Pareiza matrača izvēle

Pareiza matrača izvēle

Nepērciet matraci tikai tādēļ, ka pārdevējs veikalā Jums apgalvo, ka tas palīdzēs Jūsu mugurai. Ir būtiski, lai matracis nodrošinātu maksimālu atbalstu Jūsu ķermenim un Jūs pārliecinātos, ka Jūsu ķermenis miega laikā atrodas visdabiskākajā pozīcijā.

Katru gadu aptuveni 40% no pasaules iedzīvotājiem saskaras ar muguras sāpēm.

Gadījumā, ja Jūs esat viens no šiem nelaimīgajiem, pareizai matrača izvēlei būs būtiska loma Jūsu problēmu atrisināšanā, vai sāpju atvieglošanā. Šeit būs daži padomi, kas palīdzēs Jums izvēlēties pareizo matraci:

 • Nepērciet matraci tikai tādēļ, ka pārdevējs veikalā Jums apgalvo, ka tas palīdzēs Jūsu mugurai. Ir būtiski, lai matracis nodrošinātu maksimālu atbalstu Jūsu ķermenim un Jūs pārliecinātos, ka Jūsu ķermenis miega laikā atrodas visdabiskākajā pozīcijā.
 • Nav iespējams apgalvot, ka ir kāds matracis, kurš var atrisināt visas Jūsu muguras un mugurkaula problēmas. Respektīvi, pastāv liela šādu problēmu dažādība. Tieši tādēļ Jums ir jāvelta pietiekošs laiks, lai izvēlētos pareizo matraci un pārbaudītu, vai tieši tas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un liek justies maksimāli ērti. Nepievērsiet uzmanību tikai preces cenai, bet mēģiniet atrast tieši Jums vispareizāko risinājumu.
 • Ja matracis ir stingrs, tas nenozīmē, ka tas ir labs Jūsu mugurkaulam. Jums ir jāpārliecinās, ka tas sniedz pietiekošu atbalstu nieru, kakla un plecu zonā. Vairumā gadījumu piemērotākais risinājums labam atbalstam ir vidēji ciets matracis.
 • Veicot pirkumu, pārliecinieties, ka esat izvēlējies arī pareizu spilvenu, kurš sniedz nepieciešamo atbalstu Jūsu kaklam, nodrošinot, ka Jūsu ķermenis atrodas pareizā horizontālā pozīcijā. Pārāk liels spilvens izvirza Jūsu galvu pārāk daudz uz priekšu vai sāniem (atkarībā no tā, kā Jūs guļat) nākamajā rītā radot sāpes kaklā, kā arī var likt Jums justies miegainam un nogurušam.

Īsi padomi attiecībā uz miega pozu:

 • Guļot izvēlieties tādu pozu, kas maksimāli atslogo Jūsu mugurkaulu.
 • Gulēšana uz sāniem ir labāka, nekā gulēšana uz vēdera, ar uz sāniem saliektu kaklu.

Mitja Kržišniks, ortopēds

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!