Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā

Matrači un aksesuāri

 • Svarīgi! Cik bieži un kāpēc ir jāmaina matracis?

  Svarīgi! Cik bieži un kāpēc ir jāmaina matracis?

   Ja Jums ir apnicis mosties ar stīvu kaklu un muguras sāpēm vai tas, ka pamostoties izjūtat vēl lielāku nogurumu, tad iespējams, beidzot ir pienācis laiks iegādāties jaunu matraci. Lai tiešām saprastu, ka vecais matracis zaudējis savas labās īpašības un vairāk dara ļauna nekā laba, sniegsim Jums atbildes....

 • 12 padomi, kā izvēlēties sev ideālu matraci

  12 padomi, kā izvēlēties sev ideālu matraci

  Kā izvēlēties piemērotāko un labāko matraci? Esam apkopojuši 12 priekšnoteikumus, kuri jāņem vērā pirms pirkuma izdarīšanas.
 • Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar partneri

  Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar partneri

  Pasaules Miega dienas pētījumā „Miegs un pāru miega paradumu saderība”, ko veica „Dormeo” sadarbībā ar pētījumu kompāniju „SolidData” secināts, ka gandrīz 60% Latvijas iedzīvotāju savu miega kvalitāti vērtē kā vidēju līdz sliktu, turklāt gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar savu partneri, kas negatīvi ietekmē kopējo miega kvalitāti. 

 • Kā izvēlēties labāko matraci pārim?

  Kā izvēlēties labāko matraci pārim?

  Matrača iegādāšanās jums abiem var būt sarežģīts process. Viņa vēlas mīkstāku matraci, bet viņš vēlas stingrāku, viņa vēlas ērti iekārtoties blakus savai otrai pusītei, kamēr viņš vēlas vairāk vietas, kur izgulties. Kādi ir galvenie kritēriji, kas būtu jāņem vērā, iegādājoties matraci pārim? Kā lai rod kompromisu?

 • 11 padomi, kas palīdzēs Jums izvēlēties virsmatraci

  11 padomi, kas palīdzēs Jums izvēlēties virsmatraci

  Vēlaties atjaunot veco, izgulēto matraci vai dīvānu? Lieliski – tad viss, kas Jums nepieciešams, ir virsmatracis! Tomēr, kad gatavosieties pirkumam, nāksies saskarties ar plašā piedāvājuma džungļiem. Šeit ir apkopopti 11 padomi no Dormeo, kas palīdzēs Jums izvēlēties.

 • Maigas formas, silti materiāli un patīkamas krāsas

  Lemjot, kādu segu iegādāties, izvēli ietekmēs vairāki svarīgi faktori. Piemēram, kāda ir telpas temperatūra? Vai guļot jums ir karsti vai vēsi? Ja Jums būs pārāk auksti vai karsti, dabiskais miega cikls var būt traucēts un Jūs neizgulēsieties. 

 • Padomi pareizai matrača izvēlei

  Padomi pareizai matrača izvēlei

  Ir pienācis laiks iegādāties jaunu matraci. Parasti cilvēki to atzīst, kad matrača atsperes viņiem jau duras mugurā un matrača pārvalks jau izskatās kā grīdas lupata, kā arī matrača virsma ir tik nelīdzena, ka, ja uz tās noliktu olu, tā noripotu lejā. Kāpēc gan gaidīt tik ilgi? Mūsdienās pieejamo matraču izvēle ir ārkārtīgi plaša.

 • Kam piemērots ir Memory 2+12 matracis?

  Jums nepieciešams labs, veselīgs un ciešs nakts miegs. Un šeit lielu lomu spēlē Memory 2+12 matracis Tātad Memory 2+12 ir īstais matracis ikvienam, kas vēlas labi izgulēties un katru rītu pamosties enerģisks un atpūties.

 • Kas padara Memory 2+12 matraci atšķirīgu no citiem

  Memory 2+12 matrača priekšrocības ir bezgala daudz. Ja Jūs meklējat matraci, kas varētu palīdzēt Jums atgūt veselīgu un ciešu nakts miegu, kā arī samazināt sāpes, memory putu matrači ir Jums piemērotākā izvēle.

 • Kas īsti ir Memory 2+12 matracis?

  Memory 2+12 matrači satur īpašas viskoelastīgās putas – memory. šīs atvērto šūnu putas ir jutīgas pret svaru un temperatūru, kas palīdz ķermenim atpūsties miega laikā. Viskoelastīgo putu īpašības ļauj matracim ieņemt noteiktas auguma aprises, kā arī pielāgojas ķermeņa izliekumam .