Matracis Memory 2+12 Fresh

5 Atsauksme (s)Saņemiet 7% atlaižu kuponu par savu atsauksmi!

Kvalitatīvs matracis, kas izgatavots no stingrām Ecocell® un elastīgajām memory putām, sniegs ķermenim lielisku atbalstu un komfortu. Matrača augstums: 15 cm

 • Vidēji stingrs matracis, kas ir ļoti ērts gulēšanai
 • Palīdz mazināt muguras sāpes, ko izraisījusi skriemeļu pārslodze
 • Elastīgās Ecocell® putas nodrošina ķermenim ideālu atbalstu, noturot mugurkaulu pareizā pozīcijā
 • Memory putas pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa formai, nodrošinot mīkstu ieskaujošu sajūtu

PIEDĀVĀJUMS SPĒKĀ TIKAI PĒRKOT INTERNETĀ!

Līdz 28.05.2017. spēkā 0% aizdevums uz 12 mēnešiem, pērkot jebkuru matraci! Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!

Reprezentatīvs piemērs: kredīta kopējā summa 329,90€, kreditēšanas līguma termiņš ir 12 mēneši, fiksēta aizņēmuma likme 0%, komisijas maksa par līguma noformēšanu 0%, GPL 0%, kopējā atmaksas summa 329,90€, ikmēneša maksājums 27,49€. Pēdējā ikmēneša maksājums 27,51€.

Pilnā cena no: 459,90 €

Tagad: 367,92 €

Pasūtīt

Pasūtiet zvanot
67 169 012

Vairāk
Apraksts

Memory putu matracis ar dabiska sudraba pārklājumu pārvalka šķiedrām

Iepazīstieties ar inovatīvo Fresh matraci Dormeo klāstā. Tas radīts, lai sniegtu jums patiesi atjaunojošu un spēcinošu miegu!

Dormeo Fresh ir ergonomisks matracis, kas īpaši radīts, lai sniegtu atbalstu un vienlaikus pielāgotos jūsu ķermeņa formai. Matrača virspusē iestrādāts augstas kvalitātes memory putu slānis ar patīkamu faktūru.

 • sniedziet sev iespēju saņemt nepieciešamo atbalstu, lai izbaudītu relaksējošu, mierpilnu, ciešu miegu;
 • pasargājiet guļvietu no putekļu ērcītēm un baktērijām, kas var izraisīt dažādas alerģijas;
 • saglabājiet matraci svaigu, neļaujot vairoties baktērijām un veidoties nepatīkamiem aromātiem.

cilvēku atzinuši ka guļ labāk uz šī matrača.

cilvēku apgalvo ka būt gatavi iegādāties šo matraci atkārtoti.

Avots: Dormeo Memory Fresh matraču apmierinātības aptauja (N=142)

Ideāls līdzsvars starp mīkstu un stingru matrača virsmu ciešam miegam un vispārējai labsajūtai

Matracis Fresh ir veidots tā, lai spētu nodrošināt maksimāli piemērotu vidi gulēšanai – lai tā būtu komfortabla un veicinātu pilnīgu relaksēšanos. Lai sasniegtu optimālu miegu, jūs vēlēsieties matraci, uz kura ir ērti gulēt, tomēr tas ir pietiekami stingrs, lai nodrošinātu efektīvu atbalstu ķermenim un mugurkaulam.

Lai sasniegtu optimālu līdzsvaru, matracis Fresh ir veidots no 2 materiāliem, kas lieliski papildina viens otru:

 • elastīgās un stingr Ecocell® putas nodrošina ķermenim ideālu atbalstu, noturot mugurkaulu pareizā pozīcijā;
 • memory putas pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa formai, nodrošinot mīkstu ieskaujošu sajūtu.

Pateicoties šai stingrās un mīkstās virsmas matriālu kombinācijai, matracis Fresh ir lieliska izvēle ikvienam, kurš vēlas iegādāties vidēji stingru matraci, kas ir ļoti ērts gulēšanai. Matracis Fresh sniegs jums gan mīkstu komfortu, gan stingru atbalstu.

Ergonomisks matracis, kas palīdz atvieglot muguras sāpes un aizsargāt mugurkaulu

Dormeo Fresh matracis nodrošina relaksēšanos miega laikā, neizraisot stīvumu, tirpšanu vai muguras sāpes. Vidēji stingrs matracis, kas būs ideāli piemērots ikvienam, kurš vēlas iegādāties ergonomisku matraci, kas sniedz lielisku atbalstu ķermenim.

Tā kā matracim ir pietiekami biezs stingro Ecocell® putu slānis, kas iestrādāts matrača pamatnē visā tās garumā, matracis Dormeo Fresh nodrošina atbalstu visam ķermenim, nevis tikai atsevišķām tā daļām:

 • palīdz mazināt muguras sāpes, ko izraisījusi skriemeļu pārslodze, it sevišķi, ja guļus stāvoklī esat pavadījuši daudzas stundas,
 • palīdz mazināt ķermeņa atsevišķu daļu izvirzīšanos: pleci, astes kauls, gurni, apakšstilbi un papēži guļot var izjust ļoti lielu slodzi,
 • atbalsta un notur ķermeni dabiskā guļus pozīcijā, neatkarīgi no jūsu pozīcijas guļus.

Antibakteriāla, higiēniska aizsardzība (arī pret putekļu ērcītēm)

Pirmklasīgai aizsardzībai Dormeo Fresh matrača pārvalka audums ir apstrādāts izmantojot CleanEffect® Silver – tehnoloģiju, kas nodrošina, ka matracis saglabājas svaigs un neveido nepatīkamu aromātu – gudra izvēle ikvienam, kurš cieš no pārmērīgas svīšanas gulēšanas laikā, astmas vai alerģijām

Pilnībā pārstrādājams un videi draudzīgs

Ja vēlaties iegādāties videi draudzīgu matraci, jūs iepriecinās ziņa, ka Ecocell® un memory putas ir pilnībā pārstrādājamas un ka matracis Dormeo Fresh ir izgatavots no materiāliem, kuru radīšanas procesā izdarīta cik vien iespējams maza negatīvā ietekme uz apkārtējo vidi.

 

Sajūtiet mūsdienīga matrača komfortu ar sudraba sniegtajām priekšrocībām

Matracis Fresh ir īpaši izstrādāts matracis, kurā apvienotas dabīgo resursu un mūsdienīgo tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, nodrošinot komfortablu vidi gulēšanai un pilnīgu atbalstu visām ķermeņa daļām – Jūs modīsieties atpūtušies, spirgti un Jūs vairs nemocīs sāpes, kuras izraisīja gulēšana uz neērta matrača.

 • Matracim ir 15 gadu garantija.
 • Matrača augstums: 15 сm
 • Matraci var atgriezt 30 dienu laikā un saņemt atpakaļ naudu.
 • Matracis maigi pielāgojas ķermeņa formai.
 • Jūs nejutīsiet partnera kustības savā matrača pusē.
 • Nesatur toksiskas vielas.

Matracī ir apvienotas augstākās kvalitātes jaunās paaudzes Ecocell® un 2cm biezas memory foam, kuras ir iestrādātas tieši pārklājā – šī kombinācija palielinās Jūsu gulēšanas komfortu, jo rada optimālu atbalstu visam Jūsu ķermenim. Šis matracis ir izgatavots no materiāliem, kuriem ir lieliska caurlaidība, tādēļ matracis spēj nodrošināt sausu un higiēnisku vidi gulēšanai.

30 dienu izmēģinājuma tiesības*

*Matracim Memory 2+12 Fresh ir 30 dienu atteikuma tiesības. Ja šajā laikā, neesat apmierināts ar matraci, Jūs to varat atgriezt. Matracis atpakaļ tiek pieņemts tikai sākotnējā vizuālajā stāvoklī, tas ir, bez bojājumiem un traipiem

Priekšrocības

Matracis Memory 2+12 Fresh šķērsgriezumā:

Memory 2+12 Fresh ir izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, kas kopā rada vidi, kas optimāli piemērota gulēšanai:

 • 1. pārvalka materiāls satur šķiedras ar sudraba pārklājumu, lai nodrošinātu svaigumu un antibakteriālu aizsardzību.
 • 2. ērts 2cm biezs memory putu slānis, kas pilnībā pielāgojas jūsu ķermeņa formai, maigi ieskaujot to.
 • 3. 12 cm biezs Ecocell® putu slānis nodrošina optimālu atbalstu galvai, kaklam, mugurkaulam, mugurai un ekstremitātēm.
 • 4. Matracim ir arī 4 sānu rokturi vieglākai pacelšanai, apgriešanai, kā arī ievietošanai gultas rāmī.
1 2 3 4

15 cm

Apstrādāts, izmantojot revolucionāro CleanEffect® Silver tehnoloģiju

Neļauj vairoties baktērijām

Neveido nepatīkamus aromātus

Dormeo Memory 2+12 Fresh ir īpašs ar savu brīniškīgo, vienmēr svaigo matrača pārvalku, kurā iestrādātas šķiedras, kas pārklātas ar dabisku sudrabu.

Baktērijas

Sudrabajoni

ANTIBAKTERIĀLAS ĪPAŠĪBAS

ŠĶIEDRAS AR SUDRABA PĀRKLĀJUMU

Silver šķiedru spēcīgā iedarbība uz baktērijām:

 1. Destabilizē baktēriju šūnu membrānu;
 2. Slāpē baktērijas;
 3. Aizkavē baktēriju barošanās procesus;
 4. Neļauj baktērijām vairoties.

Auduma šķiedras, kas pārklātas ar dabisku sudrabu ir iestrādātas pārvalka audumā, tā, lai audums saglabātu savu maigo un pieskārienam patīkamo struktūru. Matrača pārvalks ir mīksts saskarē ar ādu, vienlaikus sniedzot jūsu ķermenim visas brīnišķīgās priekšrocības, kas piemīt sudrabam.

Izjūtiet svaigumu, ko sniedz matracis, kas elpo tāpat kā jūs

Gan apstrāde izmantojot Clean Effect® Silver tehnoloģiju, gan matrača pamatnes gaisu caurlaidīgā struktūra efektīvi novērš pārlieku svīšanu, pateicoties lieliskai gaisa cirkulācijai, kas palīdz uzturēt matraci sausu un higiēnisku. Trīsdimensionālā matrača pamatnes šķiedru struktūra veido gaisa tuneļus, kas nodrošina nepārtrauktu gaisa plūsmu, lai palīdzētu kontrolēt svīšanu un uzturētu guļvietu sausu. Izbaudiet veselīgu, patīkamu miegu, pat ja mēdzat pārmērīgi svīst.

Elastīgās Ecocell® putas sniedz optimālu atbalstu guļot

Memory 2+12 Fresh ir izgatavots no augstas kvalitātes jaunākās paaudzes Ecocell® putām, kas ir radītas īpaši tam, lai sniegtu līdzsvarotu atbalstu ķermenim un radītu optimāli komfortablu vidi gulēšanai.

Ecocell® putas nezaudē elastību un ir vidēji stingras – tas nozīmē, ka tās pilnībā atbalsta ķermeni. Matracis saglabā formu, un elastīgās Ecocell® putas ļauj matracim atbalstīt ķermeni, pielāgojoties atbalsta punktiem, kuri guļus stāvoklī izjūt vislielāko spiedienu.

Trīsdimensionāla šūnu struktūra nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju, lai guļvieta vienmēr būtu sausa un higiēniska.

2 cm biezs memory putu slānis, kas pielāgojas jūsu ķermeņa kontūrām

Dormeo Memory Fresh 2+12 matracim ir 2cm biezs augstas kvalitātes memory putu slānis – sākotnēji NASA vajadzībām izstrādāts materiāls, lai radītu maksimāli komfortablus apstākļus astronautiem, dodoties Visuma ceļojumos. Pateicoties to mīkstajai un neticami elastīgajai struktūrai, putas pielāgojas ķermeņa kontūrām, sniedzot izcilu komfortu.

Turklāt memory putas samazina spiedienu uz pleciem un gurniem, ļaujot jums ieņemt dabisku pozu gulēšanai – ciešākam, dziļākam un relaksētākam miegam. Pateicoties tam, ka putu struktūra ļauj tām pielāgoties spiedienam, arī jūsu asinsrite netiks nosprostota. Ļoti iesakām cilvēkiem, kas cieš no muguras un kakla problēmām.

Atšķirībā no tradicionāliem atsperu matračiem, jūsu miegs netiks traucēts, blakus gulošajam partnerim kustoties, un jūs izgulēsieties labāk nekā jebkad iepriekš!

Piemērots

Matracis Fresh piemērots:

 • Virsējās kārtas audums: 96% poliesters, 3% kokvilna, 1% kokvilna (sudraba pārklājuma šķiedras);
 • Virsējās kārtas neaustais audums: 100% polipropilēns;
 • Audums pildīts ar 2cm viskoelastīgajām PU putām (memory foam);
 • Sānu malu un apakšas audums: 100% poliesters;
 • Sānu malu un apakšas neaustais audums: 100% polipropilēns;
 • Pildījums: poliuretāna putas (Ecocell®), 13 cm;
 • Matrača augstums: 15 cm.

Priekšrocības:

 • 2 tehnoloģiski advancētu materiālu kombinācija, ar unikālu sudraba pārklājuma šķiedru apstrādi;
 • Stingrais un elastīgais Ecocell® sniedz optimālu atbalstu mugurkaulam, galvai, kaklam un gurnu daļai;
 • Satur īpaši elastīgu un ķermeņa aprisēm pielāgojamu memory foam, kas ieņem Jūsu ķermeņa formu un maigi to ieskauj;
 • Matrača pārklāja audums ir piesūcināts ar antibakteriālu sudraba pārklājuma šķiedrām, kas spēj kontrolēt svīšanu, novērš nepatīkamu smaku rašanos un neļauj iemājoties putekļu ērcītēm;
 • Matrača pamatne nodrošina nepārtrauktu gaisa cirkulāciju, tādēļ matracis vienmēr būs sauss un svaigs;
 • Ļauj vienmērīgi sadalīt ķermeņa svaru tā, lai Jūsu pleci, astes kauls, papēži un iegurnis nejustu nekādu spiedienu;
 • Novērš baktēriju, putekļu un putekļu ērcīšu rašanos;
 • Ir videi draudzīgs, ražošanas procesā videi kaitējums netiek nodarīts, visi izmantotie materiāli ir pārstrādājami;
 • Lai matracis būtu vieglāk paceļams, apgriežams un transportējams, tam sānos ir 4 rokturi;
 • Viegli uzliekams uz gultas rāmja;
 • Vakuuma iepakojums atvieglo matrača pārvadāšanu.

 

Tehniskā informācija
 • Virsējās kārtas audums: 96% poliesters, 3% kokvilna, 1% kokvilna (sudraba pārklājuma šķiedras);
 • Virsējās kārtas neaustais audums: 100% polipropilēns;
 • Audums pildīts ar 2cm viskoelastīgajām PU putām (memory foam);
 • Sānu malu un apakšas audums: 100% poliesters;
 • Sānu malu un apakšas neaustais audums: 100% polipropilēns;
 • Pildījums: poliuretāna putas (Ecocell®), 13 cm;
 • Matrača augstums: 15 cm.

Pirmreizējās lietošanas instrukcija:

 

Pilnā cena no: 459,90 €

Tagad: 367,92 €

Pasūtīt

Pasūtiet zvanot
67 169 012

Vairāk

Klientu atsauksmes5 Atsauksme (s)

Padalieties ar savu viedokli

Jūsu viedoklis par šo preci

* Obligāti aizpildāmie lauki

Paldies par Jūsu iesniegto atsauksmi!

Kā pateicību par Jūsu veltīto laiku iesniedzot atsauksmi, dāvinām Jums 7% atlaižu kuponu Jūsu nākamajam pirkumam. Kupons ir derīgs 5 dienas no tā saņemšanas brīža. (Atlaižu kupons spēkā uz precēm ar pilnu cenu, atlaides nesummējas).
izcils
ērts, stabils matracis, man patīk.
Elīna
Nopirku savai mammai matraci, vina bija loti apmierinäta! Piebildiisu, ka vinai ir loti gtuuti izdabät, vienmeer atradiis kaut kädu nepilniibu! Soreiz ar visu bija apmierinäta, täpeec plänoju nopirkt matraci arii sev!
Nopirku savai mammai matraci, ar kuru vina bija loti apmierinäta! Preciizi neatceros tiesi käds bija, bet labs matracis, manai mammai ir gruuti izdabät, vienmeer vina atradiis kädu nepilniibu, bet soreiz slaveeja visu laiku! Labs veseliibai. Matracis tika pirkts tikai täpeec, ka vina redzeeja reklaamu, un vinai bija säposas käjas. Domäja, ka säpes päries, ja gulees uz laba matraca. Säpes mazinäjäs, liidz ar to miegs bija daudz pilnveertiigäks.
Vita Leite
liesliski matrači
Varbū tieši ne šis matracis tika nopirkts, bet dormeo matraci ir ļoti labi
Dormeo
Loti ērts un patīkams
Ērts un patīkams matracis, garantē tiešām labu miegu!
Oskars
Pilnīgi noteikti- iesaku
Patīkama opcija ir tā,ka matracim viena puse ir mīkstāka nekā otra.
Dārta

Iepriekš apskatītās preces

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!