Matrači un aksesuāri

 • Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar partneri

  Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar partneri

  Pasaules Miega dienas pētījumā „Miegs un pāru miega paradumu saderība”, ko veica „Dormeo” sadarbībā ar pētījumu kompāniju „SolidData” secināts, ka gandrīz 60% Latvijas iedzīvotāju savu miega kvalitāti vērtē kā vidēju līdz sliktu, turklāt gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar savu partneri, kas negatīvi ietekmē kopējo miega kvalitāti. 

 • Kā izvēlēties labāko matraci pārim?

  Kā izvēlēties labāko matraci pārim?

  Matrača iegādāšanās jums abiem var būt sarežģīts process. Viņa vēlas mīkstāku matraci, bet viņš vēlas stingrāku, viņa vēlas ērti iekārtoties blakus savai otrai pusītei, kamēr viņš vēlas vairāk vietas, kur izgulties. Kādi ir galvenie kritēriji, kas būtu jāņem vērā, iegādājoties matraci pārim? Kā lai rod kompromisu?

 • 11 padomi, kas palīdzēs Jums izvēlēties virsmatraci

  11 padomi, kas palīdzēs Jums izvēlēties virsmatraci

  Vēlaties atjaunot veco, izgulēto matraci vai dīvānu? Lieliski – tad viss, kas Jums nepieciešams, ir virsmatracis! Tomēr, kad gatavosieties pirkumam, nāksies saskarties ar plašā piedāvājuma džungļiem. Šeit ir apkopopti 11 padomi no Dormeo, kas palīdzēs Jums izvēlēties.

 • Kas padara Memory 2+12 matraci atšķirīgu no citiem

  Kas padara Memory 2+12 matraci atšķirīgu no citiem

  Memory 2+12 matrača priekšrocības ir bezgala daudz. Ja Jūs meklējat matraci, kas varētu palīdzēt Jums atgūt veselīgu un ciešu nakts miegu, kā arī samazināt sāpes, memory putu matrači ir Jums piemērotākā izvēle.

 • Kam piemērots ir Memory 2+12 matracis?

  Kam piemērots ir Memory 2+12 matracis?

  Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory 2+12 matracis Tātad Memory 2+12 ir īstais matracis ikvienam, kas vēlas labi izgulēties un katru rītu pamosties enerģisks un atpūties.

 • Kas īsti ir Memory 2+12 matracis?

  Kas īsti ir Memory 2+12 matracis?

  Memory 2+12 matrači satur īpašas viskoelastīgās putas – memory. šīs atvērto šūnu putas ir jutīgas pret svaru un temperatūru, kas palīdz ķermenim atpūsties miega laikā. Viskoelastīgo putu īpašības ļauj matracim ieņemt noteiktas auguma aprises, kā arī pielāgojas ķermeņa izliekumam .

 • Maigas formas, silti materiāli un patīkamas krāsas

  Maigas formas, silti materiāli un patīkamas krāsas

  Lemjot, kādu segu iegādāties, izvēli ietekmēs vairāki svarīgi faktori. Piemēram, kāda ir telpas temperatūra? Vai guļot jums ir karsti vai vēsi? Ja Jums būs pārāk auksti vai karsti, dabiskais miega cikls var būt traucēts un Jūs neizgulēsieties. 

 • 12 matrača izvēles priekšnoteikumi

  12 matrača izvēles priekšnoteikumi

  Kā izvēlēties piemērotu matraci, kas sniegs ne tikai lielisku komfortu un atpūtu miega laikā, bet arī būs labvēlīgs Jūsu veselībai? 12 vērtīgi ieteikumi jūsu perfektā matrača izvēlei.

 • Padomi pareizai matrača izvēlei

  Padomi pareizai matrača izvēlei

  Ir pienācis laiks iegādāties jaunu matraci. Parasti cilvēki to atzīst, kad matrača atsperes viņiem jau duras mugurā un matrača pārvalks jau izskatās kā grīdas lupata, kā arī matrača virsma ir tik nelīdzena, ka, ja uz tās noliktu olu, tā noripotu lejā. Kāpēc gan gaidīt tik ilgi? Mūsdienās pieejamo matraču izvēle ir ārkārtīgi plaša.

 • Biežāk uzdotie jautājumi par matračiem

  Biežāk uzdotie jautājumi par matračiem

  Mēs vienmēr mazliet apjūkam, kad ir jāiegādājas matracis, jo tas nav kaut kas tāds, ko darām bieži. Tomēr, tāda piemērotākā matrača izvēle, kas atbilst mūsu vajadzībām un paradumiem, ir daudz svarīgāks faktors, nekā mums šķiet. Galu galā mēs taču trešdaļu dzīves pavadām gultā, tāpēc izvēlētais matracis mums būs blakus diezgan ievērojamu laiku no dzīves.

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!