Kvalitatīvs miegs un komforts

 • Pētījuma rezultātus komentē eksperte

  Pētījuma rezultātus komentē eksperte

  Pētījumā „Miegs un pāru miega paradumu saderība”, ko veica „Dormeo” sadarbībā ar pētījumu kompāniju „SolidData” secināts, ka gandrīz 60% Latvijas iedzīvotāju savu miega kvalitāti vērtē kā vidēju līdz sliktu, turklāt gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar savu partneri. Savu viedokli par rezultātiem izteica neiroloģe Dace Tjurina, kura konsultē pacientus ar miega traucējumiem.

 • 7 lietas, ko Jūsu miegs atklāj par Jūsu veselību

  7 lietas, ko Jūsu miegs atklāj par Jūsu veselību

  Vai kādreiz esat prātojis, kāda nozīme ir ātrai iemigšanai, miega ilgumam un tam, cik laika pavadāt diendusās? Patiesībā tam ir nozīme un mēs būsim priecīgi pastāstīt par to, kā Jūsu gulēšanas ieradumi ietekmē Jūsu veselību un pašsajūtu.

 • Atklājiet kāds ir Jūsu gulēšanas tips?

  Atklājiet kāds ir Jūsu gulēšanas tips?

  Vai zinājāt, katram no mums ir savs gulēsānas tips? Vai zināt, ko tas vispār nozīmē?Miega eksperti un klīniskie psihologi izdalījuši dažādus gulēšans tipus vadoties no gulētiešanas un celšanās ieradumiem. Iepazīstieties, kurš tips esat Jūs un kā tas var ietkmēt Jūsu ikdienu un personību. Un uzziniet, kad ir Jūsu aktīvais laiks un kad labāk būt mierīgam.

 • Atklājam 7 svarīgas patiesības par miegu

  Atklājam 7 svarīgas patiesības par miegu

  Vidēji trešo daļu no dzīves mēs pavadām guļot, bet vai tas padara mūs par miega ekspertiem? Ne gluži. Pastāv tik daudz lietu, kuras mēs nezinām par šo īpašo atpūtas veidu, lai arī guļam katru nakti. Ir pienācis laiks atklāt 7 svarīgas patiesības par gulēšanu.

 • Pareiza matrača izvēle uzlabos bērnu panākumus mācībās

  Pareiza matrača izvēle uzlabos bērnu panākumus mācībās

  Skaidrs, ka savam bērnam gribat tikai to labāko, tostarp panākumus skolā. Tomēr tos ietekmē arī faktori, par kuriem, iespējams, nemaz nevarat iedomāties. Viens no svarīgākajiem faktoriem veiksmīgai izglītībai ir pietiekams un kvalitatīvs miegs, kas lielā mērā ir atkarīgs no matrača, uz kura bērns guļ. 

 • Par miega nozīmi nedrīkst aizmirst

  Par miega nozīmi nedrīkst aizmirst

  Mēs visi zinām, ka kvalitatīvs miegs ir svarīgs mūsu garīgajai labsajūtai un veselībai. Bet, vai mēs visi zinām, ka tas ietekmē arī mūsu izskatu? 

 • Jauna matrača iegāde palīdz izvairīties no miega traucējumiem

  Jauna matrača iegāde palīdz izvairīties no miega traucējumiem

  Ja jums pēkšņi parādās miega traucējumi, piemēram, jūs nepārtraukti grozāties un svaidāties, pamostaties naktī sakarā ar diskomforta sajūtu vai jūsu miegam traucē sāpes kājās vai mugurā, pie vainas var būt matracis. Izvērtējiet jebkādas pēkšņas vai ne tik pēkšņas pārmaiņas savā miega ciklā, lai saprastu, vai jums ir jāiegādājas jauns matracis.

 • Matrača izvēle atbilstoši gulēšanas pozai

  Matrača izvēle atbilstoši gulēšanas pozai

  Pastāv 3 pamata veidi, kādos mēs guļam, un šie veidi nosaka to, cik stingrs matracis mums katram ir vajadzīgs. Šīs trīs dažādās gulēšanas pozas ir: uz muguras, uz vēdera un uz sāniem. Jūsu ierastajai gulēšanas pozai ir būtiska nozīme, izvēloties matraci.

 • Kādu matraci izvēlēties, ja ciešat no sāpēm muguras lejasdaļā?

  Kādu matraci izvēlēties, ja ciešat no sāpēm muguras lejasdaļā?

  Kvalitatīvam miegam ir ārkārtīgi liela nozīme. Tas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi, labklājību un ilgtermiņā arī veselību. Nepiemērota virsma gulēšanai var izraisīt sāpes mugurkaula vai muguras lejasdaļas zonā. Mūsu praktiskie padomi jums palīdzēs izvēlieties piemērotāko matraci, lai novērstu esošās problēmas vai izvairītos no iespējamām problēmām nākotnē.

 • 8 fakti par jūsu gultu, ko jūs noteikti iepriekš nezinājāt

  8 fakti par jūsu gultu, ko jūs noteikti iepriekš nezinājāt

  Cik daudz jūs zināt par savu gultu? Un par gultām kopumā? Tā kā mēs aptuveni trešdaļu dzīves pavadām gultā, mums vajadzētu būt īstiem gultas ekspertiem, tomēr, visticamāk, ir kaut kas svarīgs, ko jūs vēl par gultu nezināt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par savas dzīves vienu no vissvarīgākajām lietām, turpiniet lasīt.

 • Mazie briesmonīši jūsu gultā – kā no tiem atbrīvoties?

  Mazie briesmonīši jūsu gultā – kā no tiem atbrīvoties?

  Alerģijām un miega traucējumiem ir dažādi iemesli, piemēram, putekļi, putekļu ērcīte, pelējums un sēne. Viss no iepriekšminētā var radīt diskomforta sajūtu naktī, piemēram, izraisot klepu, šķaudīšanu, aizliktu degunu, acu asarošanu, kairinājumu, kā arī acu un elpošanas orgānu infekcijas, kas var traucēt jūsu un jūsu ģimenes locekļu miegu.

 • Kvalitatīvs spilvens palīdzēs justies daudz labāk

  Kvalitatīvs spilvens palīdzēs justies daudz labāk

  Uzziniet vairāk par to, kā spilvens var uzlabot jūsu dzīves kvalitāti!

 • Kā matrača materiāls var ietekmēt jūsu miegu?

  Kā matrača materiāls var ietekmēt jūsu miegu?

  Kādā mērā matrača ražošanā izmantotie materiāli ietekmē jūsu miegu? Kuri materiāli ķermenim šķiet vismaigākie? Cik liela nozīme ir tam, kādi materiāli pieskaras jūsu ķermenim, piemēram, palagu, segu un spilvendrānu ražošanā izmantotajiem materiāliem?

 • 3 iemesli, kāpēc ir jāmaina spilvens

  3 iemesli, kāpēc ir jāmaina spilvens

  Pamostaties ar sāpēm kakla zonā, galvassāpēm, muskuļu spazmām vai stīvu kaklu? Ir pienācis laiks izvērtēt sava spilvena kvalitāti. 

 • Vai mazuļiem ir vajadzīgi spilveni?

  Vai mazuļiem ir vajadzīgi spilveni?

  Nav nekāds brīnums, ka vecāki vēlas zināt, vai viņu mazuļiem būtu labāk gulēt uz spilvena. Tomēr atbilde slēpjas mazuļa vecumā un, vēl jo vairāk, veidā, kā mazulis guļ.

 • Spilvens – praktiska dāvana Taviem mīļajiem

  Spilvens – praktiska dāvana Taviem mīļajiem

  Ir pienācis laiks padomāt par to, kā jūs varat uzlabot kāda dzīves kvalitāti, neiztērējot tam daudz naudas.

 • Piemērots spilvens Tavam komfortam un labsajūtai

  Piemērots spilvens Tavam komfortam un labsajūtai

  Ir ļoti svarīgi lietot piemērotu spilvenu, kas ne tikai sniedz atbilstošu komforta sajūtu, bet arī pasargā no galvas, kakla un muguras sāpēm un nodrošina pariezu mugurkaula stāvokli. Piemērots spilvens arī pasargās no alergēniem un nodrošinās svaiguma sajūtu un veselīgu miegu.

 • Kāpēc mums sāp galva?

  Kāpēc mums sāp galva?

  Vai pietiekami nopietni uztverat to, uz kā balstāt savu galvu trešdaļu no dzīves? To, kas ik nakti pieskaras jūsu sejai un lūpām? Ja esat no tiem, kas spilvenus nemaina bieži, tad ir pienācis laiks to beidzot izdarīt. 

 • Feng Shui guļamistabai - padomi veselīgam miegam

  Feng Shui guļamistabai - padomi veselīgam miegam

   

  Pareizi iekārtotai guļamistabai ir liela ietekme uz miega kvalitāti. Patīkama guļamistaba spēj pat likvidēt mūsu bezmiega problēmas, kā arī neērtu gulēšanu. Viens no guļamistabas iekārtošanas variantiem ir sekot Feng Shui principiem.

   

 • Pareiza matrača izvēle

  Pareiza matrača izvēle

  Nepērciet matraci tikai tādēļ, ka pārdevējs veikalā Jums apgalvo, ka tas palīdzēs Jūsu mugurai. Ir būtiski, lai matracis nodrošinātu maksimālu atbalstu Jūsu ķermenim un Jūs pārliecinātos, ka Jūsu ķermenis miega laikā atrodas visdabiskākajā pozīcijā.

 • 9 lietas, ko dara veiksmīgi cilvēki pirms miega

  9 lietas, ko dara veiksmīgi cilvēki pirms miega

  Vai zināji, ka pēdējās lietas, ko dari pirms gulētiešanas, ietekmē tavas nākošās dienas garastāvokli un enerģiju? Panākumiem bagāti cilvēki to saprot, tāpēc pirms gulētiešanas ievēro vairākus paradumus, kurus nekad nemaina. Seko šiem ieteikumiem un tev dzīvē veiksies vēl labāk.

 • Veselība un Memory foam matracis

  Veselība un Memory foam matracis

  Memory putu matrači ir visvairāk rekomendētie matrači tiem cilvēkiem, kas ikdienā cieš no sāpēm un citām problēmām, saistītām ar locītavām. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tam ir remdējošs efekts un tas spēj nodrošināt sāpošajām ķermeņa zonām nepieciešamo komfortu. 

 • Vai esat noguris būt noguris?

  Vai esat noguris būt noguris?

  Gultā mēs pavadam trešo daļu no sava mūža un no tā, kā mēs to pavadam, ir atkarīga katra diena. Aizmiedziet ātri, kad esat gatavs doties pie miera, bet mostieties, kad vēlaties un jūtieties atpūties un gatavs dienai. Tas viss norāda uz labu nakts miegu.

 • Kas ir miegs

  Kas ir miegs

  Mēs zinām, ka mūsu organisma funkcijas palēninās, un dienas beigās mēs sākam justies noguruši un jūtam, ka mūsu enerģijas līmenis ir zemāks, nekā dienas laikā . Tad mēs ejam gulēt. Kas patiesībā ar mums notiek, kamēr mēs guļam?

 • Produkti, kas negatīvi ietekmē miegu

  Produkti, kas negatīvi ietekmē miegu

  Ko Jūs darītu, ja uzzinātu, kādiem produktiem ir liela ietekme uz to, cik labi Jūs naktī guļat? Vai Jūs gribētu uzzināt, kādi produkti uzlabo miegu, bet kādi neļauj pilnvērtīgi atpūsties? Ja Jūs esat viens no miljoniem līdzīgu cilvēku, šo produktu iepazīšanu Jūs noteikti varēsiet izmantot savā labā

 • Produkti, kas uzlabo Jūsu miegu

  Produkti, kas uzlabo Jūsu miegu

  Ir ļoti būtiski pietiekami un veselīgi izgulēties. Ja mēs esam labi atpūtušies, mēs varam labāk koncentrēties uz ikdienas uzdevumiem. Tomēr jāatzīst, ka ne visiem iemigšana ir viegls un patīkams process. Dažiem cilvēkiem ir jāizmanto līdzekļi, kas veicina iemigšanu, jo tikai tādā veidā viņi no rīta spēj justies pietiekami izgulējušies un moži

 • 10 padomi, kā mazināt alerģijas izpausmes

  10 padomi, kā mazināt alerģijas izpausmes

  Daudzi no mums zina briesmīgās alerģijas izpausmes: šķaudīšana, iesnas, niezošas acis, kakls … Nav svarīgi, no kā tās rodas, taču viens ir kopīgs visām alerģijām – tās zog Jūsu miega stundas. Rezultāts ir slikts garastāvoklis, enerģijas trūkums, samazināta seksualitāte. Vai ar to ir iespējams cīnīties?

 • Pidžamas, naktskrekli, apakšveļa vai pilnīgi nekas

  Pidžamas, naktskrekli, apakšveļa vai pilnīgi nekas

  Nav pareizās atbildes uz jautājumu, kādas tad būtu īstās nakts drēbes. Daži cilvēki svīst pidžamās, naktskreklos vai apakšveļā un daži izvēlas gulēt kaili. Ziemā, kad mēs salstam, mēs parasti uzvelkam vairāk drēbju, nekā citkārt. Kad mums salst kājas, mēs uzvelkam siltas zeķes. Un kā ir vasarā?

 • 12 veikli triki ideālam miegam

  12 veikli triki ideālam miegam

  Jums taču ir gadījies pieredzēt kaut ko līdzīgu, vai ne? Jūs noguris guļat gultā, uzliekat modinātāju un aizverat acis … un pēc stundas sevi pieķerat, ka vēl aizvien neguļat. Ko nepareizu Jūs esat izdarījis? Iespējams, ka pilnīgi neko. Reizēm neizdodas iemigt pat īsti nezinot iemeslus. Tādēļ mēs piedāvājam 12 veiklus trikus mierīgam un dziļam miegam.

 • Vai slikts miegs nozīmē attiecību beigas?

  Vai slikts miegs nozīmē attiecību beigas?

  Miega traucējumi un nesaderīgi miega ieradumi var pārvērst mīlošu pāri/dzīvesbiedrus bijušajos, tādēļ Jums ir vērts palūkoties, ko Jūs varat darīt, lai saskaņotu savu miegu un glābtu savas attiecības

 • 7 viltības miegamicēm

  7 viltības miegamicēm

  Agri mostoties, Jūs jau dienas sākumā gūstas mierīgus un relaksējošus brīžus, kas sagatavos Jūs tālākajai dienas gaitas un gaidāmajiem uzdevumiem. Veltiet rītus, lai pamodinātu – domas, jūtas un garu. Paēdiet sātīgas brokastis, sastādiet dienas darbu sarakstu vai vienkārši jūtieties laimīga

 • 5 vingrojumi labākam miegam

  5 vingrojumi labākam miegam

  Aizmirstiet par "aitu skaitīšanu". Ja iemigšana sagādā Jums grūtības, atvieglojiet ieiešanu sapņu valstībā ar vingrojumiem, kas sastāv no 5 posmiem, kuru saknes meklējamas jogā. Vingrinājumi atbrīvos Jūsu ķermeni un prātu. Vislabākais ir tas, ka visus šos vingrinājumus Jūs varat izpildīt gultā … 

 • Kādēļ mēs žāvājamies?

  Kādēļ mēs žāvājamies?

  Kad mēs žāvājamies, piemēram, esot kādā telpā , bieži tiek uzskatīts, ka šo procesu izraisa skābekļa trūkums un parasti atverot logu un ļaujot ieplūst svaigam gaisa'm, žāvas pāriet. Bet vai tiešām skābekļa trūkums ir iemesls, kāpēc mēs žāvājamies... 

 • Pasaules neparastākie gulēšanas ieradumi!

  Pasaules neparastākie gulēšanas ieradumi!

  Kas notiktu, ja Jūs iemigtu sapulces laikā?Jūsu priekšniecībai, visticamāk, nebūtu vienalga. Tomēr citās pasaules valstīs un citās kultūrās gulēšana tiek definēta kā kaut kas vairāk, nekā pie mums ...

 • Kāpēc cilvēki dod priekšroku miegam, nevis seksam?

  Kāpēc cilvēki dod priekšroku miegam, nevis seksam?

  Skaļi par to nerunājam, bet ir dienas, kad vienkārši nevēlamies nodoties mīlas rotaļām. Neskatoties uz zināmajām sieviešu „galvassāpēm”, ne tikai viņas ir tās, kas reizēm labprāt izvairītos no seksa …

 • Kaitinošā krākšana

  Kaitinošā krākšana

 • Viss, kas Jums būtu jāzina par alerģijām

  Viss, kas Jums būtu jāzina par alerģijām

  Šajā rakstā Jūs atradīsiet atbildes uz jautājumu, kādēļ cilvēkiem ir alerģiskas reakcijas un, kas tās izraisa. Ja arī Jūs ciešat no alerģiskām reakcijām, vai vēlaties sevi no tām pasargāt, aicinām izlasīt šo informāciju 

 • Cik daudz miega katram ir nepieciešams?

  Cik daudz miega katram ir nepieciešams?

  Dažādos dzīves periodos mums nepieciešams dažāds miega ilgums. Būdami bērni, mēs guļam vairāk, bet kā pieaugušie mēs parasti guļam krietni par maz. Ar gadiem vajadzība pēc miega samazinās, tomēr joprojām ir ieteicams gulēt vismaz 7 stundas naktī, lai uzturētu labu veselību un pašsajūtu.  

 • Kā cīnīties ar nogurumu?

  Kā cīnīties ar nogurumu?

  Varat būt pārliecināta – jūs neesat vienīgie, ko šogad atkal piemeklējis rudens nogurums. Pat, ja neguļat pietiekami ilgi un trūkst laika pienācīgai atpūtai, jūs varat izvairīties no rudens noguruma. Lai pietiekoši atpūstos, nav jāgaida atvaļinājums, cīņā ar nogurumu varat piemērot arī citas metodes.

 • Uzvari karā ar miegainību

  Uzvari karā ar miegainību

  Negaidīta ballīte nedēļas vidū, nogurdinoša bezmiega nakts un no rīta jāiet uz darbu? Jau tad, kad pieceļaties, ir pilnīgi skaidrs, ka ir nepieciešamas vēl vismaz 3 miega stundas, lai jūs būtu gatavs darbam.

 • 16 padomi veselīgam miegam un jaukai naktij

  16 padomi veselīgam miegam un jaukai naktij

  Nelielas pārmaiņas guļamistabā vai pirmsmiega rituālos var ienest radikālas pārmaiņas mierīgāka miega un labākas atpūtas nodrošināšanai. Neskatoties uz to, ka miegs ir bioloģiska pamatvajadzība, nereti saskaramies ar problēmām šajā sakarā. Piedāvājam dažus padomus, kas palīdzēs no rīta pamosties svaigai un jauniem spēkiem. Vai Jūs tas interesē? 

 • Kā krāsas spēj ietekmēt tavu miegu?

  Kā krāsas spēj ietekmēt tavu miegu?

  Ar krāsu palīdzību varam radīt dažādas noskaņas gan sevī, gan arī istabā. Krāsas var radīt mieru, bet var arī aizkaitināt, tās var iedvesmot, taču var arī nomākt radošumu. Tādēļ pirms istabas iekārtošanas padomājiet un ieklausieties savās izjūtās.

 • Joga veselīgam miegam

  Joga veselīgam miegam

  Katram ir bijušas vai vēl aizvien ir miega problēmas. Varbūt pirms gulētiešanas esam iedzēruši tasi kafijas, kas nelabvēlīgi ietekmē miega kvalitāti, vai esam devušies gulēt sliktā omā vai pat saniknoti, varbūt vienkārši nespējam aizmirst par kādu dienā notikušu pārdzīvojumu... Tam visam ir risinājums...  

 • 7 visizplatītākie mīti par bērnu miegu

  7 visizplatītākie mīti par bērnu miegu

  Mazi bērni parasti guļ bieži un visai daudz, tomēr katram no viņiem ir savi miega paradumi. Tāpēc ir šadas tādas lietas, kuras būtu jāzina arī miega sakarā, lai nodrošinātu bērnam kvalitatīvu gulēšanu, kas nepieciešama augšanai un attīstībai. Uzziniet 7 izplatītākos mītus par bērnu miegu, kas būtu jāzina, lai jūsu bērns labi izgulētos.  

 • Kā pamosties, ja rīts nav mīļākā dienas daļa?

  Kā pamosties, ja rīts nav mīļākā dienas daļa?

  Ja jūtaties noguruši uzreiz pēc acu atvēršanas no rīta, diena noteikti nebūs izdevusies. Jo labākā garastāvoklī Jūs modīsieties, jo vieglāk dienas laikā būs tikt galā ar stresu un ikdienas problēmām. Izmēģiniet trīs padomus, kas palīdzēs ātrāk un labāk pamosties no rītiem… 

 • Feng Shui tavā guļamistabā

  Feng Shui tavā guļamistabā

  Feng shui radusies no Ķīnas filozofijas Taoism, kas māca kā iekārtot dzīvokļus, birojus un citas telpas tā, lai pozitīvā enerģija varētu bez šķēršļiem plūst tām cauri. Mērķis Feng Shui sistēmā iekārtotai guļamistabai ir padarīt to ērtu, patīkamu un enerģijas pilnu. Kā to panākt?   

 • 14 ieteikumi labam miegam

  14 ieteikumi labam miegam

  Vai pēdējā naktī jūs slikti gulējāt? Vai jūs grozījāties un nespējāt iemigt? Vai arī jūs it kā gulējāt labi, taču no rīta piemodāties galīgi neizgulējušies? Dziļs un veselīgs miegs ir labas gatavošanās rezultāts. 

 • 9 padomi ideālam miegam

  9 padomi ideālam miegam

  Vai rīt gaidāma būtiska tikšanās darbā? Vai vienkārši parasta darba diena? Jebkurā gadījumā, veselīgs un ciešs nakts miegs ir produktīvas nākošās dienas pamats. Ja arī jūs nevarat izgulēties, sekojiet veselīga miega padomiem...

 • 7 iemesli, kāpēc jums var būt traucēts miegs

  7 iemesli, kāpēc jums var būt traucēts miegs

  Brīnāties, kas jums neļauj aizmigt? Vai jūs vēl neesat atklājuši iemeslus? Rakstā jūs uzzināsiet dažus no visbiežākajiem miega problēmu iemesliem – iespējams, ka jūsu miega problēmu cēlonis ir starp tiem 

 • Vai vakariņas ietekmē jūsu miegu?

  Vai vakariņas ietekmē jūsu miegu?

  Vai Jums ir grūtības aizmigt? Padomājiet par to, ko Jūs ēdat vakariņās. Lai turpmāk nevajadzētu mocīties ar ēdiena izraisītu bezmiegu, iepazīstināsim Jūs ar pārtikas produktiem, kuri traucē miegam, kā arī ar pārtikas produktiem, kuri ļaus jums gulēt kā zīdainim. 

 • Kā iemācīties labi gulēt?

  Kā iemācīties labi gulēt?

  Grozāties gultā visas nakts garumā un nevarat iemigt? Neraizējieties, jūs neesat vienīgie ar šādu problēmu. Daudziem ir līdzīgas problēmas. Miegs ir tas, ko ir jāiemācās darīt pareizi, lai gan daudzi to uzskata par pašsaprotamu līdz brīdim, kad tie kļūst par tādas šausmīgas kaites upuriem, ko dēvē par bezmiegu un kas neliek mierā nakts laikā.  

 • Bambuss - maģiskais augs

  Bambuss - maģiskais augs

   Bambuss ir ļoti daudzfunkcionāls augs. Mēs pazīstam augstas kvalitātes tekstilizstrādājumus ar bambusa šķiedrām, dažādus krēmus un losjonus un pat dzērienus, kā arī bambusa ēdienu speciālsortimentu. Paskatīsimies, kur jūs tam dodat priekšroku – uz šķīvja, apģērbā vai gultā?

 • Kā smaržo jūsu gulta?

  Kā smaržo jūsu gulta?

  Pirms vainot partneri un viņa krākšanu par tumšiem lokiem ap acīm, pamostoties no rīta, pārbaudiet, kādus aromatizētos kosmētikas produktus jūs lietojat. Iespējams tieši tie ir iemesls sliktajam miegam un nepilnvērtīgai atpūtai... 

 • Miega zalēm - jā vai nē?

  Miega zalēm - jā vai nē?

  Ja vien neesam atvaļinājumā, mūsu dienas ir smagas un nogurdinošas. Tomēr, neraugoties uz to, mēdz gadīties tā, ka vakarā mēs nevaram aizmigt. Noliekot galvu uz spilvena, sākam domāt par nākošo dienu un gaidāmajām aktivitātēm, kā arī par aizvadītās dienas notikumiem 

 • Kas notiek, ja pietiekami neizguļas?

  Kas notiek, ja pietiekami neizguļas?

  Miegs reizēm ir vienīgais mūsu jaunības garantijas avots. Daudzi pētījumi ir pierādījuši miega pozitīvo ietekmi un mūsu dzīves garumu. Tieši šī iemesla dēļ mums ir jāzina, ka miegam ir daudz nopietnāka ietekme uz veselību, nekā labai fiziskai formai vai faktam, ka jūs nesmēķējat.  Un kas notiek, ja Jūs neizguļaties pietiekami daudz?  

 • Ko miega pozas vēsta par Jūsu attiecībām

  Ko miega pozas vēsta par Jūsu attiecībām

  Tas, kā Jūs guļat un kādu pozu esat ieņēmuši miega laikā, spēj daudz pastāstīt par Jūsu attiecībām. Šie ir brīži, kad mēs nevaram sevi kontrolēt un esam tādi, kādi esam. Tieši tādēļ miega brīži spēj ļoti daudz pavēstīt mums par mums pašiem un mūsu attiecībām.

 • Vai laba gultas veļa garantē veselīgu miegu?

  Vai laba gultas veļa garantē veselīgu miegu?

  Mūsu miega un atpūtas kvalitāte ir atkarīga gan no matrača, gan no materiāliem, kurus izmanto gultas veļas izgatavošanā. Tā kā gultas veļa saskaras ar ievērojamu spiedienu no mūsu puses – grozīšanās, knosīšanās un citām miegā veiktām kustībām – tā tiek austa tā, lai būtu maksimāli izturīga, par materiāliem izvēloties linu vai rievotu audumu.  

 • Gulēšana un krākšana: iemesli, riski, risinājumi

  Gulēšana un krākšana: iemesli, riski, risinājumi

  Krākšana ir viens no izplatītākajiem miega traucējumiem, kas skar cilvēku jebkurā vecumā, bet pārsvarā dominē vīriešiem. Cilvēks, kas katru nakti krāc, neizguļas pietiekami labi un bieži pamostas jau noguris. Bez tam krākšana var radīt nopietnus draudus veselībai...

 • Smadzenēm nepieciešamas tikai 6 minūtes miega

  Smadzenēm nepieciešamas tikai 6 minūtes miega

  Vācijas ārstu pētījums ir satricinājis vispārējo uzskatu par to, ka cilvēka enerģijas un aktivitātes nodrošināšanai ir nepieciešams ilgs un mierīgs miegs. Žurnāls New Scientist ir publicējis pētījumu, kas vēsta pretējo – lai cilvēks atgūtu savu formu, smadzenēm ir nepieciešams tikai 6 minūtes ilgs miegs

 • Jūsu spilvens ir vecs? Tad jūsu labsajūta ir apdraudēta

  Jūsu spilvens ir vecs? Tad jūsu labsajūta ir apdraudēta

  Vai zinājāt, ka gulēšana uz nekvalitatīva spilvena var izraisīt galvassāpes, nepilnvērtīgu miegu, nespēju koncentrēties un nepacietību? Jūs varat novērst visus šos simptomus, izveidojot kvalitatīvu vidi gulēšanai – izvēlieties spilvenu, kas izgatavots no dabiskiem materiāliem un kas sniegs galvai, kaklam un pleciem nepieciešamo atbalstu guļot.

 • 4 ieteikumi, lai labāk iemigtu

  4 ieteikumi, lai labāk iemigtu

  Vai arī jūs mēdzat stundām ilgi grozīties gultā, kamēr iemiegat, nākamajā rītā izjūtot bezmiega nakts sekas? Dzīvojot pasaulē, kurā mums jābūt kaujas gatavībā 24 stundas diennaktī  7 dienas nedēļā, dažkārt ir ārkārtīgi grūti atslēgties, nomierināties un iemigt; galu galā tam ir daudz nevēlamu seku.

  Izlasiet un pamēģiniet īstenot sniegtos padomus, lai turpmāk varētu iemigt daudz vieglāk un ātrāk.

 • Padomi un ieteikumi labākam miegam.

  Padomi un ieteikumi labākam miegam.

  Vai Jūs bieži grozaties un nevarat aizmigt? Vai Jūs krācat? Vai Jums nakts laikā vairākas reizes ir jāiet uz toleti? Vai pamostoties no rīta jūtaties noguris? Vai Jūs bieži nevarat aizmigt? Ja Jūsu atbilde uz kaut vienu no šiem jautājumiem ir Jā, tad Jūsu miegs nav tik labs, kādam tam vajadzētu būt. Jums ir gulēšanas problēmas un mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu – daži ieteikumi un paņēmieni labākam miegam!

 • 8 pārsteidzošas lietas, kas ietekmē sapņus

  8 pārsteidzošas lietas, kas ietekmē sapņus

  Jūs pavadāt gultā trešdaļu no savas dzīves. Tāpēc ir laiks atbrīvoties no sliktajiem sapņiem. Jums nepatīk, kā kāda personība jaucas Jūsu dzīvē, tāpēc nav brīnums ka sapnī redzat, kā Jūs izsakat visu, ko domājat par šo cilvēku -  sapņi, galu galā ir smadzeņu veids, kā strādāt ar neatrisinātiem konfliktiem. Bet kā lai izskaidro neseno virkni ar murgiem vai neticami spilgtām vīzijām?

 • Uzmanīgi izvēlieties matrača un gultas veļas materiālus

  Uzmanīgi izvēlieties matrača un gultas veļas materiālus

  Mēs guļam ar aizvērtām acīm, taču tas nenozīmē, ka mēs neredzam. Mūsu smadzenes rada iedomātas ainas, ko dēvējam par sapņiem. Kamēr guļam, viss ķermenis intensīvi darbojas. Tas ir laiks, kad ķermenis parūpējas par sevi – tas atpūšas, atjaunojas un stiprinās. Tādēļ ir ļoti svarīgi gulēt vidē, kas ir vispiemērotākā jūsu ķermenim.

 • Kas notiek, kad par maz guļ?

  Kas notiek, kad par maz guļ?

  Miegs reizēm ir vienīgais mūsu jaunības garantijas avots. Daudzi pētījumi ir pierādījuši miega pozitīvo ietekmi un mūsu dzīves garumu. Tieši šī iemesla dēļ mums ir jāzina, ka miegam ir daudz nopietnāka ietekme uz veselību, nekā labai fiziskai formai vai faktam, ka Jūs nesmēķējat.

 • Kāpēc būtu vērts pamēģināt aromterapiju?

  Kāpēc būtu vērts pamēģināt aromterapiju?

  Vai zināji, ka dažādi aromāti var spēcīgi ietekmēt cilvēka emocijas, likt justies viņiem laimīgiem, enerģiskiem vai arī palīdzēt nomierināties un relaksēties? Ar aromterapijas palīdzību iespējams mainīt savu pašsajūtu un uzlabot veselību. Uzzini kas ir aromterapija un kāpēc būtu vērts to pamēģināt.

 • 8 uzturā iekļaujami elementi labākam miegam

  8 uzturā iekļaujami elementi labākam miegam

  Vai zinājāt, ka noteikti mikroelementi var palīdzēt jums uzlabot miega kvalitāti, un vairot enerģiju un produktivitāti nākamajā dienā? Emocionāli sasprindzinājumi, stress un nervozitāte var negatīvi ietekmēt naktsmieru un pat novest pie bezmiega. Lai no tā izvairītos, apsveriet iespēju iekļaut savā ikdienas ēdienkartē dažus ļoti gardus ēdienus, kas bagāti ar šiem astoņiem veselībai derīgiem mikro un makroelementiem, kas palīdzēs jums iemigt un gulēt ciešākā miegā.

 • 7 padomi, kā vieglāk no rīta pamosties

  7 padomi, kā vieglāk no rīta pamosties

  Vai jums patīk no rītiem agri celties? Ja ne, tad, visticamāk, lieliski zināt to sajūtu, kāda rodas, kad agri no rīta jālien ārā no gultas… Turpmāk sniegti daži vienkārši un pārsteidzoši efektīvi padomi, kā pašā rīta agrumā piecelties ar pozitīvu noskaņojumu. Vai vēlaties, lai rīts kļūtu par patīkamāko jūsu dienas daļu?

 • Kā diendusas var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti

  Kā diendusas var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti

  Vai jums ir nācies dzirdēt par siestu? Tā ir īsa pēcpusdienas diendusa, kas ir ārkārtīgi populāra daudzās valstīs, tomēr citās valstīs atkal šo paradumu uzskata par slinkuma pazīmi. Ja vēlaties kvalitatīvu dzīvi, siesta var būt patiesi lieliska ideja...

 • 9 ieteikumi veselīgam bērna miegam

  9 ieteikumi veselīgam bērna miegam

  Jebkuram cilvēkam miegs ir ļoti svarīgs, somēr īpaši svarīgs tas ir maziem bērniem, kam ir intensīvi jāaug un jāattīstās. Šeit jūs varēsiet redzēt 9 ieteikumus veselīgam mazuļa miegam, lai gan jūs, gan jūsu bērniņš būtu izgulējušies un laimīgi.

 • 6 kreatīvi un neierasti paņēmieni kā ātri iemigt

  6 kreatīvi un neierasti paņēmieni kā ātri iemigt

  Grūti aizmigt? Ja esi pamēģinājis visas ierastās metodes, kas palīdzētu iemigt, varbūt ir īstais brīdis izmēģināt kaut ko neierastāku. Esam atraduši 6 neierastus veidus, kas varētu tevi iemidzināt pavisam īsā laikā.

 • Karstums neļauj iemigt?

  Karstums neļauj iemigt?

  Jūs knosāties, grozāties no vieniem sāniem uz otriem, mēģināt atrast ideālu pozu gulēšanai, bet nevarat iemigt. Spilvens šķiet karsts un gaisa, ko elpot, guļamistabā palicis vairs visai maz. Kad karstums visu pārņēis savā varā, pielietojiet kādu no šiem 10 efektīvajiem ieteikumiem, kas palīdzēs jums vieglāk aizmigt vasaras karstumā.

 • 5 iemesli, kāpēc bērni atsakās iet gulēt (un 4 lieliski padomi, kā likt viņiem ātrāk doties pie miera)

  5 iemesli, kāpēc bērni atsakās iet gulēt (un 4 lieliski padomi, kā likt viņiem ātrāk doties pie miera)

  Vai atceraties sevi bērnībā, kad Jūs nevēlējāties vakarā iet agri gulēt? Toreiz tas bija jautri, bet tagad, kad Jūsu pašu bērni atsakās līst iekšā gultā, tas vairs lielu prieku nesagādā, vai ne? Ja Jums rodas problēmas nolikt Jūsu bērnu gulēt, šis raksts palīdzēs saprast, kādi ir svarīgākie iemesli, kāpēc tā notiek. Tāpat Jūs uzzināsiet, kā padarīt Jūsu bērnu gulētiešanas procesu daudz vieglāku. 

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!