Maigas formas, silti materiāli un patīkamas krāsas

Maigas formas, silti materiāli un patīkamas krāsas

Lemjot, kādu segu iegādāties, izvēli ietekmēs vairāki svarīgi faktori. Piemēram, kāda ir telpas temperatūra? Vai guļot jums ir karsti vai vēsi? Ja Jums būs pārāk auksti vai karsti, dabiskais miega cikls var būt traucēts un Jūs neizgulēsieties. 

Pilnveidojiet interjēru un izbaudiet komfortu visu cauru gadu

Lemjot, kādu segu iegādāties, izvēli ietekmēs vairāki svarīgi faktori:

 • Siltums / Vēsums: Kāda ir telpas temperatūra?
 • Kāds gulētājs jūs esat? Vai guļot jums ir karsti vai vēsi?

Naktī ir ļoti svarīgi uzturēt piemērotu temperatūru. Ja Jums būs pārāk auksti vai karsti, dabiskais miega cikls var būt traucēts un Jūs neizgulēsieties.

 • Izvēlieties vieglāku segu, ja jums parasti ir karsti vai arī, ja dzīvojat siltākā mājā.
 • Izvēlieties smagāku segu, ja guļot jums parasti ir vēsi vai arī, ja mājā ir vēsi. .

Dormeo Dream sega ir izgatavota no dabiskiem un moderniem materiāliem. Tencel materiāla pildījums un dabiskas izcelsmes šķiedra sniedz maigumu un siltumu, ko vēlas mūsdienu dabiskā dzīves veida piekritējs. 100% kokvilnas pārklājs padara segu izturīgu un maigu pieskārienam.

Dormeo sega Eva ir lieliska alternatīva dūnu segai. Pildīta ar Wellsleep® mikrošķiedrām, kas ir ļoti mīkstas, nodrošinot siltumu, komfortu un mierīgu miegu. Tā ir ideāla cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām un kuriem segas ir regulāri jāmazgā. Šī sega sniedz optimālu miega vidi, absorbē mitrumu un regulē temperatūru.

Dormeo gultas veļa

Gultas veļa sniedz daudz ko vairāk, nekā tikai siltumu un komfortu. Izvēlieties savu Dormeo gultas veļu atkarībā no tā, vai priekšroku dodat krāsai, stilam un izmēriem, un Jūsu gulta kļūs par jūsu unikālās personības izpausmes veidu.

Nosakiet tendenci – esiet stilīgs

Dormeo gultas veļas komplekts Trend ir pārklāju sistēma, kas ļauj nomainīt gultas veļu ātri un viegli. Šī sistēma ir kļuvusi iespējama pateicoties inovatīvajai idejai, kas aizstāja veco, klasisko un laikietilpīgo gultasveļas (segas un segu pārklāju) nomaiņas procesu.

Segas aizsargpārklājs tagad ir piestiprināts ar īpaši iestrādātām pogām un ir pieejama dažādās krāsu kombinācijās. Šis gultas veļas komplekts garantēs drošu un mīkstu miega vidi, bet papildus pārvalks un spilvendrāna nodrošina krāsu daudzveidību un kontrastu.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!