Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā
Pircēja rokasgrāmata, kā izvēlēties piemērotāko segu?

Pircēja rokasgrāmata, kā izvēlēties piemērotāko segu?

Kad pienācis laiks izvēlēties jaunu segu, mēs nereti saskaramies ar dilemmu attiecībā uz izmēriem, materiāliem – siltāks vai vēsāks, dabisks vai mākslīgs – un citiem svarīgiem faktoriem. Kā gan izvēlēties segu, kas būtu piemērota tieši Jums? Ceram, ka šī pircēja rokasgrāmata palīdzēs Jums izvēlēties.

Kad pienācis laiks izvēlēties jaunu segu, mēs nereti saskaramies ar dilemmu attiecībā uz izmēriem, materiāliem – siltāks vai vēsāks, dabisks vai mākslīgs – un citiem svarīgiem faktoriem. Kā gan izvēlēties segu, kas būtu piemērota tieši Jums?

Ceram, ka šī pircēja rokasgrāmata palīdzēs Jums izvēlēties.

Kāda sega Jums ir vajadzīga?

Izvēloties vispiemērotāko segu, vērā jāņem vairāki faktori. Apsveriet:

 • kāda temperatūra dažādos gadalaikos dominē Jūsu guļamistabā,
 • vai sega spēj pielāgoties temperatūras svārstībām,
 • vai sega novada mitrumu,
 • kādu segu Jūs vēlaties – biezu vai plānu,
 • vai sega ir hipoalerģiska,
 • no kādiem materiāliem sega ir izgatavota,
 • gultas izmērus, kā arī to, vai Jūs guļat vieni vai kopā ar dzīvesbiedru,
 • vai sega ir pietiekami mīksta un silta, atbilstot Jūsu prasībām un vēlmēm.

Dormeo segu klāsts pavisam noteikti atbildīs visprasīgākajām vēlmēm un visizsmalcinātākajām gaumēm. Mūsu garantija nedalītām Jūsu simpātijām pret segām Dormeo ir to materiālu augstā kvalitāte – zīds, kokvilna, merinvilna, mikrošķiedras Wellsleep® un inovatīvās šķiedras TENCEL®..

Izvēloties segu, ņemiet vērā gadalaiku

Aukstākajiem gada mēnešiem (vēlam rudenim, ziemai un agram pavasarim)

Gada aukstākajam laikam mēs iesakām siltu segu, kas uzturēs optimālu siltumu. Ne vienmēr teiciens “jo biezāka sega, jo siltāka” atbilst patiesībai. Segas galvenajai īpašībai ir jābūt spējai nodrošināt ventilāciju, tomēr ne mazāk svarīgs ir segas mīkstums un vieglums, lai noturētu lielāko daļu siltuma. Siltuma uzturēšanai vispiemērotākie materiāli ir vilna, TENCEL® un mikrošķiedras Wellsleep®, kas iepildītas bagātīgā slānī. Siltāko segu pildījums sver sākot ar 400 g/m2 un tās ir pildītas ar Wellsleep®.

Gadalaiku pārejas periodiem (pavasaris, rudens)

Gadalaiku mijas periodos lietojiet segas, kas labi „elpo” un spēj uzturēt ķermeņa temperatūru. Ja esat salīgi, izvēlieties biezāku segu no vilnas vai Wellsleep®, vai ar TENCEL® pildījumu.

Siltākie gadalaiki (vēls pavasaris, vasara, agrs rudens)

Siltākajiem gadalaikiem ideāli piemērots segu un gultas veļas materiāls ir zīds, jo tas nodrošina patīkamu vēsumu un svaiguma sajūtu, tā vieglais, pūkainais šķiedru pildījums (300 g/m2 vai mazāk) ir gaisīgs, labi „elpo” un padara šo segu par vēl patīkamāku sabiedroto nakts miega laikā.

Segas alerģiskiem cilvēkiem

Izvēloties segu alerģiskiem cilvēkiem, būtu jāņem vērā segas materiāls, iespēja to mazgāt augstā temperatūrā un tā pretestība pret putekļu ērcītēm. Mākslīgie materiāli šajā ziņā noteikti ir vislabākie – šķiedras, kas atgādina zosu dūnas – šādas segas sniegs Jums pilnīgu labsajūtu un izjūtas, it kā Jūs gulētu dūnu pēļos. Mēs Dormeo esam izstrādājuši hipoalerģiskās šķiedras Wellsleep®, kas pārsteigs Jūs ar savu mīkstumu, gaisa caurlaidību un vieglumu.

Pildījuma daudzums katrā segā ir atšķirīgs, tādēļ jo svarīgāk ir izvēlēties piemērotāko segas pildījuma svaru, ņemot vērā gaisa temperatūru vai gadalaiku.

Segas, kuras ir piemērotas tiem, kas iecienījuši dabiskos materiālus

Cilvēki, kas izvēlas gulēt tikai labāko dabisko materiālu ieskauti, parasti iegādājas zīda, kokvilnas vai vilnas materiālus. Dormeo ir izstrādājis trīs segas, kas izgatavotas no dabiskiem materiāliem un apmierinās pat visprasīgākās gaumes.

 • Verde būs pa prātam tiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem, kas vēlas izmantot no inovatīviem materiāliem izgatavotu gultasveļu, kuru var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā. Segas pildījumu veido vismūsdienīgākais materiāls - TENCEL®, kura pamatā ir vilna. TENCEL® ir īpaši laba ventilācija, tā līdzsvaro mitrumu un maigi ieaijā Jūs, nodrošinot patīkamu un veselīgu miegu. Segas pārvalks ir izgatavots no 100% kokvilnas; segu drīkst mazgāt 60 ˚C.
 • Izsmalcinātā sega Silk ir izstrādāta, lai apmierinātu viskaprīzāko pircēju prasības, tiem, kas saprot un spēj novērtēt īstā zīda priekšrocības. Šī īpašā sega ir pildīta ar 100% zīda šķiedrām: tā maigi lutinās Jūsu augumu un ļaus mierīgi izgulēties, ļaujoties patīkamam miegam. Pārvalks ir izgatavots no īpaši izvēlētas kokvilnas, kas sajukta ar zīdu, sniedzot Jums tikai un vienīgi patīkamas un pozitīvas izjūtas, maigi pieglaužoties Jūsu ādai.

Klikšķiont šeit, Jūs varat apskatīt visas segas Dormeo un to detalizētus aprakstus.

Ja Jums vēl ir jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanu Dormeo konsultantu dienestam pa bezmaksas tālruni 67 169 012. Mūsu konsultanti labprāt sniegs Jums izsmeļošas atbildes par visiem mūsu rīcībā esošajiem produktiem, kā arī ieteiks Jums piemērotākos.

Vai Jūs vēlaties iegādāties jaunu spilvenu, bet nezināt, kādu? Nospiediet šeit un apskatiet mūsu pirkumu rokasgrāmatu: „Kā izvēlēties piemēroto spilvenu”. Lai iegādātos matraci, nospiediet šeit un Jūsu izvēle kļūs daudz vieglāka, bet gultas līstītes būs pavisam vienkārši izvēlēties, ja apskatīsieties Pirkumu rokasgrāmatu “”Kā izvēlēties piemērotās gultas līstes”.