Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā
Mīti un patiesība par Memory putām

Mīti un patiesība par Memory putām

Jūs nenoliedzami esat dzirdējuši par memory foam. Iespējams, visbiežāk tas noticis tieši saistībā ar matračiem. Ja esat skeptiski noskaņoti attiecībā uz memory foam lieliskajām īpašībām, izlasiet dažus mītus un patiesības, kas nereti tiek saistīti uz šo jauno tehnoloģiju. Esiet droši, ka Jūs būsiet pārsteigti. Astoņas memory foam īpašības, kas ļāva tam iekarot pasauli un miljoniem cilvēku guļamistabas.

Jūs nenoliedzami esat dzirdējuši par memory foam. Iespējams, visbiežāk tas noticis tieši saistībā ar matračiem. Ja esat skeptiski noskaņoti attiecībā uz memory foam lieliskajām īpašībām, izlasiet dažus mītus un patiesības, kas nereti tiek saistīti uz šo jauno tehnoloģiju. Esiet droši, ka Jūs būsiet pārsteigti.

Memory putas ir mūsdienīgs, tehnoloģiski inovatīvs materiāls, kas ir izgatavots no mīkstām poliuretāna putām. Memory putas ir mākslīgi radīts materiāls, tomēr tam ir vairākas priekšrocības, kuru, savukārt, nav dabiskajiem materiāliem. Protams, ir taisnība, ka memory putu ražošanā dabiski materiāli nav pat izmantoti, tieši tāpat kā patiesība ir tā, ka memory putu īpašības Jūs neatradīsiet nevienā no dabiskajiem materiāliem.

Astoņas memory putu īpašības, kas ļāva tam iekarot pasauli un miljoniem cilvēku guļamistabas

Memory putu unikālo īpašību dēļ tas ir kļuvis par ļoti populāru materiālu matraču un spilvenu ražošanas industrijā, jo neviena cita materiāla īpašības pat ne tuvu nav salīdzināmas memory foam:

 • atklātā, gaisu caurlaidīgā struktūra ļauj novadīt mitrumu un regulēt siltumu;
 • izturīgā, elastīgā struktūra pagarina tā kalpošanas ilgumu, nemazinot tā kvalitāti;
 • tas ir spiediena izturīgs;
 • tas ir ļoti elastīgs, nodrošinot maksimālu pielāgošanos ķermeņa aprisēm;
 • tas pasargā no putekļu ērcītēm un baktērijām, tādēļ neveicina to rašanos un vairošanos;
 • tas pienācīgi balsta ķermeni, radot peldēšanai līdzīgu sajūtu;
 • saskarsmē ar ķermeni tas neveido spiediena punktus, tieši pretēji – tas pielāgojas Jūsu ķermeņa spiediena punktiem;
 • šis materiāls ir viegls un vienkārši lietojams.

Memory putas būtiski uzlabo miegu un dzīves kvalitāti kopumā

Ir fakts, ka vieniem memory putas patīk, bet citiem - nē. Tieši tāpat kā attiecībā uz visu pārējo. Tādēļ nevaram apgalvot, ka memory putas būs piemērotas visiem.

Tomēr mēs ar drošu pārliecību varam apgalvot, ka lielākā daļa cilvēku, kas ir gulējuši uz memory putām dažas dienas, saka “kopš man ir memory putas, esmu labi izgulējies.” Palūkosimies, kāpēc tā ir.

Dažas vienkāršas patiesības par memory putām

1. Memory putas pielāgojas Jūsu ķermeņa aprisēm un miega laikā nerada spiediena punktus.

Daudzi memory putu lietotāji ir apstiprinājuši, ka gulēšana uz memory putu matrača vai spilvena mazina sāpes, īpaši muguras, gurnu, spranda un plecu apvidū.

Sāpes šajās zonās mazinās tādēļ, ka memory putas ir temperatūras un svara jutīgs, tādējādi mazinās spiediens tieši tajos punktos, kas parasti, guļot uz matrača vai spilvena, ir pakļauti spiedienam.

Daudzi cilvēki arī apliecina, ka, kopš viņi guļ uz memory putām, ir samazinājušās muguras sāpes apakšdaļā.

2. Memory putas mazina spiedienu uz matraci, ja dzīvesbiedrs gultā nemierīgi grozās vai knosās.

Memory putu matrači ir ideāli piemēroti divguļamajām gultām vai arī gultām, kas paredzētas diviem gulētājiem. Guļot uz parastā matrača, Jūs sajutīsiet katru sava dzīvesbiedra kustību, bet memory putas šīs kustības absorbē tā, ka Jūs par tām nemaz nezināt.

3. Jo mazāk alerģiju, jo mierīgāks miegs.

Daudzi memory putu lietotāji stāsta, ka kopš gulēšanas uz memory putām, ir būtiski samazinājušies viņu alerģiju uzliesmojumi. Ņemot vērā, ka putekļu ērcītēm nepatīk mākslīgie materiāli, tās neiemitinās šajā matracī un, līdz ar to, Jums ir visas izredzes atbrīvoties no alerģijas vai vismaz samazināt tās simptomus.

4. Memory putas– Jūs to varat atļauties!

Memory putu matraču un spilvenu īpašnieki īpaši augstu novērtē šā brīnišķīgā materiāla lielisko cenu un ilgo kalpošanu.

Un tagad visizplatītākie mīti

Savai popularitātes dēļ memory putas ir gan dažādos forumos, gan arī interneta vietnēs bieži apspriests materiāls. Palūkosimies, kādas sūdzības par memory putām varam atrast un piedāvāsim dažus šo problēmu (ja tās vispār tā var nosaukt) risinājumus.

1. Ņemot vērā, ka memory putas ir temperatūras jutīgs, uz tā guļot pastiprinās svīšana. Mīts!

Temperatūras jutība ir viena no lielākajām memory putu priekšrocībām, jo viena no putu īpašībām ir to “izkušana” uz ķermeņa (kā vaskam uz karsta šķīvja). Memory putas absorbē ķermeņa temperatūru un uzglabā siltumu tik ilgi, kamēr Jūs atrodaties gultā. Pēc tam putas atdziest un kļūst cietākas.

Memory putu siltums un mīkstums ir priekšrocība ziemas mēnešos, tajā pašā laikā siltajās vasarās to nereti uzskata par apgrūtinājumu izraisītās svīšanas dēļ. Tomēr jāteic, ka memory putu īpašā šūnu struktūra nodrošina īpašu ventilāciju, tādēļ Jūsu svīšanas iemesls būtu meklējams citur.

Daudzi cilvēki izmanto vienu un to pašu segu visa gada garumā, kaut gan vasarai tā ir pārāk silta. Aizstājiet segu ar plānu paladziņu un pastiprinātā svīšana beigsies.

2. Memory putām piemīt aromāts, vai ne? Tiesa, taču šis aromāts ir jūtams tikai dažas dienas.

Memory putām patiešām piemīt specifisks aromāts, kas daudziem varētu traucēt. Patiesībā šī smarža izzūd ļoti īsā laika periodā, īpaši tad, ja Jūs regulāri vēdināt guļamistabu. Tādējādi, smarža nepaliks istabā un dažu dienu laikā pilnībā izzudīs.

3. Jāpaiet ilgam laikam, lai pierastu pie memory putām. Daļēji taisnība.

Cilvēkiem, kas pirms memory putu matrača iegādes ir gulējuši uz parastajiem atsperu matračiem, sākumā varētu būt grūti pierast pie jaunā matrača.

Daudzi sūdzas, ka matracis ir pārāk mīksts/pārāk ciets, ka no rīta sāpot viss ķermenis, tajā pašā laikā, interesanti ir tas, ka šīs sūdzības kā nebijušas izzūd dažu dienu laikā un cilvēku viedoklis par memory putām radikāli mainās. Ķermenim ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie jaunā matrača un tā izgatavošanā izmantotajiem materiāliem, tādēļ ir jāpaiet dažām dienām, lai sajustu pilnīgu gulēšanas ērtumu. Tas pats attiecas uz memory putu spilveniem.

Tomēr mēs ar pārliecību varam teikt, ka šoreiz gaidīšana atmaksāsies, jo miegs, kuru nodrošina memory putas, patiešām ir tā vērts.

4. Pēc tam, kad esmu gulējusi uz memory putām, nevaru gulēt uz cita matrača. Taisnība!

Apmierinātie memory putu matraču un spilvenu lietotāji bieži saka, ka pēc šā matrača/spilvena lietošanas, viņiem ir ļoti grūti izgulēties uz citiem (piemēram, viesnīcās). Tā ir pilnīga taisnība.

Ērtības, ko piedāvā memory putas, nevar salīdzināt ar kādu citu materiālu. Tādēļ mēs iesakām, ja vien tas ir iespējams, vienmēr ņemiet līdzi memory putas– vai tas būtu Dormeo Renew vai spilvens Dormeo Memosan, kuri ceļos kopā ar Jums kaut vai apkārt pasaulei.