Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Segas un spilvena komplekts Platinum

Jaunums

Īss apraksts Šī īpaši ērtā, maigā un zīdainā sega un spilvens jums noteikti nodrošinās vissaldāko miegu naktī. Elegantā un smalkā mikrošķiedra ir tik pat mīksta kā dūnas. Šo segu un spilvenu var mazgāt 40 °C temperatūrā, kā arī šī sega un spilvens ir 100  Pieejami divi izmēri. Uzziniet vairāk. Detalizēts apraksts

Segas un spilvena komplekts Platinum
No €100,00 Uz augšu
Izvēlēties
Pasūtiet zvanot: 67 169 012
  • Skatīt
  • Preces informācija
  • Tehniskā informācija
  • Preču pieejamība veikalos
  • Samaksa pa daļām?
Skatīt

Īss apraksts Šī īpaši ērtā, maigā un zīdainā sega un spilvens jums noteikti nodrošinās vissaldāko miegu naktī. Elegantā un smalkā mikrošķiedra ir tik pat mīksta kā dūnas. Šo segu un spilvenu var mazgāt 40 °C temperatūrā, kā arī šī sega un spilvens ir 100  Pieejami divi izmēri. Uzziniet vairāk. Detalizēts apraksts

Vairāk
Preces informācija

Vismaigākā iespējamā sajūta

Dormeo sega un spilvens Platinum ir izstrādāti īpašas maiguma un mājīguma sjaūtas radīšanai. Vieglais un dūnām līdzīgais materiāls nodrošina biezu, pufīgu un gaisīgu virsmu. Spilvens ir nepārspējami mīksts un ērts, bet sega jums nodrošinās patīkamu siltumu visu nakti.

Wellsleep® mikrošķiedras pildījums garantē uzlabotu komforta līmeni, palīdzot no rīta justies atsvaidzināti un atjaunoti. Segas un spilvena efektīvā gaisa cirkulācija un pielāgošanās ķermenim garantē nevainojamu atbalstu un komfortu.

Pieejami divi izmēri: vienvietīgs (140 x 200 cm sega + 50 x 70 cm spilvens) un divvietīgs (200 x 200 cm sega + divi 50 x 70 cm spilveni)

Ekskluzīvs sildošs pildījums

Kvalitatīvās Wellsleep® mikrošķiedras pildījums ir mīksts kā dūnas, nodrošinot īpašu maiguma un greznības sajūtu. Tas ir arī 100 % hipoalerģisks.
Ierobežotās pieejamības ekskluzīvā pildījuma segai Platinum ir arī izteikta sildoša iedarbība. Ietīties parastā segā vai ietīties segā Platinum — tās ir divas dažādas lietas, ja svarīgs ir siltums, jo sega Platinum vienmēr būs un paliks silta. Pat aukstās naktīs tā mijiedarbojas ar jūsu ķermeni un garantē jums siltumu no matu galiņiem līdz papēžiem. Tā ne tikai regulē temperatūru atbilstoši jūsu ķermeņa vajadzībām, bet arī kontrolē mitruma absorbciju un efektīvi elpo.

Spilvenam Platinum ir ērts rāvējslēdzējs sānos, tāpēc tā pildījumu var ērti ielikt vai izņemt. Tādējādi jūs varēsiet spilvena augstumu un stingrības pakāpi pielāgot savām vajadzībām. Tas būs piemērots visām gulēšanas pozām.

Zīdaini mīksts un silts vienlaikus

Dūnām līdzīgā šķiedra ir īpaši izstrādāta Wellsleep® šķiedra, kas ir plānāka nekā parasti izmantotā Wellsleep® šķiedra. Tādējādi tā ir ārkārtīgi mīksta un līdzīga dūnām. Mazās spirālveida šķiedras sniedz ķermenim zīdainu un dūnām līdzīgu sajūtu. Efektīvā gaisa cirkulācija un spēja pielāgoties ķermenim nodrošina piemērotu atbalstu un komfortu.

Sildošā šķiedra ir īpaši radīta pildījumiem, tāpēc tā lieliski absorbē mitrumu, uztur siltumu un efektīvi elpo. Visas minētās priekšrocības aktivizē cilvēka sviedri un mitrums, ko šķiedra absorbē, tādējādi aktivizējot nepieciešamās reakcijas un siltuma izplatīšanos un saglabāšanos.

Izsmalcināts un elegants dizains

Īpaši mīkstā satīna mikrošķiedra piešķir segai elegantu izskatu un papildu mīkstumu un komfortu. Tā ir ārkārtīgi maiga un zīdaina, tāpēc patiks visiem tiem, kuri vēlas mīkstu maigu segu.

Šai segai un spilvenam arī ir unikāla lentīte stūrī ar īpašu vēstījumu: "Dormeo - a good night's sleep", kas apstiprina to, ka ar Dormeo gulēt ir saldi. Un viscaur uz segas un spilvena ir uzdrukāts/uzrakstīts sudraba krāsas teksts: "A good night's sleep", ?nesot vēstījumu, ka miegs naktī būs salds.

Dormeo komplekts Platinum ir mazgājams 40 °C temperatūrā. Lai izvairītos no savelšanās, iesakām segu un spilvenu pēc mazgāšanas un žāvējot sakratīt. Pārliecinieties, ka sega un spilvens vienmēr kārtīgi izžūst.

Tehniskā informācija
Dormeo līnija Vitality
Dormeo programma gulēšana
Izmēri 1x duvet 140x200 cm + 1x pillow 50x70 cm / 1x duvet 200x200 cm + 2x pillow 50x70 cm
mazgājams 40°C
Preču pieejamība veikalos
Lai palielinātu klientu ērtības preču iegādei, tagad pieejama preču izņemšanas veikalos – pasūti internetā un izņem veikalā. Izvēloties piegādes veidu, no saraksta izvēlies – Izņemt personīgi bez maksas un sev vēlamo veikalu. Prece būs tev rezervēta un piegādāta ātrākajā iespējamā laikā. • Preču pieejamībai ir informatīvs raksturs, jo tiek atjaunota nakts laikā
Samaksa pa daļām?

Klientu atsauksmes 0 Atsauksme(s)

Jūsu viedoklis par šo preci *

 
1 1 zvaigzne
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Novērtējums