Kaitinošā krākšana

Kaitinošā krākšana

Nekādas kaitinošās krākšanas

Daudziem no mums ir problēmas ar krākšanu, lai gan vairumā no gadījumiem kāds, kurš krāc parasti atrodas mums blakus. Krākšana, kā kādam varētu likties nav tikai kaitinoša, tā var radīt mūsu veselībai arī draudus.

Ja Jūs krācat, Jums ir traucēts miegs un Jūs no rīta mostaties noguris; dažos gadījumos krākšana pat var paaugstināt potenciālās miega apnea (elpošanas pārtraukšanās) briesmas, izraisīt paaugstinātu asinsspiedienu vai pat sirdslēkmi.

Kas izraisa krākšanu?

Krākšanu var izkraistīt dažādas lietas. Vairumā no gadījumiem tā ir saistīta ar elpceļu nosprostošanos ar mēli, kura miega laikā atslābst un ieslīd dziļāk mutē. Elpceļu nosprostošanos var izraisīt arī dažādas alerģijas un deguna dobuma vai polipu saslimšanas. Biežs krākšanas iemesls var būt arī vāja kakla struktūra un tas miega laikā nosprostojas. Bez tam, krākšanu bieži var izraisīt arī tauku audu uzkrāšanās, kas sāk nobloķēt elpceļus.

Derīgi padomi, lai pārtrauktu krākšanu

 • Liekā svara nomešana ir padoms tiem, kuriem ir problēmas ar elpceļu nosprostošanos palielināta taukaudu daudzuma gadījumā, kas var izraisīt krākšanu.
 • Gulēšana uz sāniem ir lielisks triks, lai pārtrauktu krākšanu, jo gulēšana uz muguras ļauj mēlei noslīdēt uz leju, tādējādi nosprostojot elpceļus.
 • Krācējiem iesakām nesmēķēt, jo cigarešu dūmi vājina kaklu un bieži veicina tā nosprostošanos.
 • Vēl viena iespēja ir gulēšana uz plaknas virsmas ar iztaisnotu muguru.

Profesionāla palīdzība risinot krākšanas problēmas

Vairumā no gadījumiem atbrīvoties no krākšanas ir iespējams ar augstākminēto padomu palīdzību, taču tie ne vienmēr ir pilnīgi efektīvi. Dažreiz ir nepieciešama profesionāla palīdzība. Pirmā lieta, kas Jums būtu jādara, ja neviens no šiem padomiem nepalīdz, ir tuvākajā esošajā aptiekā iegādāties pretkrākšānas plāksterus. Plāksteri paplašina nāsis un tādā veidā paaugstina gaisa ieplūdi plaušās miega laikā, un Jūs pārtraucat krākšanu.

Veiksmīgas operācijas procedūras

Ja arī plāksteri Jums nepalīdz pārtraukt krākšanu, Jums ir iespēja izvēlēties operāciju. Ārsti atver Jūsu degunu, iztīra elpceļus un noņem liekos audus, kuri izraisa krākšanu. Mūsdienās vairums no operācijām tiek veiktas ar lāzera palīdzību un tās ir veiksmīgas 90% gadījumu.

Tā var pārtraukt krākšanu, dažkārt pat ar nelielu piepūli. Retos gadījumos, kad krākšana apdraud Jūsu veselību, Jums tiks ieteikts konsultēties ar savu ģimenes ārstu un izlemt par iespējamo operāciju. Dažreiz vienīgais, kas Jums ir jādara, ir jāsaprot partneris, kurš guļ mierīgi un netiek traucēts ar krākšanu.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!