Produkti, kas uzlabo Jūsu miegu

Produkti, kas uzlabo Jūsu miegu

Ir ļoti būtiski pietiekami un veselīgi izgulēties. Ja mēs esam labi atpūtušies, mēs varam labāk koncentrēties uz ikdienas uzdevumiem. Tomēr jāatzīst, ka ne visiem iemigšana ir viegls un patīkams process. Dažiem cilvēkiem ir jāizmanto līdzekļi, kas veicina iemigšanu, jo tikai tādā veidā viņi no rīta spēj justies pietiekami izgulējušies un moži

Vēlaties pirms miega uzkost?

Ir ļoti būtiski pietiekami un veselīgi izgulēties. Ja mēs esam labi atpūtušies, mēs varam labāk koncentrēties uz ikdienas uzdevumiem. Tomēr jāatzīst, ka ne visiem iemigšana ir viegls un patīkams process. Dažiem cilvēkiem ir jāizmanto līdzekļi, kas veicina iemigšanu, jo tikai tādā veidā viņi no rīta spēj justies pietiekami izgulējušies un moži.

Tiem no mums, kuri cīnās par veselīgu un ciešu miegu, mēs esam apkopojuši to produktu sarakstu, kuru lietošana palīdzēs Jums iemigt un cieši nogulēt visu nakti.

 • Viens no zināmākajiem šāda tipa produktiem ir piens. Tā kā piens satur tādu vielu kā triptofānu, tas rada mūsos nelielu miegainības efektu. Šī viela ir viens no miegu veicinošajiem līdzekļiem.
 • Putnu gaļa, banāni, auzas un medus ir tie produkti, kuri arī satur triptofānu. Tādēļ, ja Jums ir grūtības iemigt, uztaisiet sev glāzi silta piena ar medu un ļaujiet tiptofānam vienmērīgi ielīt Jūsu ķermenī.
 • Arī ēdieni, kas bagāti ar ogļhidrātiem, ir dabiski miProdukti, kas uzlabo Jūsu mieguega veicinātāji. Ar ogļhidrātiem bagātie ēdieni papildina ikdienas maltīti, palielinot triptofāna līmeni asinīs. Vēlaties pirms miega uzkost? Lūdzu, Jūsu rīcībā ir sauso pārslu maisījums ar pienu, jogurts ar krekeriem vai maize ar sieru.

Ēdieni, no kuriem Jums katrā ziņā būtu jāizvairās pirms došanās gulēt.

Smags un pikants ēdiens, ēdiens ar augstu tauku līmeni, ar slēpto kofeīnu (karstās šokolādes dzēriens, bez kofeīna kafija un tēja), ēdiens, kurš ir smags pēc savas būtības, alkoholiskie dzērieni un proteīns.

Smags ēdiens liek mums justies nekomfortabli, bet pikants ēdiens izraisa grēmas. Proteīns grūti pārstrādājas un satur aminoskābi – tirozīnu – kas palielina smadzeņu darbību. Tādēļ, ja Jums jebkad ir bijušas problēmas ar miegu un iemigšanu, neiekļaujiet minētos produktus savā vakariņu ēdienkartē.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!