Par miega nozīmi nedrīkst aizmirst

Par miega nozīmi nedrīkst aizmirst

Mēs visi zinām, ka kvalitatīvs miegs ir svarīgs mūsu garīgajai labsajūtai un veselībai. Bet, vai mēs visi zinām, ka tas ietekmē arī mūsu izskatu? 

Izlasiet un uzziniet, kāpēc ir svarīgi kārtīgi izgulēties un kā pareizi izvēlēts matracis var jums šajā lietā palīdzēt.

1. Miega ietekme uz veselību

Tāpat kā uzturs arī miegs ir viena no pamata lietām, kas nepieciešamas, lai cilvēks spētu dzīvot. Eksperti apgalvo, ka miegs ietekmē mūsu veselību un garīgo labsajūtu.

Miegs stiprina imunitāti, veicina vielmaiņu, kā arī uzlabo garīgo labsajūtu un garastāvokli. Miega trūkums var novest pie depresijas un izraisīt dažādas saslimšanas

Mūsu miegs ir atkarīgs no mums pašiem! Ja pietiekami daudz guļam, mēs jūtamies labāk un spējam uzdevumus paveikt daudz vienkāršāk, kā arī spējam skaidri domāt un strādāt efektīvi.

2. Kvalitatīvs miegs arī palīdz izskatīties labāk...

Jums noteikti ir gadījies kādreiz jau dzirdēt mītu par tā saukto skaistuma miegu. Vai jūs tam ticat? Daudzi pētījumi un fakti pierāda, ka kvalitatīvam miegam ir pozitīva ietekme uz ārējo izskatu.

Kamēr guļat, āda elpo un atjaunojas. Naktī ādas šūnas atjaunojas daudz ātrāk, tāpēc āda pēc kvalitatīva miega kļūst mirdzoša un daudz skaistāka.  

Tāpat arī miegs ietekmē visu ķermeni kopumā.

Nepietiekams miegs nelabvēlīgi ietekmē jūsu ķermeņa svaru. Ja maz un neregulāri guļat, iespējams, no tā var izmainīties jūsu svars.

Regulārs miegs nodrošina pareizu hormonu līmeni, kas savukārt sabalansē sāta sajūtu, ietekmējot jūsu apetīti.

Lai justos labi, saglabātu veselību un skaistumu, ir ieteicams gulēt vismaz septiņas līdz astoņas stundas.

3. Ārkārtīgi svarīga ir piemērota matrača izvēle

Matracim, uz kura guļat, ir jābūt ērtam, lai jūsu miegs būtu kvalitatīvs. Tomēr pareizā matrača izvēle daudziem nešķiet vienkārša, jo ir grūti izlemt, vai izvēlēties stingrāku vai mīkstāku matraci.

Ja matracis ir par stingru, jūsu muskuļi un mugura naktī būs sasprindzināti. Ja tas ir par mīkstu, jūsu ķermenim netiks sniegts piemērots atbalsts.

Tāpēc pirms konkrēta matrača iegādes mēs iesakām ņemt vērā:

 • matrača kvalitāti un pielāgošanās spēju;
 • matrača materiālu, izvērtējot to, kāds materiāls ir piemērots jums, ja ciešat no kādas alerģijas;
 • savu gulēšanas pozu, lai uzzinātu, kurš matracis būs piemērots, ja guļat attiecīgi uz sāniem, muguras vai vēdera;
 • to, kāds matracis ir nepieciešams jūsu partnerim; ja nevarat atrast jums abiem piemērotu risinājumu, mēs iesakām izvēlēties matraci ar dubulto apgriežamo pamatni, kas ļaus jums abiem gulēt tā, kā jums katram ir vislabāk.

4. Daži padomi kvalitatīvam miegam naktī

 • Pirms došanās gulēt nedzeriet kafiju, melno tēju, kā arī neuzņemiet nikotīnu un nelietojiet citus simulantus.
 • Izvēlieties matraci, kas ir darināts no augstas kvalitātes materiāliem un ir labi elpojošs.
 • Gaisa temperatūrai guļamistabā nevajadzētu pārsniegt 25 grādus pēc Celsija skalas.
 • Telpai arī ir jābūt labi ventilētai vai izvēdinātai.
 • Pārvalks, spilvens, gultas rāmis un citi guļamistabas piederumi arī ir ārkārtīgi svarīgi.

Inovatīvs matracis kvalitatīvam miegam naktī

Dormeo tagad piedāvā inovatīvus un pilnīgi jaunas paaudzes matračus Dormeo Octaspring®. To īpašās priekšrocības ietver putu atsperes, kas ir jaunākais sasniegums matraču ražošanas tehnoloģijā, kā arī jaunums matraču tirgū.

Putu atsperu unikalitāte slēpjas 3D spējā pielāgoties cilvēka ķermenim. Tas nozīmē, ka katra atsevišķā Octaspring® atspere dinamiski pielāgosies ķermeņa formai un kustībām miega laikā, neizdarot nekādu spiedienu uz ķermeni

Vēl viena īpaša Octaspring® matraču priekšrocība ir to īpašā spēja elpot, ko nodrošina putu atsperes, kas izkārtotas kā bišu šūnas. Pateicoties šai formai, gaiss var ieplūst un izplūst, garantējot matrača gaisīgumu un svaigumu.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!