Par spilveniem

 • Mīti un patiesība par Memory putām

  Mīti un patiesība par Memory putām

  Jūs nenoliedzami esat dzirdējuši par memory foam. Iespējams, visbiežāk tas noticis tieši saistībā ar matračiem. Ja esat skeptiski noskaņoti attiecībā uz memory foam lieliskajām īpašībām, izlasiet dažus mītus un patiesības, kas nereti tiek saistīti uz šo jauno tehnoloģiju. Esiet droši, ka Jūs būsiet pārsteigti. Astoņas memory foam īpašības, kas ļāva tam iekarot pasauli un miljoniem cilvēku guļamistabas.

 • Kā izvēlēties piemērotāko spilvenu?

  Kā izvēlēties piemērotāko spilvenu?

  Izvēloties jaunu spilvenu, bieži vien esam dilemmas priekšā, jo tirgus piedāvātais spilvenu klāsts ir patiesi milzīgs, turklāt, visi spilveni piedāvā tieši to, kas mums vajadzīgs – atbalstu ķermenim un ērtu gulēšanu. Dormeo piedāvājumā ir spilveni ar atšķirīgu dizainu, izgatavoti no dažādiem materiāliem un tiem ir dažādi izmēri. Lai palīdzētu Jums atrast to, kas būtu Jums vispiemērotākais, esam sagatavojuši šādu praktiskās iepirkšanās rokasgrāmatu spilvenu Dormeo iegādei.

 • Dormeo no A līdz Z: biežāk lietoto jēdzienu skaidrojošā vārdnīca

  Dormeo no A līdz Z: biežāk lietoto jēdzienu skaidrojošā vārdnīca

  Vai mūsu vietnē esat pamanījuši vārdu vai jēdzienu, kura nozīme Jums nav īsti saprotama? Mēs esam izveidojuši skaidrojošo vārdnīcu, kurā esam apkopojuši visbiežāk izmantotos jēdzienus un kuras mērķis ir palīdzēt Jums labāk orientēties mūsu piedāvājumos, precīzi izprast mūsu preču raksturojumu un pieņemt pareizo lēmumu iegādājoties tos.

 • Sudraba šķiedras

  Sudraba šķiedras

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!