Kā pamosties, ja rīts nav mīļākā dienas daļa?

Kā pamosties, ja rīts nav mīļākā dienas daļa?

Ja jūtaties noguruši uzreiz pēc acu atvēršanas no rīta, diena noteikti nebūs izdevusies. Jo labākā garastāvoklī Jūs modīsieties, jo vieglāk dienas laikā būs tikt galā ar stresu un ikdienas problēmām. Izmēģiniet trīs padomus, kas palīdzēs ātrāk un labāk pamosties no rītiem… 

Ja jūtaties noguruši uzreiz pēc acu atvēršanas no rīta, diena noteikti nebūs izdevusies. Jo labākā garastāvoklī Jūs modīsieties, jo vieglāk dienas laikā būs tikt galā ar stresu un ikdienas problēmām. Izmēģiniet trīs padomus, kas palīdzēs ātrāk un labāk pamosties no rītiem.…

1. Mostieties agri no rīta.

Kortizols – pamošanās hormons – sāk izdalīties no ķermeņa jau 6 no rīta. Tā koncentrācija asinīs sasniedz visaugstāko līmeni laika posmā no 7 līdz 8, līdz ar to padarot šo laiku par idēli piemērotu, lai pamostos.

2. Neleciet no gultas ārā uzreiz pēc modinātāja nozvanīšanas  

Jūs vēl esat miegaini, tādēļ nesteidzieties! Nakts laikā organisms ieņem mazākus apgriezienus un nav gatavs pēkšņai pamošanai. Lēnām atveriet acis, lai ļautu nervu centriem pierast pie gaismas. Nekārdiniet sevi ar miegu un nevārtieties, labāk pasēdiet uz gultas malas.

3. kārtīgi izstaipieties.

Kauli vairāku stundu garumā ir bijuši miera stāvoklī, tieši tādēļ tiem ir nepieciešams laiks, lai atkal atgūtu elastību. Šeit ir īstais laiks, lai iesaistītos procesā. Sāciet ar locītavu stiepšanas vingrinājumiem rokām un kājām un beidziet ar visa ķermeņa stiepšanās vingrinājumiem. 

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!