Alternatīvais stūrītis

 • 10 aromāti, kas attīrīs māju no negatīvās enerģijas

  10 aromāti, kas attīrīs māju no negatīvās enerģijas

  Vai kādreiz esat sastapis cilvēku, kurš patīkami smaržo, un tādēļ Jums iepatīkas vēl vairāk? Tā ir tāpēc, ka smaržas sevī ietver lielu spēku un šis spēks var tikt izmantots, lai piepildītu Jūsu māju ar pozitīvu enerģiju. Vai gribat uzzināt, kā dažādu dabīgu sastāvdaļu kūpināšana kā vīraku var uzlabot Jūsu dzīvi?

 • Ko mīļākā krāsa pastāsta par Jums?

  Ko mīļākā krāsa pastāsta par Jums?

  Katram no mums patīk viena vai otra krāsa vairāk kā pārējās. Tas nav apstrīdāms jautājums. Bet vai zināt, ka katra krāsa kaut ko par Jums var pastāstīt? Uzziniet, ko Jūsu mīļākā krāsa citiem pastāsta par Jums, kā arī citus interesantu faktus par krāsām, ko līdz šim nezinājāt.

 • Izdzīvošanas gids: Kā izturēt svētkus ar ģimeni?

  Izdzīvošanas gids: Kā izturēt svētkus ar ģimeni?

  Ziemassvētkos nereti pavadam laiku kopā ar visu ģimeni. Dažreiz tie ir visi radinieki, sākot no mammām līdz pat māsīcām un brālēniem. Katram savas prasības, katram sava vīzija kā jāsvin svētki. Biedējoši! Neuztraucieties pirms laika. Piedāvājam dažus padomus, kā labāk pavadīt svētkus ģimenes lokā bez stresa.

 • Pārsteidz draugus ar kokteiļu ballīti

  Pārsteidz draugus ar kokteiļu ballīti

  Kokteiļu vakari ir ļoti praktiski. Jūs to varat uzrīkot kaimiņiem, draugiem vai izlepušiem darījumu partneriem. Jebkurā gadījumā, tie vienmēr ir veiksmīgi un nodrošina rīkotājam labu slavu.

 • Ko par jums stāsta iecienītākie augļi?

  Ko par jums stāsta iecienītākie augļi?

  Vai jums garšo augļi? Smaržīgs augļu deserts, svaigi salāti, kaltēti, saldēti, saldi, dievišķīgi augļi... Vai jūs esat laimīgs, dzīvespriecīgs un radošs? Un vai spējat noticēt tam, ka šīs abas lietas ir saistītas?

 • 10 veidi, kā celt pašapziņu!

  10 veidi, kā celt pašapziņu!

  Pašapziņa ir starpība starp sajūtu, ka esat neapturams, un bailēm par to, ka neesat 10 veidi, kā celt pašapziņupietiekoši gudrs. Tas, kā Jūs sevi uztverat, spēcīgi iespaido arī to, kā Jūs uztver citi. Uztvere ir realitāte – jo vairāk pašapziņas Jums piemīt, jo lielāka ir iespēja, ka Jūs gūsiet panākumus.

 • Atkarība no interneta 1.daļa

  Atkarība no interneta 1.daļa

  Izpildiet testu un uzziniet, cik augsts ir Jūsu interneta atkarības līmeni!

 • Cik daudz un ko uzdod mājasdarbos?

  Cik daudz un ko uzdod mājasdarbos?

  Iespējams, ka Jūs atcerieties savas skolas dienas un mājasdarbus, kurus Jūs vienmēr necietāt. Vai Jūsu bērns arī mēģina izvairīties no mājasdarbu pildīšanas? Mēs esam atraduši dažus iemeslus, kas spēj izskaidrot kāpēc mājasdarbi ir nepieciešami un kāds būtu „ideālais mājasdarbs”.

 • 5 idejas, kā motivēt savus darbiniekus

  5 idejas, kā motivēt savus darbiniekus

  Uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā vadības. Tātad, panākumi ir menedžera rokās. Ja Jūs esat viens no uzņēmuma vadības grupas, šis raksts Jums ir jāizlasa. Mēs esam apkopojuši 5 galvenos punktus kā pareizi motivēt savus darbiniekus sekmīgam un efektīvam darbam.

 • Uz pludmali ar savu labāko draugu - grāmatu!

  Uz pludmali ar savu labāko draugu - grāmatu!

  Ir aktīvais atvaļinājumu laiks, tātad īstais brīdis, lai atpūstos un atbrīvotos no ikdienas rutīnas, stresa un saspringtā dzīves ritma. Šis laiks ir ideāli piemērots, lai paņemtu rokās labu grāmatu un ļautos brīvam iztēles lidojumam!

 • Ko darīt, ja ārā līst?

  Ko darīt, ja ārā līst?

  Lietaina vasaras diena nav iemesls, lai Jūs kļūtu kašķīgs, neapmierināts un justos apvainojies uz visu pasauli. Ja lietus uzdzen nelielu slinkumu un tā vien gribas izkliedēt garlaicību un drūmo noskaņojumu, izlasiet turpmāk minētos ieteikumus un padariet lietainu dienu par prieka un jautrības pilnu piedzīvojumu!

 • Uzdāvini svētkos paša gatavotu dāvaniņu

  Uzdāvini svētkos paša gatavotu dāvaniņu

  Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, mēs sākam domāt par dāvanām, ar ko iepriecināt savus tuvākos. Kas gan varētu būt sirsnīgāka un mīļāka dāvana, kā paša izgatavota lietiņa. Piedāvājam, jums dažus risinājumus, kā pavisam ātri izgatavot jaukas dāvanas svētkos. 

 • 12 padomi kā nedēļas nogalē atslēgties no rutīnas

  12 padomi kā nedēļas nogalē atslēgties no rutīnas

  Nedeļas nogale pēc garas un nogurdinošas darba nedēļas ir gaidītākais notikums. Un tas, ka labākais veids, kā atslēgties no ikdienas rutīnas ir ballīte sestdienas vakarā...

 • Sarīkojiet neaizmirstamus svētkus

  Sarīkojiet neaizmirstamus svētkus

  Vai jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuri nevar sagaidīt, kad sāksies svētku brīvdienas? Vai jūs vēlaties, lai šī gada svētku gars būtu īpaši maģisks, taču nezināt kā par to parūpēties? Nepadodieties! Pietiek jau ar dažiem vienkāršiem gājieniem, lai piepildītu šī Jaunā gada svētkus ar pozitīvu enerģiju un jūs tos neaizmirsīsiet ilgu laiku… 

 • Dāvanu izvēle pēc zodiaka zīmēm 2.daļa

  Dāvanu izvēle pēc zodiaka zīmēm 2.daļa

  Astroloģiskās zīmes par katru cilvēku var pateikt visai daudz. Gan to kāds ir cilvēks, gan to kādas lietas viņam patīk un kādi ir viņa hobiji. Tā kā svētki ir pavisam tuvu, arī dāvanu izvēlei ir atlicis pavisam maz laika, tieši tāpēc, lai jums būtu vieglāk izvēlēties labāko dāvanu, ņemsim palīgā Zodiaka zīmes, kas lieliski palīdz izvēlēties labākas dāvanas svētkos jūsu mīļajiem... 

 • Diendusa ir veselīga - ļaujieties tai!

  Diendusa ir veselīga - ļaujieties tai!

  Vārdiem „diendusa” vai „pēcpusdienas snauda” parasti ir negatīva pieskaņa, jo „īsti” cilvēki visu dienu strādā un netērē lieki ne minūti sava laika, nerunājot nemaz par tādu lietu kā miegu pusdienlaikā.

 • Produkti, kas ļaus saglabāt jaunību!

  Produkti, kas ļaus saglabāt jaunību!

  Cīnīties pret ādas novecošanu var ar skaistumkopšanas līdzekļiem, bet jūs varat rūpēties par savu ādu arī ja papildināsiet savu uzturu ar vairākiem pārtikas produktiem, kuri palīdz samazināt ādas novecošanos, atjauno un mitrina to. Pareizie produkti  ne tikai saglabās ādu svaigu, bet arī kopumā uzlabos veselību.

 • Kā izvēlēties čemodānu savam ceļojumam?

  Kā izvēlēties čemodānu savam ceļojumam?

  Plānojat savu atvaļinājumu? Jau esat iegādājušies biļetes un rezervējuši viesnīcu? Neaizmirstiet padomāt arī par pareizā čemodāna izvēli, jo nekvalitatīvs izstrādājums var pamatīgi sabojāt visu atvaļinājuma noskaņu, savukārt rūpīgi izvēlēts čemodāns nokalpos Jums vairākus gadus. Izlasiet mūsu padomus čemodāna izvēlē!

 • Vai tev pietrūkst gribasspēka? 8 ieteikumi tieši tev

  Vai tev pietrūkst gribasspēka? 8 ieteikumi tieši tev

  Cilvēkiem, kam pietrūkst gribasspēka ir grūti būt patiešām laimīgiem. Šķiet, ka viņi savā dzīvē neko nevar sasniegt tā, kā vēlētos un nekad nebūs patiešām veiksmīgi. Un lai arī ir daudz cilvēku, kuri izjūt gribasspēka trūkumu, ir svarīgi apzināties, ka tā nav nolemtība, bet gan izvēle. Bieži vien cilvēki netic savām spējām, jo vieglāk ir pateikt – „es nevaru”. Patiesībā mēs varam izdarīt visu

 • 20 interesanti fakti par miegu.

  20 interesanti fakti par miegu.

  Gulēšana ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa. Vai zini visu par to? Domājam, ka nē, tāpēc iesakām izlasīt šo rakstu.

 • Šovasar zvaigznēs rakstīts...

  Šovasar zvaigznēs rakstīts...

  Vasarā mēs ar nepacietību gaidām it visu, ko tā piedāvā. Garas un saulainas dienas, siltas un patiesi izbaudāmas naktis, prātam neaptverama piedzīvojumu pārpilnība... Vasara pat vēl nav pusē un viss vēl priekšā, tāpēc ieskatījāmies tajā, ko rāda zvaigznes, lai pastāstītu, ko tās paredz...

 • 6 dzirkstījoši un atspirdzinoši dzērieni karstām vasaras dienām

  6 dzirkstījoši un atspirdzinoši dzērieni karstām vasaras dienām

  Karstā laikā, protams, jādzer daudz ūdens, taču reizēm ūdens gluži vienkārši nesniedz vēlamo veldzi slāpēm, un tā garša sāk šķist mazliet vienmuļa. Vēlies atspirdzināties un palutināt savas garšas kārpiņas ar jaunām garšas niansēm? Ir dažas garšīgas idejas, kas varētu būt noderīgas neticami gardiem un lieliski atsvaidzinošiem dzērieniem, kurus baudīt visas vasaras garumā.

 • 3 praktiskas krāsas, kas palīdzēs atsvaidzināt interjeru

  3 praktiskas krāsas, kas palīdzēs atsvaidzināt interjeru

  Dažreiz ir tik ļoti liela vēlme kaut ko pamainīt dzīvē, tad kāpēc gan nesākt ar sava interjera atdzīvināšanu! 3 praktisku krāsu – bēšas, pelēkas un sarkanas – izmantojums Jūsu interjerā var veidot pavisam savādāku noskaņu, radot mājīguma, minimālisma vai enerģijas pieplūduma sajūtu. Bēšas, pelēkas un sarkanas krāsas interjera priekšmeti lieliski tiks galā ar šo uzdevumu!

 • Pasaules miega diena

  Pasaules miega diena

  18. martā visā pasaulē un arī Latvijā tiek atzīmēta Pasaules miega diena, kuras galvenais mērķis ir informēt sabiedrību par tādu slimību kā obstruktīvā miega apnoja. 

 • 5 ieteikumi, kā nosvinēt Starptautisko ģimenes dienu

  5 ieteikumi, kā nosvinēt Starptautisko ģimenes dienu

  15. maijs ir Starptautiskā ģimenes diena, tāpēc jūs noteikti vēlēsieties pavadīt šo svētdienu kopā ar saviem mīļajiem. Ko darīt šajā dienā un kā nosvinēt šos tik īpašos svētkus? Šī gada Starptautiskās ģimenes dienas tematika ir „Ģimene, veselīgs dzīvesveids un ilgtspējīga nākotne.” Piedāvājam 5 aizraujošus un izglītojošus veidus, kā jautri pavadīt laiku ģimenes lokā. 

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!