dažu sekunžu laikā. Varbūt jūs esat kopā jau gadiem ilgi, taču neapdomīgi izsakoties, varat iedzīvoties sirdssāpēs. Daži vīrieši ir kā bērni un ir grūti ar viņiem veidot nopietnas attiecības. Taču, ja esat iemīlējusi tieši šādu vīrieti, labu attiecību vārdā izvairieties no šīm deviņām frāzēm un jautājumiem, lai cik ļoti jums gribētos tās izteik.

 • Neizgulēšanās var novest pie šķiršanās?

  Neizgulēšanās var novest pie šķiršanās?

  Ideālā pasaulē mēs visi dienu sāktu izgulējušies, priecīgi un atpūtušies bez nekādas vajadzības no kafijas(vai divām, vai divām kafijām un kādas krūzītes espresso). Kofeīns varbūt liek mums pamosties, bet tas nedod visu to pozitīvo, ko dod miegs. Neizgulēšanās pa nakti iespaido mūsu domāšanu, fizisko stāvokli un garastāvokli, viss šis kopums iespaido arī mūsu attiecības. Kā? Uzzini to šeit!

 • Dzērieni un randiņi: Kādu dzērienu pasūtīt pirmajā randiņā?

  Dzērieni un randiņi: Kādu dzērienu pasūtīt pirmajā randiņā?

  Vai esat kādreiz saskārušies ar situāciju, kad randiņā nezināt, kādu dzērienu pasūtīt? Tēja vai kafija varētu šķist garlaicīga izvēle, tieši tāpēc alkohols visbiežāk ir laba ideja, lai nedaudz nomierinātu sevi, it īpaši, ja tas ir pirmais randiņš. Bet kādus tieši alkoholiskos dzērienus izvēlēties, lai ikviens randiņš noritētu veiksmīgi?

 • Vai viņš ar jums flirtē?

  Vai viņš ar jums flirtē?

  Mums visām tā ir bijis - ir nācies satikt izskatīgu puisi, kuru, šķiet, interesē, kas vairāk nekā tikai pieklājīga saruna, tomēr, kā droši zināt, vai viņš patiešām flirtē? Turpmāk no šādām neskaidrām situācijām varēsiet izvairīties, jo zināsiet 10 lietas, kas liecina, ka puisis ar jums flirtē.

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!