Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Kvalitatīvs miegs un komforts

1–10 no 75

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8
 • 20 viltības, kuras palīdzēs gulēt kā bērnam

  20 viltības, kuras palīdzēs gulēt kā bērnam

  Lūk, 20 nelieli padomi, kuri palīdzēs tev aizmigt ātrāk un gulēt ciešāk
 • Dormeo 15 gadu jubileja

  Dormeo 15 gadu jubileja

  No 11.08.2017. līdz 13.08.2017. ielūdzam Jūs uz Dormeo 15 gadu jubilejas svinībām visos mūsu veikalos! Svinēsim kopā!

 • Daudz laimes dzimšanas dienā, Dormeo!

  Daudz laimes dzimšanas dienā, Dormeo!

  Šogad Dormeo zīmols svin savu 15. dzimšanas dienu un tas jau ir ietekmējis miljoniem cilvēku dzīves visā pasaulē. Šajā īpašajā gadadienā tiek svinēti starptautiski panākumi, kas ir kļuvuši par pamatu revolūcijai miega nodrošināšanas jomā un ir izglītojuši patērētājus, kuri šodien ir daudz zinošāki par to, ka veselīgs miegs ir viens no svarīgākajiem stūrakmeņiem laimīgai un pilnvērtīgai dzīvei.
 • Pētījuma rezultātus komentē eksperte

  Pētījuma rezultātus komentē eksperte

  Pētījumā „Miegs un pāru miega paradumu saderība”, ko veica „Dormeo” sadarbībā ar pētījumu kompāniju „SolidData” secināts, ka gandrīz 60% Latvijas iedzīvotāju savu miega kvalitāti vērtē kā vidēju līdz sliktu, turklāt gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar savu partneri. Savu viedokli par rezultātiem izteica neiroloģe Dace Tjurina, kura konsultē pacientus ar miega traucējumiem.

 • 7 lietas, ko Jūsu miegs atklāj par Jūsu veselību

  7 lietas, ko Jūsu miegs atklāj par Jūsu veselību

  Vai kādreiz esat prātojis, kāda nozīme ir ātrai iemigšanai, miega ilgumam un tam, cik laika pavadāt diendusās? Patiesībā tam ir nozīme un mēs būsim priecīgi pastāstīt par to, kā Jūsu gulēšanas ieradumi ietekmē Jūsu veselību un pašsajūtu.

 • Atklājiet kāds ir Jūsu gulēšanas tips?

  Atklājiet kāds ir Jūsu gulēšanas tips?

  Vai zinājāt, katram no mums ir savs gulēsānas tips? Vai zināt, ko tas vispār nozīmē?Miega eksperti un klīniskie psihologi izdalījuši dažādus gulēšans tipus vadoties no gulētiešanas un celšanās ieradumiem. Iepazīstieties, kurš tips esat Jūs un kā tas var ietkmēt Jūsu ikdienu un personību. Un uzziniet, kad ir Jūsu aktīvais laiks un kad labāk būt mierīgam.

 • Atklājam 7 svarīgas patiesības par miegu

  Atklājam 7 svarīgas patiesības par miegu

  Vidēji trešo daļu no dzīves mēs pavadām guļot, bet vai tas padara mūs par miega ekspertiem? Ne gluži. Pastāv tik daudz lietu, kuras mēs nezinām par šo īpašo atpūtas veidu, lai arī guļam katru nakti. Ir pienācis laiks atklāt 7 svarīgas patiesības par gulēšanu.

 • 8 fakti par jūsu gultu, ko jūs noteikti iepriekš nezinājāt

  8 fakti par jūsu gultu, ko jūs noteikti iepriekš nezinājāt

  Cik daudz jūs zināt par savu gultu? Un par gultām kopumā? Tā kā mēs aptuveni trešdaļu dzīves pavadām gultā, mums vajadzētu būt īstiem gultas ekspertiem, tomēr, visticamāk, ir kaut kas svarīgs, ko jūs vēl par gultu nezināt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par savas dzīves vienu no vissvarīgākajām lietām, turpiniet lasīt.

 • 6 kreatīvi un neierasti paņēmieni kā ātri iemigt

  Grūti aizmigt? Ja esi pamēģinājis visas ierastās metodes, kas palīdzētu iemigt, varbūt ir īstais brīdis izmēģināt kaut ko neierastāku. Esam atraduši 6 neierastus veidus, kas varētu tevi iemidzināt pavisam īsā laikā.

 • Kā diendusas var būtiski uzlabot dzīves kvalitāti

  Vai jums ir nācies dzirdēt par siestu? Tā ir īsa pēcpusdienas diendusa, kas ir ārkārtīgi populāra daudzās valstīs, tomēr citās valstīs atkal šo paradumu uzskata par slinkuma pazīmi. Ja vēlaties kvalitatīvu dzīvi, siesta var būt patiesi lieliska ideja...

1–10 no 75

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8