Kādēļ mēs žāvājamies?

Kādēļ mēs žāvājamies?

Kad mēs žāvājamies, piemēram, esot kādā telpā , bieži tiek uzskatīts, ka šo procesu izraisa skābekļa trūkums un parasti atverot logu un ļaujot ieplūst svaigam gaisa'm, žāvas pāriet. Bet vai tiešām skābekļa trūkums ir iemesls, kāpēc mēs žāvājamies... 

Kāpēc mēs žāvājamies?

Tam, kādēļ mēs žāvājaKādēļ mūs mēdz pārņemt žāvas?mies, ir vairāki iemesli. Izplatītākais neapšaubāmi ir nogurums un miegainība.

Respektīvi, kad mēs esam noguruši vai miegaini, mūsu košļāšanas muskuļi žoklī atslābinās un neapzināti veicina refleksu, kas tiek saukta par žāvāšanos. Tādu pašu reakciju izsauc garlaicība.

Dažreiz mēs žāvājamies, kad beidzot esam atbrīvojušies pēc ļoti saspringtas un stresa pilnas situācijas. Kad ķermenis relaksējas un vienlaicīgi pazeminās adrenalīna līmenis, rodas žāvāšanās reflekss.

Pēdējais un vismazāk izplatītākais žāvāšanās iemesls ir emociju atbrīvošana.

Tas ir, žāvāšanos var izraisīt fakts, ka mūsos ir iesprostotas pārāk daudz emociju, piemēram, dusmas, atstumtības sajūta, apātija... Mūsu ķermenis atbrīvojas no šādām sajūtām ar žāvāšanās palīdzību un cenšas mūs nomierināt.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!