Par segām

 • Kas nepieciešams labam miegam?

  Kas nepieciešams labam miegam?

  Labu miegu bieži vien novērtē tikai tad, kad tā nav. Bezmiegu bieži izraisa zemas kvalitātes vai neatbilstošs matracis, nepiemērots spilvens un nepiemērota gulta. Lai tiktu galā ar ikdienas rūpēm, jums ir jābūt možiem. Tas ir iespējams tikai tad, ja visa miega vide ir ērta un veselībai draudzīga.

 • Pircēja rokasgrāmata, kā izvēlēties piemērotāko segu?

  Pircēja rokasgrāmata, kā izvēlēties piemērotāko segu?

  Kad pienācis laiks izvēlēties jaunu segu, mēs nereti saskaramies ar dilemmu attiecībā uz izmēriem, materiāliem – siltāks vai vēsāks, dabisks vai mākslīgs – un citiem svarīgiem faktoriem. Kā gan izvēlēties segu, kas būtu piemērota tieši Jums? Ceram, ka šī pircēja rokasgrāmata palīdzēs Jums izvēlēties.

 • Dormeo segas no A līdz Z: Biežāk lietoto jēdzienu skaidrojošā vārdnīca

  Dormeo segas no A līdz Z: Biežāk lietoto jēdzienu skaidrojošā vārdnīca

  Vai esat pamanījuši mūsu vietnē kādu vārdu vai jēdzienu, kura nozīme Jums nav īsti saprotama? Mēs esam izveidojuši skaidrojošo vārdnīcu, kurā apkopot visbiežāk izmantotie jēdzieni, lai palīdzētu Jums vieglāk orientēties mūsu piedāvājumos, precīzi izprast mūsu preču raksturojumu un pieņemt pareizo lēmumu tos iegādājoties.

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!