Kā izvēlēties piemērotākos apstākļus gulēšanai?

Kā izvēlēties piemērotākos apstākļus gulēšanai?

Lai arī ko Jūs bērnu istabas iekārtojumam izvēlētos kā piemērotāko mēbeļu un aprīkojuma ziņā, atcerieties – visam ir jābūt maksimāli drošam, stabilam un tādam, kas neradītu kaitējumu veselībai. Mēs piedāvājam Jums bukletu, kurā esam apkopojuši informāciju, kas noderēs izvēloties piederumus bērna guļamistabai.

Lai arī ko Jūs bērnu istabas iekārtojumam izvēlētos kā piemērotāko mēbeļu un aprīkojuma ziņā, atcerieties – visam ir jābūt maksimāli drošam, stabilam un tādam, kas neradītu kaitējumu veselībai. Mēs piedāvājam Jums bukletu, kurā esam apkopojuši informāciju, kas noderēs izvēloties piederumus bērna guļamistabai.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties piemērotu matraci

Piemērots matracis ir Jūsu bērna veselības pamats. Tas nodrošina mierīgu un rimtu miegu.

 • Bērna dzīves pirmajos mēnešos īpaši ieteicams iegādāties matraci ar cietu virskārtu, lai novērstu iespējamo bērna nosmakšanu, deguntiņam iespiežoties mīkstā matracī. Tieši nosmakšana agrīnā zīdaiņa vecumā ir visbiežākais bērnu nāves cēlonis, kas nereti tiek saukts arī par pēkšņās nāves sindromu. To parasti izraisa mīksts matracis, uz kura guļot bērns aizmirst elpot, ja ir pagriezies ar seju pret matraci.
 • Vēlāk, kad bērns ir sasniedzis gada vecumu un pats spēj pacelt un noturēt galvu, matrača virsma var būt mīkstāka; izgatavota no mīkstajām Ecocell® putām vai elastīgā memory foam materiāla.

Dormeo iesaka:

 • No abām pusēm lietojamo matraci Baby ar mīkstāku un cietāku pusi: cietākā puse ir zīdaiņiem, bet mīkstākā - bērniem pēc viena gada vecuma;
 • Stingro bērnu matraci Comfort: zīdaiņiem un bērniem līdz 4 gadu vecumam.

Izvēlieties spilvenu, kas pielāgots bērna augšanas īpatnībām

Bērniem līdz viena gada vecumam spilveni parasti nav nepieciešami. Vēlākā laikā ieteicams izmantot tādu spilvenu, kura augstumu var pakāpeniski palielināt un piemērot bērna augšanas diktētajām vajadzībām. Visvieglākais veids kā to panākt, ir izmantot spilvenu, kuram ir vairākas kārtas. Tas ļaus Jums regulēt spilvena augstumu un mīkstumu.

Spilvenam būtu jābūt izgatavotam no pielāgojama, mīksta materiāla, kas nodrošinātu bērnam nepieciešamo atbalstu, tajā pašā laikā piedāvājot maksimālu ērtības miega laikā.

Dormeo iesaka: anatomisko, no trim pielāgojamajām memory kārtām veidoto spilvenu Memosan Junior ar mīkstu spilvendrānu, kas piesūcināta ar alveju.

Izvēlieties produktus ar pretalerģiskām īpašībām

Visam, kas atrodas bērna istabā un nonāk saskarē ar bērnu, ir jābūt apveltītam ar pretalerģiskām īpašībām, kas novērstu alerģiju rašanās iespējas, neradītu labvēlīgu vidi putekļu ērcītēm un neveicinātu astmas uzliesmojumus. Putekļu ērcītes ļoti ātri spēj iemitināties matračos, mīkstajās rotaļlietās un segās, izraisot alerģijas, kuras pavadīs bērnu arī turpmākajos tā dzīves gados. Jūs spējat pasargāt savu bērnu, izmantojot tādus priekšmetus un lietas, kuri spēj nodrošināt piemērotu un efektīvu aizsardzību pret putekļu ērcītēm.

Dormeo iesaka:

 • Matracis Comfort kas ir piesūcināts ar Sanitized aizsardzību, kura pasargā no putekļu ērcītēm;
 • Divu kārtu matraci Baby, kas izgatavots no pretalerģiskā materiāla Ecocell, tā pārvalku var mazgāt, tādējādi nodrošinot visaugstākās higiēnas prasības;
 • 3-kārtu spilvens Memosan ir izgatavots no memory foam, kuras garantē drošu aizsardzību no putekļu ērcītē.

Gultai jābūt sausai

Bērna matracim obligāti ir jābūt sausam, tam ir jāspēj uzsūkt mitrumu, jo pretējā gadījumā tas kalpos par labu augsni baktērijām. Pirms matrača iegādes, pārliecinieties, vai tā struktūra ir gaisa caurlaidīga. Iegādājoties matraci zīdaiņiem un maziem bērniem, izvēlieties tādu, kura pārvalku var noņemamt un izmazgāt. Papildu tam lietojiet arī ūdens izturīgo pārklāju, kas aizsargās matraci pret mitrumu.

Dormeo iesaka:

 • Ūdensizturīgo pārvalku Protector.

Visus bērniem paredzētos produktus Jūs varat apskatīt šeit. Šajā sadaļā Jūs atradīsiet arī detalizētu katra piedāvātā produkta aprakstu.

Lai Jūsu guļamistaba izskatītos nevainojami un Jūsu miegs būtu veselīgs un mierīgs, aicinām Jūs apskatīt mūsu plašo gultas piederumu klāstu. Tajā Jūs atradīsiet plašu segu, pārvalku un sedziņu sortimentu.

Tepat Jūs varēsiet aplūkot arī mūsdienīgu un skaistu gultasveļu, kas apmierinās pat viskaprīzākā pircēja prasības.

Ja Jūs vēl šaubāties, piezvaniet Dormeo speciālistiem pa bezmaksas tālruni 67 169 012 un mēs palīdzēsim Jums izvēlēties produktus, kas vislabāk atbildīs Jūsu prasībām un vēlmēm.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!