Kāpēc būtu vērts pamēģināt aromterapiju?

Kāpēc būtu vērts pamēģināt aromterapiju?

Vai zināji, ka dažādi aromāti var spēcīgi ietekmēt cilvēka emocijas, likt justies viņiem laimīgiem, enerģiskiem vai arī palīdzēt nomierināties un relaksēties? Ar aromterapijas palīdzību iespējams mainīt savu pašsajūtu un uzlabot veselību. Uzzini kas ir aromterapija un kāpēc būtu vērts to pamēģināt.

Vai zināji, ka dažādi aromāti var spēcīgi ietekmēt cilvēka emocijas, likt justies laimīgam, enerģiskam vai palīdz nomierināties un relaksēties. Ar aromterapijas palīdzību iespējams mainīt savu pašsajūtu un uzlabot veselību. Uzzini, kas ir aromterapija un kāpēc būtu vērts to pamēģināt.

Kas ir aromterapija?

Aromterapija ir alternatīvās medicīnas veids, kurā, izmantojot dažādas ēteriskās eļļas un citas augu aromātiskās sastāvdaļas, tiek uzlabota veselība, labsajūta un noskaņojums.

Lai gan daudzi uzskata, ka šis nav zinātniski pierādāms ārstēšanas veids, tomēr arvien vairāk pieaug aromterapijas nozīmē cilvēku kopējās labsajūtas uzlabošanā.

Pētījumi pierāda, ka aromterapija palīdz justies labāk

Tiek apgalvots, ka ieelpojot ēteriskās eļļās, tiek veicināta limbiskā sistēma smadzenēs, kas kontrolē emocijas. Šis ķīmiskais process izraisa virkni dažādu pozitīvu iedarbību – atslābina, nomierina, pat uzmundrina un dod enerģiju.   

Ēteriskajām eļļām, ko izmanto aromterapiju procedūrās, ir pārsteidzoši daudz labu īpašību. Neskaitot to, ka tās dod enerģiju un nomierina, aromātiskās eļļas arī stiprina organisma aizsargspējas pret apkārtējās vides kaitīgajiem radikāļiem un stiprina imunitāti. Kā arī attīra un dezinficē gaisu.

Aromterapiju pielietojums

 • Lai iegūtu maksimālu iedarbību, aromātiskās un ēteriskās eļļas var izmantot masāžā. Āda absorbē eļļas labākās sastāvdaļas un tās nonāk asinsritē, kas labvēlīgi ietekmē veselību. Pats labākais ir tas, ka dažādi aromāti, sniedz dažādu iedarbību.  Piemēram, Lavanda un mandarīns relaksē, piparmētra un rozmarīns uzmundrina, kumelīte un roze nomierina.
 • Tāpat arī ēteriskās eļļas tiek izmantotas dažādās skaistumkopšanas procedūrās. Piemēram, sejas ādas kopšanā, tvaika procedūrās un kompresēs. Nav jādodas uz dārgu SPA salonu, lai izbaudītu efektīvas skaistumkopšanas procedūras.  
 • Lai piepildītu telpu ar aromātu un atsvaidzinātu gaisu, parasti tiek izmantotas aromalampas. Aromalampas lietošana neprasa speciālas zināšanas, lietošanas noslēpums ir aromātiskas eļļas lēna tvaicēšana aromalampā - rezultātā gaiss telpā iegūst burvīgu aromātu. Tās uzlabos pašsajūtu, garastāvokli, piepildīs ar enerģiju  vai radīs relaksējošu ietekmi. Aromalampās lieto dabīgās ēteriskās eļļas, pilnīgi pietiek ar dažiem pilieniem.  
 • Ideāls relaksācijas veids ir ēterisko eļļu pievienošana vannai. Tādā veidā ne tikai baudāt aromātu, kas nomierina un atslābina, bet arī, to labās īpašības absorbējās ādā, labvēlīgi ietekmējot pašsajūtu.

Aromterapija izcilai miega kvalitātei

Dažādi aromāti ir ideāls līdzeklis, lai uzlabotu miega kvalitāti. Ikdienas steigas dēļ,  nereti vakaros ir grūti iemigt. Satraukumi par neveiksmēm un vēl daudzas citas lietas, pat lielākās miegamices var pārvērst par bezmiega upuriem.

Visi zina, ka miegs ir svarīgākā sastāvdaļa veiksmīgai dienai. Un ja puse nakts ir pavadīta grozoties, nespējot aizmigt, tad nav brīnums, ka nākamā diena ir neizdevusies jau no pašā rīta.

Lai nemiers, bezmiegs būt tikai sliktas atmiņas Dormeo izstrādājuši jaunu, unikālu kolekciju – Aromterapijas segas un spilvenus.

Fantastiski būtu iemigt pašā lavandas lauka vidū, ne? Tagad tas ir pilnībā iespējams! Uzzini vairāk šeit >>

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!