5 idejas, kā motivēt savus darbiniekus

5 idejas, kā motivēt savus darbiniekus

Uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā vadības. Tātad, panākumi ir menedžera rokās. Ja Jūs esat viens no uzņēmuma vadības grupas, šis raksts Jums ir jāizlasa. Mēs esam apkopojuši 5 galvenos punktus kā pareizi motivēt savus darbiniekus sekmīgam un efektīvam darbam.

Neskopojieties ar uzslavām ...

Uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā vadības. Tātad, panākumi ir menedžera rokās. Ja Jūs esat viens no uzņēmuma vadības grupas, šis raksts Jums ir jāizlasa. Mēs esam apkopojuši 5 galvenos punktus kā pareizi motivēt savus darbiniekus sekmīgam un efektīvam darbam.

1. Vienmēr paturiet prātā mērķi

Menedžeri, kas ir patiešām veiksmīgi darboņi un, kas zina, kā pareizi motivēt savus darbiniekus, nekad neaizmirst par uzņēmuma mērķiem un plāniem. Ja Jūs vizualizēsiet savus mērķus, ceļš to sasniegšanai būs skaidrs, vienkāršs un lielākoties īsāks, jo tajā nebūs negaidītu „pagriezienu”.

2. Informācijas plūsma abos virzienos

Veiksmīgs menedžeris parūpēsies arī par to, lai viņa darbinieki būtu vienmēr informēti par visu, kas uzņēmumā notiek, jo tas liek cilvēkiem justies kā kolektīva daļai un līdz ar to – efektīvāk strādāt. Tādēļ, informējiet darbiniekus par jaunumiem, sasniegumiem … regulāro sanāksmju laikā.

Tajā pašā laikā Jums jāatceras, ka arī atgriezeniskā informācija ir ļoti svarīga. Labam menedžerim ir jāzina savu padoto darbu rezultāti, jāseko viņu komentāriem, ieteikumiem … darbā.

3. Darbības rezultātu novērtējums

Vienmēr aprunājieties ar saviem padotajiem par to, kā viņi ir veikuši savu darbu, ko viņi ir izdarījuši pareizi, kur varētu būt veikti uzlabojumi nākotnē. Atgriezeniskā saite ir ļoti būtiska, jo tā ceļ darbinieku pašvērtību un efektivitāti – viņi var lepoties ar saviem rezultātiem, ja viņi zina, kurš viņu veikums ir atzinīgi novērtēts, un tajā pašā laikā, viņi var novērst vai nepieļaut neprecizitātes un kļūdas.

Jebkurā gadījumā, pievērsiet uzmanību tam, lai Jūsu izdarītais vērtējums būtu objektīvs un maksimāli centrēts uz darba izpildes kvalitāti, ne tikai uz darbiniekiem kā indivīdiem.

4. Neskopojieties ar uzslavām

Vienmēr uzslavējiet to, kas savu darbu ir paveicis veiksmīgi un labi, jo uzslava ir jaunas motivācijas veidotāja. Šādā veidā Jūs spēsiet paust savu cieņu pret darbinieku, kas, savukārt, ir būtisks faktors pozitīvai un uzmundrinošai darba videi.

5. Radiet saistošu un interesantu nākotnes vīziju

Uzsāciet jaunus un interesantus projektus, kas būs izaicinājums ikvienam, kas ir nodarbināts Jūsu uzņēmumā. Šādā veidā Jūs izveidosiet pozitīvus uzņēmuma nākotnes virzības plānu, kas būtiski palielinās motivāciju darbam.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!