Matracis iMemory Silver

0% AIZDEVUMS + DĀVANA

46 Atsauksme (s)Saņemiet 7% atlaižu kuponu par savu atsauksmi!

Dormeo iMemory Silver matracis ar revolucionāro 4-in-1 sistēmu ļauj izvēlēties matrača virsmas stingrību, kas nodrošina pilnīgu komfortu labākam miegam.

 • 4 dažādas virsmas stingruma pakāpes 1 matracī:mazāk stingrs, vidēji stingrs, stingrs, ļoti stingrs
 • Trīs zonu matrača pamatne sniedz ergonomisku atbalstu ķermenim
 • Matrača pārvalks ir noņemams un to var mazgāt veļasmašīnā 60ºC temperatūrā
 • Memory putu slānis mazina spiedienu uz ķermeņa atbalsta punktiem

Iegādājies jebkuru matraci un dāvanā saņem spilvena un segas komplektu Natura!

 • Iegādājoties matraci platumā līdz 140 cm (ieskaitot) dāvanā 1 sega 140 x 200 cm + 1 klasiskais spilvens 50 x 70 cm - 100 € vērtībā.
 • Iegādājoties matraci platumā no 150 cm vai platāku, dāvanā 1 sega 200 x 200 cm + 2 klasiskie spilveni 50 x 70 cm - 140 € vērtībā.

Līdz 28.05.2017. spēkā 0% aizdevums uz 12 mēnešiem, pērkot jebkuru matraci! Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu!

Reprezentatīvs piemērs: kredīta kopējā summa 329,90€, kreditēšanas līguma termiņš ir 12 mēneši, fiksēta aizņēmuma likme 0%, komisijas maksa par līguma noformēšanu 0%, GPL 0%, kopējā atmaksas summa 329,90€, ikmēneša maksājums 27,49€. Pēdējā ikmēneša maksājums 27,51€.

Tagad: 299,90 €

Pasūtīt

Pasūtiet zvanot
67 169 012

Vairāk
Apraksts

4 dažādas virsmas stingruma pakāpes 1 matracī

Dormeo iMemory Silver matracis ir lielisks risinājums ikvienam – matrača gulēšanas virsmas stingrības pakāpi iespējams mainīt, kas nodrošina absolūtu komfortu un labāku miegu ikvienam, kas tajā guļ.

 • revolucionārā 4-in-1 sistēma piedāvā personalizētu komfortu;
 • trīs zonu matrača pamatne sniedz ergonomisku atbalstu ķermenim, relaksāciju un spēku atjaunošanu;
 • memory putu slānis pielāgojas jūsu ķermeņa formai un ļauj atslābināt saspringtus muskuļus;
 • Climalite un šķiedras ar sudraba pārklājumu (Silver) regulē temperatūru, kā arī piešķir matracim hipoalerģiskas (neizraisa alerģiju), pretmikrobu un pretsēnīšu īpašības;
 • Matrača pārvalks ir noņemams un to var mazgāt veļasmašīnā 60ºC temperatūrā – temperatūrā, kas neļauj izdzīvot putekļu ērcītēm.

cilvēku, kuri gulējuši uz Dormeo iMemory Silver matrača norādījuši, ka ir ļoti apmierināti ar to.

* Avots: Dormeo iMemory Silver matrača klientu apmierinātības aptauja (n = 234)

Revolucionāra apgriežama pamatne ar stingrāku un mīkstāku pusi

Divējāda pamatne ar divu dažādu blīvumu virsmām, ļauj izvēlēties stingrumu atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Viss, kas jums jādara, ir jāatver matrača pārvalks un jāapgriež matrača pamatne uz otru pusi – to, kura jums patīk vislabāk:

 • Zilā virsma sniedz lielāku atbalstu ķermenim, jo ir stingrāka. Piemērota visiem, kuri dod priekšroku stingrai matrača virsmai, kas sniedz ievērojamu atbalstu ķermenim.
 • Oranžā virsma vairāk pielāgojas ķermeņa formai, ļaujot tajā iegrimt, jo tā ir mīkstāka. Ikvienam, kurš vēlas sev mīkstāku virsmu un kam ķermeņa svara dēļ nav nepieciešams papildu atbalsts.

Memory putu slānis matrača pārvalkā mazina spiedienu uz ķermeņa atbalsta punktiem un palīdz muskuļiem atslābināties. Nodrošina viegluma sajūtu un ļauj izgulēties ciešā miegā.

STINGRĀKA

MĪKSTĀKA

1 matracis, kas sniedz iespēju izvēlēties 4 dažādas stingruma pakāpes

Matrača iMemory Silver kodols ir izgatavots no stingrākas un mīkstākas puses, kuru iespējams brīvi rotēt, vienlaikus iespējams mainīt arī pārvalka puses, no kurām viena sniedz papildu mīkstumu, jo satur memory putu slāni, tādējādi samazinot vai palielinot matrača stingrības pakāpi. Viss, kas jums jādara, ir jāapgriež matrača kodols un pārvalks, tādējādi iegūstot mīkstāku, vidēji stingru, stingru un ļoti stingru matraci.

 • 1. Mazāk stingrs

  Šī ir vismīkstākā iMemory Silver matrača kombinācija ar memory putu slāni virspusē – piemērota cilvēkiem ar lielu ķermeņa svaru.

 • 2. Vidēji stingrs

  Apgriežot matrača pārvalku, iegūstam vidēji stingru matraci, kas būs piemērots tiem, kas dod priekšroku gulēšanai uz sāniem.

 • 3. Stingrs

  Mainot matrača pusi uz stingrāku, kā arī saglabājot memory putu slāni, iegūsiet stingru matraci, kas piemērots gulēšanai uz muguras.

 • 4. Ļoti stingrs

  Vienkārši mainot pārvalka pusi... saglabājot memory putas matrača apakšpusē, iegūstiet ļoti stingru matraci, kas piemērots cilvēkiem ar nelielu ķermeņa svaru.

Individuāla matrača stingrības izvēle

Cilvēku, kuri gulējuši uz Dormeo iMemory Silver matrača norādījuši, ka ir ļoti apmierināti ar to.

'Patiesi esmu gandarīts par pirkumu. Dormeo Silver matracis ir ļoti ērts un mīksts, pieķļaujas ķermenim un vienmērīgi sadala svaru pa visu ar matraci skartā ķermeņa virsmu. Nenovēroju kādas ķermeņa daļas nevajadzīgu pārkaršanu. Kopā ar neredzēti vieglo dūnu segu Aloe vera jūtos konfortabli kā vēl nekad.'

- Elmārs

iMemory Silver matracis nodrošina pareizu, ergonomisku atbalstu visam ķermenim

Memory putu slānis mazina spiedienu uz ķermeņa atbalsta punktiem, kā arī matrača pamatnei ir trīs atbalsta zonas, lai nodrošinātu atbilstošu ergonomisku atbalstu galvai un kaklam, jostasvietai un muguras lejasdaļai, kā arī kājām.

30 dienu izmēģinājuma tiesības*

*Matracim iMemory Silver ir 30 dienu atteikuma tiesības. Ja šajā laikā, neesat apmierināts ar matraci, Jūs to varat atgriezt. Matracis atpakaļ tiek pieņemts tikai sākotnējā vizuālajā stāvoklī, tas ir, bez bojājumiem un traipiem.

 

Priekšrocības

iMemory Silver matracis šķērsgriezumā:

Dormeo iMemory Silver matracis nodrošina termoregulāciju jūsu guļvietā, kā arī tas ir antialerģisks un neļauj vairoties mikrobiem, tādējādi novēršot nepatīkama aromāta veidošanos:

 1. Rāvējslēdzējs
 2. Iekšējāis pārvalks
 3. 15 cm bieza, apgriežama, uz abām pusēm lietojama pamatne
 4. 4 rokturi ērtākai pārnēsāšanai
 5. Antialerģisku silikona šķiedru polsterējums
 6. 2 cm biezs memory putu slānis iestrādāts matrača pārvalkā
 7. Climalite šķiedras un šķiedras ar sudraba pārklājumu
 8. Pārvalks apstrādāts, izmantojot CleanEffect aizsargtehnoloģiju

ļoti stingrs

stingrs

vidēji stingrs

mazāk stingr

Matračiem platumā no 140 cm un platākiem ir divas atdalītas pamatnes puses, kuras iespējams individuāli apgriezt uz otru pusi. Matrača pamatne ir lietojama no abām pusēm, un tās abas daļas savieno viens pārvalks. Šī īpašība ļauj jums izvēlēties matrača stingrumu, neatkarīgi no blakus gulošā partnera vēlmēm. Tāpat matracis nodrošina maksimāli stabilu guļvietu, kurā partnera kustības nav jūtamas otrā matrača pusē.

 • Apgriežama, uz abām pusēm lietojama pamatne

  Atverot matrača iepakojumu un novietojot to uz gultas rāmja, ņemiet vērā, ka matrača katra puse ir ar atšķirīgu stingruma pakāpi. Atcerieties: ZILA ir STINGRA un ORANŽA ir MĪKSTA. Veltiet nedaudz laika, lai izvēlētos, kāda stingrības pakāpe jums ir vispiemērotākā.

 • iMemory putas

  iMemory putas ne tikai ideāli pielāgojas jūsu ķermeņa formām, bet, pateicoties mikrokapsulām, arī regulē matrača temperatūru. Putām pievienotie sudraba joni palīdz saglabāt jūsu matraci higiēnisku un brīvu no baktērijām, tādējādi neļaujot veidoties nepatīkamam aromātam.

 • Climalite šķiedras un šķiedras ar sudraba pārklājumu

  Šīs jaunāko tehnoloģiju un zinātnes radītās šķiedras regulē temperatūru un mitruma līmeni matracī, samazinot temperatūru, ja tā kļūst pārāk augsta, kā arī novērš mitruma uzkrāšanos. Tām piemīt pretmikrobu īpašības.

 • Ecocell® putas

  Ecocell® – augstākās kvalitātes komfortu nodrošinošas putas, kas palīdz nodrošināt izcilu vidi gulēšanai. Tās nezaudē elastību, un tām ir trīsdimensiāla šūnu struktūra, kas nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju un ļauj matracim maksimāli pielāgoties ķermenim, vienlaikus sniedzot nepieciešamo atblastu.

Piemīt antibakteriāla iedarbība un neļauj vairoties putekļu ērcītēm

Matrača pārvalkā rūpīgi ieaustas auduma šķiedras ar sudraba pārklājumu, kas neļauj putekļu daļiņām pieķerties matrača pārvalka šķiedrām, sniedzot matracim higiēnisku aizsardzību. Sudraba joni nodrošina pretmikrobu un pretsēnīšu iedarbību. Šādā vidē putekļu ērcītēm ir absolūti neiespējami vairoties. Sudrabam piemīt antiseptiska iedarbība, kas palīdz uzturēt guļvietu higiēniski tīru un dabiskā veidā novērš iespēju veidoties nepatīkamam aromātam.

Neļauj vairoties baktērijām

Neveido nepatīkamus aromātus

ANTIBAKTERIĀLAS ĪPAŠĪBAS

ŠĶIEDRAS AR SUDRABA PĀRKLĀJUMU

Silver šķiedru spēcīgā iedarbība uz baktērijām:

 1. Destabilizē baktēriju šūnu membrānu;
 2. Slāpē baktērijas;
 3. Aizkavē baktēriju barošanās procesus;
 4. Neļauj baktērijām vairoties.

 

Piemērots

Piemērots:

 • cilvēkiem, kuri nevar izlemt, vai viņiem nepieciešams mīksts vai stingrs matracis;
 • pāriem, kuriem nepieciešams atšķirīgas virsmas stingrības divguļamais matracis;
 • cilvēkiem, kuri miegā daudz svīst, vai kuriem guļot mēdz būt pārāk karsti vai auksti;
 • cilvēkiem, kuri cieš no muguras vai spranda sāpēm;
 • cilvēkiem, kuri cieš no dažādām alerģijām.
Tehniskā informācija

Materiāls:

Pārvalks:

 • Virspuses audums: 90% poliesters (16% Climalite); 8% viskoze; 1% kokvilna; 1% poliamīds (šķiedras ar sudraba pārklājumu);
 • Virspuses audums ir stepēts ar 2 cm biezu iMemory putu slāni (viskoelastīgajām putām);
 • Pildījums: 100% poliesters;
 • Neausts materiāls: 100% polipropilēns.

Iekšējais pārvalks:

 • 70% poliesters
 • 30% kokvilna

Pamatne:

 • Ecocell® putas (PU putas)
 • Pamatnes augstums: 7.5 cm zilas, stingras Ecocell® putas; 7,5 cm oranžas, mīkstas Ecocell ® putas

Pārvalka kopšana: var mazgāt ķīmiskajā tīrītavā 60°C temperatūrā.

Matrača kopējais augstums: 18 cm.

Matracim ir 15 gadu garantija.

Atvēršanas instrukcijas:

Tagad: 299,90 €

Pasūtīt

Pasūtiet zvanot
67 169 012

Vairāk

Klientu atsauksmes46 Atsauksme (s)

Padalieties ar savu viedokli

Jūsu viedoklis par šo preci

* Obligāti aizpildāmie lauki

Paldies par Jūsu iesniegto atsauksmi!

Kā pateicību par Jūsu veltīto laiku iesniedzot atsauksmi, dāvinām Jums 7% atlaižu kuponu Jūsu nākamajam pirkumam. Kupons ir derīgs 5 dienas no tā saņemšanas brīža. (Atlaižu kupons spēkā uz precēm ar pilnu cenu, atlaides nesummējas).
super
Lielisks
guntis
Ļoti labs
Pilnīgs komforts
Dace
Pilnīgi apmierināta
Ļoti ērts un komfortabls matracis
Julija
ļoti iepatikās!
Pats vēl tik iegādāšos, bet paziņas noteikti rekomendē.
Renārs
Šis tiešām labs!
Paldies!
DIMA
loti labs matracis
tiem kuriem patik ērti gulēt, pērciet šo matraci
Inta
Pats vēl tik domāju iegādāties.
Pats vēl tik domāju iegādāties.
Kristaps
Erti!
Mans šaurais matracis bija šada tipa - ļoti ērts!
Inga
Labs matraics
Lietojam vairākus gadus, nekas nesāp un matracis nav nolietojies.
Andrejs
Labi
Loti albi
Regnars
forshi ka mainas puses. lielisks
forshi ka mainas puses. lielisks
Zoja
Ļoti labs, guļot uz šāda veida matraci, no rīta pamostoties jūtos vesela, moža
Lielisks matracis!
Gaida
Ļoti labas atsauksmes
Esmu dizrdējusi ļoti labas atsauksmes par Dormeo matračiem
Ilze
Ļoti ērts matracis!
Mums patīk!
Arina
ļoti labi
esmu invalīde ar kustības traucējumiem domāju sāpes var samazināties...
galina
Ļoti labs matracis
Lielisks matracis par pieņemamu cenu
Labs
Ļoti labs
Plānoju iegādāties!
Oskars
Fantastika!
Gulēju uz tāda labu laiku, pēc pārvākšanās nācās pagulēt uz cita matrača. Tad pa īstam novērtēju un jau nākošajā dienā devos pēc dormeo produkcijas!
Zanda
Ļoti labs matracis
Plānoju iegādāties!
Labs
Ļoti labs
No visiem matračiem kas izmēģināti šis priekš manis ir labākais.
Juris Magone
Ideāls matracis
Piecus gadus jau guļam uz Dormeo Memory matrača (nezinu, kurš konkrēti modelis), nekas nav izgulēts - kā jauns, jo nav atsperes. Komforts ideāls, pats galvenais, ka vispār nejūt otra cilvēka kustības uz matrača.
Mārtiņš
laba
atsauksmes dzirdēju no citiem ļoti labas, un matracis ir atbilstošs atsauksmēm
Evija
Vēlos izmēģināt šo matraci
Vēlos izmēģināt šo matraci. Esmu dzirdējis daudz labas atsauksmes!
Jānis
Patīk
Labas atsauksmes no paziņām - tātad jāpērk!
Natālija
Lielisks komforts
Labākā izvēle jūsu miegam
Sandra
Ideāls
Labs un ērts
Armands
Dormeo kvalitāte
esam ļoti apmierināti ar iepriekš iegādātajiem Dormeo izstrādājumiem, tāpēc esmu pilnīgi pārliecināta, ka ar šī matrača iegādi nevilsimies.
Rita
Ļoti apmierināta
Esmu ļoti apmierināta ar dormeo izstrādājumiem
Sandra
sveiki gimenee visiem ir dormeo metraci loti apmierinaati!
esu guleejis ideaals prieks manis varu izguleetiies!
jaanis
Lielisks
Lietojam 5 gadus un esam apmierināti
Māris
lielisks
kolēģe ļoti apmierināta ar šo matraci, gribu arī sev tādu
Inga Daņiļeviča
Ërts matracis
Lieliski piemérots ja ikdiená liela slodze uz muguru, érti un labi
Janis
.
Spina bolit i poteew.
Julija
Plānojam iegādāties
Esam dzirdējuši ļoti labas atsauksmes no paziņām
Lauris
Vislabākais matracis
Tiešām vislabākais matracis
Lita
ērts
nenolietojams
Agrita
matracis tiešām labs
Viens šāds matracis mums jau ir, esam ļoti apmierināti. Pērkam vēl vienu.
salvis
ļoti labi
Labākais no matračiem par pieņemamu cenu.
Evija
ļoti ērts, labi var izgulēties
Ērts matracis, patīk, ka var mainīt mīkstumu. labi izguļos
Liene
Izcili!
Ar pirkumu esmu ļoti apmierināta!
Inese
Ļoti labs
Esmu dzirdējusi tikai labas atsauksmes un plānoju šo matraci iegādāties arī sev.
Agnese
Super ērts!
Man māsa nesen nopirka, un ir ļoti apmierināta. Viņai tieši visādas alerģijas, nav nekādu problēmu, un arī ērts! Noteikti arī ņemšu!
Ilona
Mīksts un ērts.
Var ar mazo visu dienu pavadīt uz matrača. Ir ļoti ērti un droši.
Līva
Nevar mazgāt
Matraci mazgāt nedrīkst! Pārvalku nodevu mazgāšanā, kur to izmazgāja pēc uzrādītiem noteikumiem. Pārvalks izstaipījās un pa šuvēm saplīsa, izlīda memory putu slānis. Garantija ir Tikai pašam matracim, nevis tam pšrvalkam, kas satur matraci kopā.
Marika
Labdien, Marika! Žēl dzirdēt, ka ir sabojājies matrača pārvalks. Lūdzu sazinieties ar klientu apkalpošanas centru pa tālruni 6 780 76 75.
Dormeo
Noteikt pirkšu draugi nopirka un ir sajūsmā.
Pats labākais
Jānis
Super Matracis!
laba kvalitate par labu cenu!
Ingrid

Iepriekš apskatītās preces

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!