Kam piemērots ir Memory 2+12 matracis?

Kam piemērots ir Memory 2+12 matracis?

Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory 2+12 matracis Tātad Memory 2+12 ir īstais matracis ikvienam, kas vēlas labi izgulēties un katru rītu pamosties enerģisks un atpūties.

Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory 2+12 matracis. Tātad Memory 2+12 ir īstais matracis ikvienam, kas vēlas labi izgulēties un katru rītu pamosties enerģisks un atpūties.

Vispirms mums vajadzētu noskaidrot veselīga un cieša miega galvenos faktorus.

Veselīgs nakts miegs nozīme:

 • Jūsu koncentrēšanās spēju uzlabošanos.
 • Jūsu garastāvokļa uzlabošanos.
 • Jūsu atmiņa kļūst labāka.
 • Stiprinās un līdzsvarojas imūnsistēma un hormonu darbība.
 • Un pats svarīgākais - Jūs jutīsieties atpūties.

Lai augstāk minētie faktori attiektos arī uz Jums, Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory 2+12 matracis. Tātad Memory 2+12 ir īstais matracis ikvienam, kas vēlas labi izgulēties un katru rītu pamosties enerģisks un atpūties.

Tas ir piemērots:

 • cilvēkiem, kuri guļ ilgāk par 7-8 stundām. Īpašais memory putu slānis ir jūtīgs pret Jūsu ķermeni un arī tā svaru, tas viegli ieņem Jūsu auguma izliekuma formu un nodrošina atbalstu jebkurā ieņemtajā gulēšanas pozā, līdz ar to guļot ilgāk Jūs nejūtat sāpes un neērtību.
 • grūtniecēm, jo memory putas ir unikāls materiāls, kas nodrošina lielisku atbalstu visam ķermenim, īpaši mugurkaulam, kam ir palielināta slodze grutniecības laikā, izlīdzinot spiediena punktus un noturot visa ķermeņa formu un kontūras, nodrošinot ērtu un komfotablu atpūtu.
 • cilvēkiem, kuri ikdienā cieš no sāpēm un citām problēmām, saistītām ar locītavām. Ja Jums sāp mugura vai kaks, matracis kļūst mīkstāks tieši tajos punktos, kuros ir spiediena slodze, nodrošinot tiem komfortu un nereti arī sāpju atvieglojumu.
 • dažāda auguma un vecuma cilvēkiem, jo matracim piemīt spēja ātri ieņemt ķermeņa kontūras, nodrošinot spiediena samazināšanu uz spiediena punktiem miega laikā, pateicoties memory putu blīvajai šūnu struktūrai, tas pielāgojas jebkurai formai.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!