Veselība un Memory foam matracis

Veselība un Memory foam matracis

Memory putu matrači ir visvairāk rekomendētie matrači tiem cilvēkiem, kas ikdienā cieš no sāpēm un citām problēmām, saistītām ar locītavām. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tam ir remdējošs efekts un tas spēj nodrošināt sāpošajām ķermeņa zonām nepieciešamo komfortu. 

Kā Memory Foam matracis uzlabo manu veselību?

Memory putu (foam) matrači ir visvairāk rekomendētie matrači tiem cilvēkiem, kas ikdienā cieš no sāpēm un citām problēmām, saistītām ar locītavām. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tam ir remdējošs efekts un tas spēj nodrošināt sāpošajām ķermeņa zonām nepieciešamo komfortu. Kā?

Vispirms mums vajadzētu noskaidrot veselīga un cieša miega galvenos faktorus.

Veselīgs nakts miegs nozīme:

 • Jūsu koncentrēšanās spēju uzlabošanos
 • Jūsu garastāvokļa uzlabošanos
 • Jūsu atmiņa kļūst labāka
 • Stiprinās un līdzsvarojas imūnsistēma un hormonu darbība
 • Un pats svarīgākais – Jūs jūtaties atpūties.

Lai augstāk minētie faktori attiektos arī uz Jums, Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory putu matracis. No galvas līdz pat papēžiem mūsu ķermenim ir liekta forma. Līdz ar to, šī ķermeņa īpatnība faktiski liedz mums gulēt uz cietiem matračiem.

Kas īsti ir tas, kas padara Memory putu matračus tik atšķirīgus?

Memory putu matrači ir jutīgi attiecībā pret Jūsu ķermeni un arī tā svaru. Tas viegli ieņem Jūsu ķermeņa izliekumu formu un nodrošina atbalstu jebkurā Jūsu ieņemtajā gulēšanas pozā. Nav svarīgi, kā Jūs esat ieradis gulēt, Jūs jutīsieties ērti.

Memory putu (foam) matrači atbalsta arī spiediena punktus.

Spiediena punkti ir tās ķermeņa zonas, kuras balsta svaru. Piemēram, Jūsu gurni un pleci. Kad Jūs guļat vienā pozā uz šiem spiediena punktiem, Jūs jūtaties neērti, pašam to īsti neapzinoties. Dažreiz šīs zonas sāk sāpēt, kas liek Jums visu nakti grozīties gultā, meklējot piemērotākas pozas. Memory putu matrači absorbē šo svaru un Jūs jūtaties daudz ērtāk. Šie matrači vienmērīgi sadala Jūsu svaru.

Pretēji standarta atsperu matračiem, kuros mitinās putekļu ērcītes, kuras, savukārt, var izraisīt astmu un alerģiju saasināšanos, Memory putu matrači nerada labvēlīgu vidi putekļu ērcītēm, jo tie ir daudz tīrāki par parastajiem standarta matračiem.

Memory putu matraču priekšrocības ir bezgala daudz. Ja Jūs meklējat matraci, kas varētu palīdzēt Jums atgūt veselīgu un ciešu nakts miegu, kā arī samazināt sāpes, Memory putu matrači ir Jūsu piemērotākā izvēle.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!