Tehnoloģijas attīstās

Tehnoloģijas attīstās

Tehnoloģijas attīstās: mūsdienīgi materiāli aizstāj vecos atsperu matračus

Tehnoloģijas attīstās: mūsdienīgi materiāli aizstāj vecos atsperu matračus

Uz vecajiem matračiem, kuru atsperes balsta tikai noteiktus ķermeņa punktus, Jūsu ķermenis nespēj atpūsties tik labi, kā uz matračiem, kas izgatavoti no dažādā veidā apstrādātām putām vai lateksa. Pretēji atsperu matračiem, šie tehnoloģiski inovatīvie matrači viegli piemērojas katrai Jūsu auguma aprisei, ļaujot Jums gulēt ilgākā un dziļākā miegā, bez ierastās nemierīgās grozīšanās un pozu maiņas.

Pasargājiet sevi no putekļu ērcītēm

Tradicionālie matrači ir ideāla mājvieta putekļu ērcīšu kolonijām, kas barojas no cilvēku ādas daļiņām un ir galvenais alerģiju un elpošanas ceļu problēmu cēlonis.

Pētījumi ir pierādījuši, ka divus gadus vecs parastais matracis satur vidēji divus miljonus dzīvu un mirušu putekļu ērcīšu, veidojot neredzamu putekļu mākoni ik reizi, kad Jūs miegā pagriežaties uz otriem sāniem. Turpretī, matracis, kas ir izgatavots no putām vai lateksa, nerada labvēlīgu vidi putekļu ērcīšu mājošanai.

 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!

Telefona atbalsts

Konsultants ir gatavs atbildēt uz Jums interesējošiem jautājumiem saistībā ar produktiem, kas Jums interesē. Turklāt, Jums palīdzēs orientēties mūsu mājaslapā un pie iepirkšanās. Lūdzu norādiet savu telefona numuru zemāk, un mēs ar sazināsimies tuvākajā laikā!

Zvans Jums neizmaksās neko!

Piezvanīt man!