7 viltības miegamicēm

7 viltības miegamicēm

Agri mostoties, Jūs jau dienas sākumā gūstas mierīgus un relaksējošus brīžus, kas sagatavos Jūs tālākajai dienas gaitas un gaidāmajiem uzdevumiem. Veltiet rītus, lai pamodinātu – domas, jūtas un garu. Paēdiet sātīgas brokastis, sastādiet dienas darbu sarakstu vai vienkārši jūtieties laimīga

Veltiet rītus, lai pamodinātu domas, jūtas un garu!

1. Kurš putniņš agri ceļas, agri slauka deguntiņu

Nav svarīgi, cik sens ir šis teiciens, svarīgi ir tas, ka mūsu vecvecākiem bija taisnība. Agri mostoties, Jūs jau dienas sākumā gūstas mierīgus un relaksējošus brīžus, kas sagatavos Jūs tālākajai dienas gaitas un gaidāmajiem uzdevumiem. Veltiet rītus, lai pamodinātu – domas, jūtas un garu.

Paēdiet sātīgas brokastis, sastādiet dienas darbu sarakstu vai vienkārši jūtieties laimīga, ka esat pamodusies jaunajā, vēl nepiedzīvotajā dienā. Ja Jums patīk joga vai meditācija, rīts šīm nodarbēm ir vispiemērotākais laiks.

2. Ieturiet karaliskas brokastis…

Ja vēlaties veicināt vielmaiņas darbību jau no paša rīta, ieturiet bagātīgas brokastis. Tieši šī ir tā lieta, ko Jums ļauj izbaudīt agrā pamošanās – bagātīgas maltītes ieturēšana, kas piepildīs Jūs ar enerģiju visai dienai.

Neaizmirstiet par veselīgas diētas likumiem un brokastīs lieciet galdā pilngraudu maizi vai pārslas, svaigus augļus, olas un sieru … Neaizmirstiet arī par pietiekamu šķidruma daudzumu – ūdeni, tēju vai svaigi spiestu apelsīnu vai citronu sulu …

3. Aktivitātes

Pamostoties agri no rīta, Jūs iegūsiet laiku, kas nepieciešams vingrošanai – nekas nevar būt labāks par vingrošanu no rīta, jo tā Jūs atsvaidzina un uzmundrina. Izvēlieties jebkādu fizisko slodzi un 20 minūšu ilgā nodarbībā paātriniet savu sirdsdarbību, Jūs varat arī veikt rīta pastaigu. Auksta duša pēc vingrošanas Jūs patīkami atsvaidzinās, īpaši tad, ja šo laiku Jūs izmantosiet arī priekš stiepšanās vingrinājumiem.

Aktivizējiet ne tikai savu ķermeni no rīta, bet arī smadzenes – izpildiet kādu krustvārdu mīklu, salieciet puzli, un labi sagatavojieties šādiem izaicinājumiem jau agrajās rīta stundās.

4. Vizualizēšana …

Vienkārša, bet tajā pašā laikā ļoti efektīga un iedarbīga metode. Jau no paša rīta, pie kafijas vai tējas tases, iztēlojieties savu dienu – tieši tādu, kādu Jūs to vēlaties. Tas Jūs vairāk koncentrēs un mazie, nesvarīgie darbi nespēs laupīt Jums enerģiju.

5. Dodiet zaļo gaismu iztēlei

No rīta Jūs varat mazliet pasapņot. Tas veicinās Jūsu kreativitāti visas dienas garumā. Tieši rīts ir tā dienas daļa, kad viss šķiet iespējams, tādēļ ļaujieties un atklājiet iztēles pasauli.

6. Mūzika dvēselei…

Padariet rītu īpaši jauku – uzlieciet skaistu mūziku, izlasiet kādas labas grāmatas nodaļu, pārlasiet žurnālu, parotaļājieties ar savu mājdzīvnieku … Kāpēc gan neuzsākt dienu ar kaut ko tādu, kas radīs Jūsos labu omu – tas ir labākais dienas iesākums!

7. … un balzāms acīm

Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgākais – cilvēki ir vizuālas būtnes, tādēļ no rīta veltiet dažas minūtes labam izskatam. Jūs jau esat uzmundrinājusi prātu un ķermeni, tagad ir pienācis laiks parūpēties par ārējo izskatu. Tikai šādi Jūs patiešām būsiet sagatavojusies visiem tiem dienas izaicinājumiem, kas gadīsies Jums ceļā.

 

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!