Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā
Sudraba šķiedras

Sudraba šķiedras

Mūsdienās veselība asociējas ar dabu un, kad mēs domājam par dabiskiem materiāliem, mēs lielākoties domājam par augiem, zālītēm, kā arī saules, ūdens un svaiga gaisa sniegto pozitīvo efektu. Tik pat dabiski ir arī minerāli, taču ne tikai minerāli, bet arī metāli.

Sudrabs ir dabisks elements, kura dziedinošās īpašības cilvēkiem ir pazīstamas gadsimtiem ilgi. Sudrabs, neatsakoties uz moderno dzīves stilu, ļauj cilvēkam būt saskarē ar dabu.

Aizsardzība pret mikrobiem

Sudrabs gadsimtiem ilgi ir bijis klusais cilvēces veselības novērotājs, kad visbeidzot 19. gadsimtā medicīnā tika atzīts kā antibiotiķis. Dienu no dienas rodas aizvien vairāk veidu, kā sudrabs tiek izmantots medicīnā. To izmanto apdegumu ārstēšanai, kā arī antibakteriālajai ķirurģisko instrumentu aizsardzībai. Daudzi ārsti ASV 1970. gados pētīja ar sudrabu pārklāto audumu ietekmi uz hroniskiem ādas iekaisumiem, brūču ārstēšanu, kā arī to ietekmi sarežģītu kaulu lūzumu un ādas pietūkumu gadījumos. Atklājumi parādīja, ka sudrabs uz ilgu laiku nogalina ļoti dažāda veida kaitīgos mikrobus, iedarbojoties ādai labvēlīgā reģeneratīvā veidā. Medicīnas nozares tehniķi sekoja šiem atklājumiem un izgudroja jaunus un optimālus veidus, kā izmantot sudrabu audumos.

Sudrabs ir ienaidnieks ļoti dažādām baktērijām, daudzas no kurām ir ārkārtīgi kaitīgas, piemēram, salmonellai, kā arī daudziem cilvēkiem tik bīstamajai E-koli baktērijai.

Sudrabs + miegs = veselība

Iegūtās zināšanas tika pārnestas uz ikdienu, tādēļ šodien ir pieejams daudz dažādu gultas piederumu ar ieaustām sudraba šķiedrām. Sudraba pavedieni atrodami arī spilvenos- Dormeo spilvens Silver, Dormeo Memosan Silver Ion spilvens, segās- Dormeo sega Silver, Dormeo Silver 4 sezonu sega un matračos- Dormeo matracis iMemory Silver, Silver-Ion virsmatracis.

Virsma ar ieaustām sudraba šķiedrām pieskaroties neatgādina metālu, bet gan tekstilu, jo pamatā ir audums, kuram tomēr piemīt šī metāla antibakteriālās īpašības. Izstrādājums saglabā tās neskatoties uz vides mitruma līmeni un temperatūru, turklāt pat regulē tos, līdzīgi kā sudraba karote karstā tējā. Sudrabs ar laiku iznīcina plašu mikrobu daudzveidību, lai gan uz nelielām mikrobu grupām iedarbojas uzreiz. Sudrabs ir dabisks elements un tā īpašības laika gaitā nesamazinās un netiek zaudētas.

Sudraba šķiedras, kas ieaustas spilvendrānā, matracī ( Dormeo matracis iMemory Silver) vai segā (Dormeo sega Silver, Dormeo Silver 4 sezonu sega), novērš ādas un ar elpošanas sistēmu saistīto alerģiju ierosināšanos un attīstību. Tām ir augstākā līmeņa temperatūras regulācija starp ķīmiskajiem elementiem, nodrošinot miegam optimālu temperatūru. Sudrabs ir patīkams ādai un ļauj tai elpot un dziedināties, kā arī palīdz novērst saslimšanas kopumā.

Materiāli, kuros ir iesaustas sudraba šķiedras:

 • Novērš baktēriju attīstību;
 • Novērš nepatīkamu smaku uzņemšanu;
 • Regulē ķermeņa temperatūru;
 • Mazina nevajadzīgo statisko elektrību

Dormeo preces, kurās ir iestrādātas sudraba šķiedras:

 • Dormeo matracis iMemory Silver
 • Silver-Ion virsmatracis
 • Dormeo spilvens Silver
 • Dormeo Memosan Silver Ion spilvens
 • Dormeo sega Silver
 • Dormeo Silver 4 sezonu sega

Lai apskatītu visas preces ar sudraba šķiedrām, spiediet šeit.