Par mēbelēm

 • Kā izvēlēties piemērotākos apstākļus gulēšanai?

  Kā izvēlēties piemērotākos apstākļus gulēšanai?

  Lai arī ko Jūs bērnu istabas iekārtojumam izvēlētos kā piemērotāko mēbeļu un aprīkojuma ziņā, atcerieties – visam ir jābūt maksimāli drošam, stabilam un tādam, kas neradītu kaitējumu veselībai. Mēs piedāvājam Jums bukletu, kurā esam apkopojuši informāciju, kas noderēs izvēloties piederumus bērna guļamistabai.

 • Kā izvēlēties pareizās mēbeles guļamistabai?

  Kā izvēlēties pareizās mēbeles guļamistabai?

  Kad meklējam jaunas mēbeles guļamistabai, galveno uzmanību veltam to izskatam. Parasti mēs iegādājamies vizuāli pievilcīgas mēbeles. Un, protams, ņemam vērā savu finansiālo rocību. Tomēr iegādājoties mēbeles, ir jāņem vērā arī citi faktori, kas, atrodoties guļamistabā, nodrošinās Jūsu ērtības un labsajūtu vairāku gadu garumā.

 • Kā izvēlēties piemērotāko no līstēm izgatavota gultas pamatni?

  Kā izvēlēties piemērotāko no līstēm izgatavota gultas pamatni?

  Lai miega laikā nodrošinātu pareizu ķermeņa stāvokli, ļoti svarīga ir kvalitatīva gultas pamatne, kas spēj regulāri vēdināt matraci, novadīt mitrumu un nodrošināt matracim ilgu kalpošanu. Finiera vai metāla pamatne vairs neatbilst mūsdienu standartiem, jo tā nenodrošina regulāru ventilēšanu un ergonomisku ķermeņa stāvokli. Vislabāk izvēlēties gultas pamatni, kas veidota no elastīgām līstēm, kuras iestrādātas koka rāmī un ir piemērojams katrai gultai.

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!