Pidžamas, naktskrekli, apakšveļa vai pilnīgi nekas

Pidžamas, naktskrekli, apakšveļa vai pilnīgi nekas

Nav pareizās atbildes uz jautājumu, kādas tad būtu īstās nakts drēbes. Daži cilvēki svīst pidžamās, naktskreklos vai apakšveļā un daži izvēlas gulēt kaili. Ziemā, kad mēs salstam, mēs parasti uzvelkam vairāk drēbju, nekā citkārt. Kad mums salst kājas, mēs uzvelkam siltas zeķes. Un kā ir vasarā?

Kādas būtu īstās nakts drēbes?

Nav pareizās atbildes uz jautājumu, kādas tad būtu īstās nakts drēbes. Daži cilvēki svīst pidžamās, naktskreklos vai apakšveļā un daži izvēlas gulēt kaili. Ziemā, kad mēs salstam, mēs parasti uzvelkam vairāk drēbju, nekā citkārt. Kad mums salst kājas, mēs uzvelkam siltas zeķes. Un kā ir vasarā?

Reizēm mēs nezinām, ģērbties vai nē un tādēļ mēs Jums piedāvājam dažus ieteikumus.

Nakts drēbēm jāatbilst Jūsu garastāvoklim

Ja Jūs jūtaties slikti vai esat saslimis, mēs iesakām Jums apģērbties vairāk, nekā parasti. Tādā veidā Jūs samazināsiet augsto ķermeņa temperatūru un tajā pašā laikā nesaasināsiet savu slimību.

Gulētiešanai vai atpūtai vienmēr izvēlieties tīras drēbes

Ja Jūs esat tikko atveseļojušies pēc gripas, saaukstēšanās vai kādas citas slimības, Jūsu gulēšanas drēbēm vienmēr jābūt tīrām. Tādējādi Jūs izvairīsieties no iespējas atkal saslimt un tajā pašā laikā, gulēšana tīrās drēbēs ir daudz patīkamāka, nekā netīrās.

Aktīvai naktij – erotisks naktstērps

Ja Jūs vēlaties baudīt gultas priekus, kuros neietilpst gulēšana, mēs iesakām uzvilkt pavedinošu naktstērpu vai erotisku apakšveļu, bet vīriešiem mēs iesakām uzvilkt pievilcīgus bokseršortus vai līdzīgu apakšveļu.

Vasarā – jo mazāk, jo labāk!

Vasara un tai līdzi nāk augstas gaisa temperatūras, tādēļ mēs iesakām Jums uz nakti vilkt mazāk drēbju. Bez tam, Jums laicīgi jāsagatavo arī sava gulta vasaras sezonai. Nomainiet savas ziemas segas uz plānākām, uzklājiet vasaras palagus, noliekot malā biezos frotē palagus, ko lietojāt ziemā. Zīda gultasveļa ir īpaši patīkama gan taustei, gan arī eleganti izskatās.

Nozīme ir ne tikai kādās drēbēs Jūs guļat, bet arī uz kā Jūs guļat

Veselīgam miegam ir nepieciešamas ērtas nakts drēbes, tieši tāpat kā piemērots matracis. Visai gulēšanas videi kopumā jābūt ērtai. Tas nozīmē, Jums jāguļ un jāatpūšas uz matrača, kas ir Jums vispiemērotākais. Matracim jābūt izgatavotam no materiāliem, kas pielāgojas Jūsu ķermeņa pozai un formai.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!