Miega zalēm - jā vai nē?

Miega zalēm - jā vai nē?

Ja vien neesam atvaļinājumā, mūsu dienas ir smagas un nogurdinošas. Tomēr, neraugoties uz to, mēdz gadīties tā, ka vakarā mēs nevaram aizmigt. Noliekot galvu uz spilvena, sākam domāt par nākošo dienu un gaidāmajām aktivitātēm, kā arī par aizvadītās dienas notikumiem 

Ja vien neesam atvaļinājumā, mūsu dienas ir smagas un nogurdinošas. Tomēr, neraugoties uz to, mēdz gadīties tā, ka vakarā mēs nevaram aizmigt. Noliekot galvu uz spilvena, sākam domāt par nākošo dienu un gaidāmajām aktivitātēm, kā arī par aizvadītās dienas notikumiem.

Miega zāles – jā vai nē?

Pirms došanās gulēt, daži cilvēki pieturas pie zināmiem noteikumiem, kas viņiem palīdz iemigt – viņi neskatās televizoru, nestrādā pie datora, samazina apgaismojumu vai dodas gulēt un mostas vienā un tajā pašā laikā. Viena no metodēm, kas arī lieliski palīdz iemigt, ir meditācija vai elpošanas vingrinājumi, kas nomierina galvu un ķermeni.  

Tie, kuriem nav laika alternatīvām metodēm un tehnikām, vienkārši iedzer miega zāles ...  

Ir vesela virkne medikamentu ar nomierinošu iedarbību

Ja bezmiegs jūsu dzīvi ir pārvērtis murgā un jūs nespējat kvalitatīvi veikt savus ikdienas pienākumus, labāk ir griezties pie palīdzības pie mediķiem. Tajā pašā laikā, ir ļoti vēlams uzzināt, kādi miega zālēm ir blakus efekti.

Noskaidrojiet:

 • Vai šie medikamenti var padarīt jūs atkarīgus,
 • Kādu iespaidu tie atstās uz nākošo dienu, un
 • Vai tie var nelabvēlīgi ietekmēt miega ciklu.

Katrai slimībai ir sava zālīte…

Ieejot veikalā un pastaigājot gar medikamentu plauktiem, jūs atradīsiet virkni zāļu – pilienu, tēju un tablešu veidā – kas domātas bezmiega likvidēšanai, un kuru sastāvā ir sekojoši augi:  

 • Baldriāns

Tā saknei ir nomierinoša iedarbība. Preparāti, kas izgatavoti uz baldriāna bāzes, tiek izmantoti arī zarnu sāpju gadījumā, sāpīgu mēnešreižu laikā un vispārējās trauksmes sajūtas mazināšanai. Baldriāns ir nomierinošs līdzeklis, kas palīdz arī bezmiega gadījumos.   

 • Svētā Džonsa augs

Šis preparāts izceļas ne tikai ar nomierinošo iedarbību, bet arī palīdz nelielas depresijas gadījumos, jo tas spēj palīdzēt Jums, ja jūtaties nomākti. Krēma veidā to izmanto, lai mazinātu iekaisušas ādas problēmas, mazinātu apdegumu ietekmi. Šī preparāta krēms palīdz arī dziedēt brūces.  

 • Apiņi

Visbiežāk tie mums asociējas ar populāro dzērienu – alu. Apiņi nomierina nervu sistēmu un labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas trakta darbību.  

 • Citrona balzāms

Tas nomierina un iedarbojas kā sedatīvs līdzeklis, turklāt tam ir sāpes remdējoša iedarbība, ja sāpju avots ir zarnas, bet to izcelsme – stress un nemiers. To ir ieteicams lietot arī ārēji, tā kā šis preparāts paātrina dzīšanas procesus.  

 Visus šos un daudzus citus augus var atrast aptiekās gan kapsulu ,gan arī pilienu veidā. Tos var iegādāties arī homeopātiskajās aptiekās tēju veidā. Dabiskie medikamenti ir krietni vien labāki par ķīmiskajiem preparātiem, jo tiem nav blakus efektu un tos var lietot, kad nepieciešams. Vismaz sešas stundas pirms došanās gulēt, mēģiniet nedzert kafiju un neēst produktus, kuriem ir uzmundrinoša iedarbība.

 Kad parādās miega problēmas, mēs bieži vien tās pastiprinām paši

Īpaši, ja mēs pārāk nopietni uz tām reaģējam, padarot tās par problēmu Nr.1 mūsu dzīvē. Daudzviet ir pieejama informācija attiecībā uz vēlamā miega ilgumu – mums ir jāguļ tieši tik daudz, lai mēs justos laimīgi un veseli. Neaizmirstiet, ja jūs neesat noguruši un ja jums nenāk miegs, iespējams, esat gulējuši pietiekami daudz.

Un vēl viens padoms: mēģiniet atrast mieru un domājiet pozitīvas domas, tas jūs nomierinās daudz ātrāk un būs daudz veselīgāk, nekā miega zāļu iedarbības izraisītās blaknes.   

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!