Kas īsti ir Memory 2+12 matracis?

Kas īsti ir Memory 2+12 matracis?

Memory 2+12 matrači satur īpašas viskoelastīgās putas – memory. šīs atvērto šūnu putas ir jutīgas pret svaru un temperatūru, kas palīdz ķermenim atpūsties miega laikā. Viskoelastīgo putu īpašības ļauj matracim ieņemt noteiktas auguma aprises, kā arī pielāgojas ķermeņa izliekumam .

Memory 2+12 matrači satur īpašas viskoelastīgās putas – memory. Šīs atvērto šūnu putas ir jutīgas pret svaru un temperatūru, kas palīdz ķermenim atpūsties miega laikā. Viskoelastīgo putu īpašības ļauj matracim ieņemt noteiktas auguma aprises, kā arī pielāgojas ķermeņa izliekumam. Vai tas neizklausās labi? Šis ir matracis, kas palīdz ķermenim atpūsties miega laikā, lai pa dienu Jūs varētu sasniegt un izdarīt vairāk.

 • Matracis sastāv no klasiskā Dormeo matraču pildījuma (12 cm) un īpašās 2 cm biezās viskoelastīgo memory putu kārtas. Memory putām piemīt unikālas īpašības, kas ļauj matracim ieņem atbilstošas ķermeņa formas, nodrošinot atbalstu kājām, rokām, mugurkaulam un citām ķermeņa daļām.
 • Kad cilvēks miegā maina gulēšanas pozas, Memory 2+12 matracis nekavējoties pieņem tādu stāvokli, kādā cilvēks tajā brīdī ir iekārtojies, līdz ar to, nepārtraukti nodrošinot komfortu un ķermeņa atbalstu. Tas arī kļūst mīkstāks tajos punktos, kur palielinās temperatūra – tā sauktajos spiediena punktos.
 • Spiediena punkti ir tās ķermeņa zonas, kuras rada vislielāko spiedienu uz matraci. Piemēram, Jūsu gurni un pleci. Kad Jūs guļat vienā pozā uz šiem spiediena punktiem, Jūs jūtaties neērti, pašam to īsti neapzinoties. Dažreiz šīs zonas sāk sāpēt, kas liek Jums visu nakti grozīties gultā, meklējot piemērotākas pozas.
 • Memory 2+12 matracis absorbē šo svaru un Jūs jūtaties daudz ērtāk. Šis matracis vienmērīgi sadala Jūsu svaru. Memory putas spēj saspiesties un pārveidoties, pielāgojoties ķermeņa temperatūrai.
 • Salīdzinājumā ar parastajām putām, viskoelastīgajam memory putām ir augsts pretestības līmenis pret izmaiņām. Saspiežoties tas neatgūst savu sākotnējo formu tik ātri. Nonākot kontaktā ar Jūsu ķermeni, putas, kas iestrādātas matrača virskārtā, nodrošina gulēšanas ērtību, tomēr pats matracis no iekšpuses paliek stingrs, nodrošinot ortopēdiskas īpašības.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!