Bambuss - maģiskais augs

Bambuss - maģiskais augs

 Bambuss ir ļoti daudzfunkcionāls augs. Mēs pazīstam augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus ar bambusa šķiedrām, dažādus krēmus un losjonus un pat dzērienus, kā arī bambusa ēdienu speciālsortimentu. Paskatīsimies, kur jūs tam dodat priekšroku – uz šķīvja, apģērbā vai gultā?

Bambuss ir ļoti daudzfunkcionāls augs. Mēs pazīstam augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus ar bambusa šķiedrām, dažādus krēmus un losjonus un pat dzērienus, kā arī bambusa ēdienu speciālsortimentu.

Paskatīsimies, kur jūs tam dodat priekšroku – uz šķīvja, apģērbā vai gultā?

Iepazīstiet bambusu

Bambuss ir viens no visātrāk augošajiem augiem, jo tas var izstiepties līdz pat 40 m augsts un pat līdz 1 metram dienā. Bambusa kāti ir tukši un to izmērs ir 30 centimetri vai lielāks.

Kur tie aug?

Bambuss nav jūtīgs pret laika apstākļiem, tādēļ tas ir atrodams augstu, Himalaju vēsajos kalnos, kā arī karstajās tropiskajās zonās. Tā zinātniskais nosaukums ir Bambuseae un bambuss ir daļa no Graudzāļu dzimtas, kas veido zāli, graudaugus un labību. Bambuss arī ir viens no izplatītākajiem augiem japāņu un ķīniešu dārzos.

Kam tas tiek izmantots?

Bambuss ir ļoti paši izmantojams augs. Tā sēklas tiek izmantotas kā barība un tā koksnei ir daudzveidīgs pielietojums. Tas tiek lietots, lai izgatavotu mēbeles; mēs pazīstam arī bambusa cepures, nelielas laiviņas, mastus, deķus, aizkarus, grozus, podus, papīru un daudz ko citu. Jaunie bambusa dzinumi ir veselīgi ēšanai.

Pavisam nesen ir kļuvis populārs bambusa parkets, kuru nevar salīdzināt ne ar vienu citu grīdas segumu attiecībā uz stingrību, izturību un stabilitāti. Tas ir arī skaists, ļoti izturīgs pret skrāpējumiem un viegli tīrāms. Bambusa parkets telpā izskatās eleganti un moderni.

Bambuss dod labu efektu arī pēc Feng Shui, jo tas simbolizē labu veselību un gudrību. Ķīnā bambuss simboliski nozīmē mūžīgo jaunību, smieklus, mieru un laimi.

Bambuss – 21. gadsimta tekstilmateriāls

Bambuss tiek izmantots arī tekstila industrijā. Tas tiek lietots apakšveļas, gultasveļas, zeķu, kā arī sporta apakšveļas ražošanā. Bambusa šķiedras 100% noārdās, absorbē un novada mitrumu, ātri žūst, kā arī atvaira UV starus. Tās sniedz vēsu un gaisīgu sajūtu un ātri žūst. Izstrādājumi no bambusa šķiedrām ir maigi pieskārienam un ērti valkājami.

Īpaša interese

Pētījumi ir pierādījuši, ka bambusa trikotāža absorbē līdz pat 60% vairāk mitruma, nekā kokvilna, tādēļ bambusa apakšveļa sniedz patīkamu vēsuma un komforta sajūtu.

Bambusa šķiedrām ir arī antibakteriālas īpašības, jo vairāk nekā 70% baktēriju neizdzīvo uz bambusa trikotāžas. Tas padara bambusa šķiedru izstrādājumus piemērotus cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām 

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!