Produkti, kas negatīvi ietekmē miegu

Produkti, kas negatīvi ietekmē miegu

Ko Jūs darītu, ja uzzinātu, kādiem produktiem ir liela ietekme uz to, cik labi Jūs naktī guļat? Vai Jūs gribētu uzzināt, kādi produkti uzlabo miegu, bet kādi neļauj pilnvērtīgi atpūsties? Ja Jūs esat viens no miljoniem līdzīgu cilvēku, šo produktu iepazīšanu Jūs noteikti varēsiet izmantot savā labā

Vai ēdiena izvēle ietekmē Jūsu gulēšanas paradumus?

Ko Jūs darītu, ja uzzinātu, kādiem produktiem ir liela ietekme uz to, cik labi Jūs naktī guļat? Vai Jūs gribētu uzzināt, kādi produkti uzlabo miegu, bet kādi neļauj pilnvērtīgi atpūsties? Ja Jūs esat viens no miljoniem līdzīgu cilvēku, šo produktu iepazīšanu Jūs noteikti varēsiet izmantot savā labā.

Ja Jūs zinātu, kādu produktu lietošana neļauj Jums mierīgi iegrimt ciešā miegā, Jūs noteikti no tiem izvairītos. Šajā rakstā mēs Jūs iepazīstināsim ar dažiem pārtikas produktiem, kuru lietošana apgrūtina pilnvērtīgu atpūtu nakts laikā un traucē Jums mierīgi iemigt.

Daži produkti kalpo kā dabiski miega veicinātāji, kamēr citi – miegam traucē.

Tādēļ ir svarīgi zināt, kādus produktus kad lietot. No dažu produktu lietošanas vajadzētu atteikties pirms grasāties doties gulēt.

 • Viens no tiem ir proteīns. Pirms dodieties gulēt, samaziniet iespējamo proteīna patēriņa daudzumu, jo tieši šī produktu grupa grūti pārstrādājas organismā un satur lielu daudzumu aminoskābju, kas veicina smadzeņu darbību.
 • Bez tam, Jums jāizvairās no tādu produktu lietošanas, kuros ir liels tauku daudzums. Vairāki pētījumi ir pierādījuši, ka dienas laikā patērētais tauku daudzums liedz Jums mierīgu iemigšanu un ciešu miegu.
 • Vēl viena lieta, no kuras Jums jāuzmanās ir slēptais kofeīns, kas atrodams karstās šokolādes dzērienā, kolā, tējā un bez kofeīna kafijā.
 • Un, ja Jūs vēlaties izvairīties no visiem iespējamajiem dabiska miega traucētājiem, paturiet prātā arī to, ka nevajadzētu lietot smagu un asu ēdienu. Asi ēdieni, kā zināms, izraisa grēmas, turpretī smags ēdiens var likt Jums nakts laikā justies ļoti nekomfortabli.
 • Un pēdējais, bet ne mazsvarīgākais – nelietojiet alkoholu. Daudzi cilvēki domā, ka alkohols izraisa miegu, jo pēc tā lietošanas cilvēks jūtas miegains; tomēr, patiesība ir tāda, ka pēc alkoholisko dzērienu lietošanas, Jūs vairākas reizes modīsieties nakts laikā.

Šajā rakstā mēs minējām tikai dažus no ēdieniem un produktiem, kurus Jums nevajadzētu lietot vakara stundās un pirms gulētiešanas.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!