Uz pludmali ar savu labāko draugu - grāmatu!

Uz pludmali ar savu labāko draugu - grāmatu!

Ir aktīvais atvaļinājumu laiks, tātad īstais brīdis, lai atpūstos un atbrīvotos no ikdienas rutīnas, stresa un saspringtā dzīves ritma. Šis laiks ir ideāli piemērots, lai paņemtu rokās labu grāmatu un ļautos brīvam iztēles lidojumam!

Gabaliņš nezināmas un satraucošas pasaules uz papīra...

Ir aktīvais atvaļinājumu laiks, tātad īstais brīdis, lai atpūstos un atbrīvotos no ikdienas rutīnas, stresa un saspringtā dzīves ritma. Šis laiks ir ideāli piemērots, lai paņemtu rokās labu grāmatu un ļautos brīvam iztēles lidojumam!

Grāmatas ir ļoti vērtīgs zināšanu un iztēles avots. Tās veicina inteliģences un radošo līmeni, jo tās ir brīnišķīgs smadzeņu lietots rīks, kas paplašina zināšanu krājumus.

Un kādas grāmatas būtu piemērotas katram no mums?

Ir pat veselas grāmatu sērijas, kuras spēj sniegt nenovērtējamu ieguldījumu radošuma un inteliģences līmeņa celšanā.

 • Tie, kam nepieciešams uzbudinājums, lasa piedzīvojumu grāmatas un detektīvromānus.
 • Mūžīgie romantiķi iedvesmu rod lubenēs.
 • Zinātkāri cilvēki iegrims vēsturiskos romānos vai pat enciklopēdijās.

Fantastikas stāsti

Visi šie stāsti liek izmantot ļoti lielu iztēli. Vai tie būtu zinātniskās fantastikas romāni vai episki stāsti, kas ieved mūs citā pasaulē. Ieskatoties domās tam, kam ir šāda iztēle, liks Jūsu iztēlei pārkāpt smadzeņu uzliktās robežas.

Vēstures grāmatas

Vēstures grāmatas ļauj Jums ieskatīties un izprast cilvēkus pagātnes darbību kontekstā. Šādi Jūs varat veidot savus dzīves principus, ņemot par piemēru pagātnes notikumus un tajos iesaistītos indivīdus. Izmantojiet to savā dzīvē un ar to palīdzību veidojiet savu nākotni. Analizējot vēsturiskos notikumus, Jūs daudz vienkāršāk saprotat esošos.

Rokasgrāmatas dzīvei

Zinātne ietver gandrīz visas nozares. Vai tā būtu bioloģija, tehnika, socioloģija, matemātika, psiholoģija … Bieži vien tās tiek kombinētas viena ar otru, lai izskaidrotu šo sarežģīto pasauli. Pasaules kārtību spēj izskaidrot arī cilvēks, kas ir pieredzējis dzīves gaišās un tumšās puses, un galu galā atklājis dzīves centienu garšu… Šādu grāmatu lasīšana palīdzēs Jums ielūkoties jaunos ideju realizācijas, problēmu risinājumu aspektos, kā rezultātā Jūs sākat uztvert dzīvi savādāk.

Biogrāfijas

Ievērojamu, harizmātisku, parastu, pozitīvu vai negatīvu cilvēku dzīvesstāsti – biogrāfijas sniedzas dziļi cilvēku iekšējo noslēpumu dzīlēs, to cilvēku, kas atstājuši savus parakstus cilvēces attīstības lappusēs, stāsti par šādiem cilvēkiem ir vienreizēji un ļoti aizraujoši.

Viss, kas Jums ir jāizdara – jāieliek grāmata somā…

… un jāiegrimst neparastos, interesantos, atšķirīgos un šarmantos stāstos … un, kamēr Jūs baudīsiet grāmatas burvību, Jūs iedosies atslodzi savam prātam no ikdienas steigas, pienākumiem un rutīnas, un, tajā pašā laikā, nodarbināsiet savas pelēkās šūnas.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!