Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet

Kvalitatīvs miegs un komforts

1–10 no 76

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8
 • Negatīvie joni stiprina imunitāti un uzlabo miega kvalitāti

  Negatīvie joni stiprina imunitāti un uzlabo miega kvalitāti

  Vai esi dzirdējis vārdu savienojumu “negatīvo jeb skābekļa jonu apstrāde”? Dormeo to mēdz saukt arī par Re-vitalize tehnoloģiju un izmantot matraču, virsmatraču, segu un spilvenu, kā arī citu produktu ražošanā. 
  Bet kas tad īsti ir negatīvie joni un kāpēc mums tie vajadzīgi?

  Lasīt vairāk 
 • 20 viltības, kuras palīdzēs gulēt kā bērnam

  20 viltības, kuras palīdzēs gulēt kā bērnam

  Lūk, 20 nelieli padomi, kuri palīdzēs tev aizmigt ātrāk un gulēt ciešāk
  Lasīt vairāk 
 • Dormeo 15 gadu jubileja

  Dormeo 15 gadu jubileja

  No 11.08.2017. līdz 13.08.2017. ielūdzam Jūs uz Dormeo 15 gadu jubilejas svinībām visos mūsu veikalos! Svinēsim kopā!

  Lasīt vairāk 
 • Daudz laimes dzimšanas dienā, Dormeo!

  Daudz laimes dzimšanas dienā, Dormeo!

  Šogad Dormeo zīmols svin savu 15. dzimšanas dienu un tas jau ir ietekmējis miljoniem cilvēku dzīves visā pasaulē. Šajā īpašajā gadadienā tiek svinēti starptautiski panākumi, kas ir kļuvuši par pamatu revolūcijai miega nodrošināšanas jomā un ir izglītojuši patērētājus, kuri šodien ir daudz zinošāki par to, ka veselīgs miegs ir viens no svarīgākajiem stūrakmeņiem laimīgai un pilnvērtīgai dzīvei.
  Lasīt vairāk 
 • Pētījuma rezultātus komentē eksperte

  Pētījuma rezultātus komentē eksperte

  Pētījumā „Miegs un pāru miega paradumu saderība”, ko veica „Dormeo” sadarbībā ar pētījumu kompāniju „SolidData” secināts, ka gandrīz 60% Latvijas iedzīvotāju savu miega kvalitāti vērtē kā vidēju līdz sliktu, turklāt gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju ir miega paradumu nesaderība ar savu partneri. Savu viedokli par rezultātiem izteica neiroloģe Dace Tjurina, kura konsultē pacientus ar miega traucējumiem.

  Lasīt vairāk 
 • 7 lietas, ko Jūsu miegs atklāj par Jūsu veselību

  7 lietas, ko Jūsu miegs atklāj par Jūsu veselību

  Vai kādreiz esat prātojis, kāda nozīme ir ātrai iemigšanai, miega ilgumam un tam, cik laika pavadāt diendusās? Patiesībā tam ir nozīme un mēs būsim priecīgi pastāstīt par to, kā Jūsu gulēšanas ieradumi ietekmē Jūsu veselību un pašsajūtu.

  Lasīt vairāk 
 • Atklājiet kāds ir Jūsu gulēšanas tips?

  Atklājiet kāds ir Jūsu gulēšanas tips?

  Vai zinājāt, katram no mums ir savs gulēsānas tips? Vai zināt, ko tas vispār nozīmē?Miega eksperti un klīniskie psihologi izdalījuši dažādus gulēšans tipus vadoties no gulētiešanas un celšanās ieradumiem. Iepazīstieties, kurš tips esat Jūs un kā tas var ietkmēt Jūsu ikdienu un personību. Un uzziniet, kad ir Jūsu aktīvais laiks un kad labāk būt mierīgam.

  Lasīt vairāk 
 • Atklājam 7 svarīgas patiesības par miegu

  Atklājam 7 svarīgas patiesības par miegu

  Vidēji trešo daļu no dzīves mēs pavadām guļot, bet vai tas padara mūs par miega ekspertiem? Ne gluži. Pastāv tik daudz lietu, kuras mēs nezinām par šo īpašo atpūtas veidu, lai arī guļam katru nakti. Ir pienācis laiks atklāt 7 svarīgas patiesības par gulēšanu.

  Lasīt vairāk 
 • 8 fakti par jūsu gultu, ko jūs noteikti iepriekš nezinājāt

  8 fakti par jūsu gultu, ko jūs noteikti iepriekš nezinājāt

  Cik daudz jūs zināt par savu gultu? Un par gultām kopumā? Tā kā mēs aptuveni trešdaļu dzīves pavadām gultā, mums vajadzētu būt īstiem gultas ekspertiem, tomēr, visticamāk, ir kaut kas svarīgs, ko jūs vēl par gultu nezināt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par savas dzīves vienu no vissvarīgākajām lietām, turpiniet lasīt.

  Lasīt vairāk 
 • 6 kreatīvi un neierasti paņēmieni kā ātri iemigt

  Grūti aizmigt? Ja esi pamēģinājis visas ierastās metodes, kas palīdzētu iemigt, varbūt ir īstais brīdis izmēģināt kaut ko neierastāku. Esam atraduši 6 neierastus veidus, kas varētu tevi iemidzināt pavisam īsā laikā.

  Lasīt vairāk 

1–10 no 76

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8