Par matračiem

 • Kā izvēlēties piemērotu matraci?

  Kā izvēlēties piemērotu matraci?

  Vai kādreiz esat domājuši par to, cik daudz laika jūs pavadāt gultā? Ticiet vai nē, bet tā ir aptuveni trešā daļu jūsu mūža! Tādēļ jūs nenoliedzami piekritīsiet, ka šo laiku ir ļoti svarīgi pavadīt uz augstas kvalitātes matrača

 • Kā noteikt vai jums ir nepieciešama jauna gulta?

  Kā noteikt vai jums ir nepieciešama jauna gulta?

  Matracis ir jāmaina aptuveni ik pēc septiņiem gadiem, vai pat ātrāk. Kad jūs pēdējo reizi mainījāt savu matraci? Daudzi cilvēki to nomaina tikai tad, kad matracis ir pavisam izgulēts vai pat gandrīz izjucis. Mēs esam pārliecināti, ka tad jūsu veselībai un labsajūtai jau ir daudz par vēlu. Gulēšana uz nolietota matrača ir pielīdzināma maratona skriešanai izdilušās kedās. Jūsu ķermenis ir pelnījis daudz vairāk. Vai jums ir nepieciešams jauns matracis?

 • Kādas ir Dormeo matraču priekšrocības?

  Kādas ir Dormeo matraču priekšrocības?

  Dormeo - tas ir kas vairāk, nekā tikai matrači: astoņu gadu laikā Dormeo ir kļuvis par sinonīmu ērtam miegam, laimīgai un mierīgai dzīvei. Mūsu uzdevums ir uzlabot katra un ikviena cilvēka miega vidi.

 • 5 soļi līdz piemērota matrača izvēlei

  5 soļi līdz piemērota matrača izvēlei

  Ņemot vērā, ka tirgū piedāvātais matraču klāsts ir ļoti plašs, var rasties grūtības saprast, kā izvēlēties piemērotāko matraci. Kādi ir galvenie kritēriji, ko katram būtu jāņem vērā, izvēloties jaunu matraci vai novērtējot esošā matrača atbilstību? Lai palīdzētu izlemt, esam uzskaitījuši piecus soļus, kuri vienkāršos matrača izvēli.

 • Memory putas neatkārtojamai sajūtai, kad guļat

  Memory putas neatkārtojamai sajūtai, kad guļat

  Jūs, iespējams, jau vairakkārt esat dzirdējuši par memory putām. Tas ir revolucionārs materiāls, kuru tā unikālo īpašību dēļ ir iespējams izmantot dažādu preču ražošanā. Tās jau ir sākuši izmantot apavu, automašīnu sēdekļu un pat apakšveļas ražotāji, taču visbiežāk tās ir atrodamas matračos.

 • Kurš ir man piemērotākais Dormeo matracis?

  Kurš ir man piemērotākais Dormeo matracis?

  Dormeo komanda strādā pie tā, lai piedāvātu jums izvēlēties vairākus atšķirīgus matračus un nodrošinātu ikviena individuālās vajadzības. Šobrīd Jūsu izvēlei piedāvājam deviņus dažādu veidu matračus. Katrs no tiem atbilst visiem nepieciešamajiem standartiem, turklāt tiem piemīt individuālās vajadzības nodrošinošas papildīpašības.

 • Kā pareizi kopt matraci?

  Kā pareizi kopt matraci?

  Matracim, tieši tāpat kā dzīvoklim, automašīnai un apģērbam, ir nepieciešama īpaša kopšana. Ja aizmirsīsiet par to un nepievērsīties matrača kopšanai uzmanību, tas zaudēs savas pozitīvās īpašības. Tādēļ pastāstīsim Jums kā pareizi kopt matraci! Izlasiet šos 10 padomus, lai uzzinātu, kā būtu pareizi jākopj matracis.

 • Dormeo matraci no A līdz Z: lietoto jēdzienu skaidrojošā vārdnīca

  Dormeo matraci no A līdz Z: lietoto jēdzienu skaidrojošā vārdnīca

  Vai mūsu vietnē esat pamanījuši kādu vārdu vai jēdzienu, kura nozīme Jums nav īsti saprotama? Lielākai izpratnei un palīdzībai, pieņemot lēmumu par pirkumu, mēs esam sagatavojuši visbiežāk izmantoto izteicienu skaidrojošo vārdnīcu, lai uzlabotu izpratni un palīdzētu pieņemt lēmumu par pirkumu.

 • Kā izvēlēties ideālo matraci?

  Kā izvēlēties ideālo matraci?

  Kad pienāk laiks iegādāties jaunu matraci, mēs pēkšņi atklājam, ka tirgus piedāvā plašas izvēles iespējas. Daudziem ir līdzīgs piedāvājums, citiem – pilnīgi atšķirīgs. Vieniem matračiem ir atsperes, citi izgatavoti no lateksa, bet vēl citi – no memory putām, u.tml. Taču joprojām mūs interesē viens – baudīt mierīgu, atspirdzinošu un atjaunojošu miegu. Lai palīdzētu jums atrast piemērotāko matraci, esam sagatavojuši padomus, kas palīdzēs jums izvēlēties savu Dormeo matraci. Sagatavojieties labam naktsmieram!

 • Tehnoloģijas attīstās

  Tehnoloģijas attīstās

  Tehnoloģijas attīstās: mūsdienīgi materiāli aizstāj vecos atsperu matračus

 • Grūti iemigt?

  Grūti iemigt?

  Ja pēkšņi sastopaties ar grūtībām aizmigt, piemēram, visu nakti grozaties no vieniem sāniem uz otriem, mostaties no diskomforta sajūtas vai arī jums ir neregulārs miegs, jo mēdz sāpēt mugura un kājas, pie vainas varētu būt jūsu matracis. Iegādājoties jaunu matraci, ir nepieciešams apsvērt dažas būtiskas lietas.

 • Piegāde

  Piegāde

 • Kā izvēlēties ideālo matraci?

  Kā izvēlēties ideālo matraci?

  Kad pienāk laiks iegādāties jaunu matraci, mēs pēkšņi atklājam, ka tirgus piedāvā plašas izvēles iespējas. Daudziem ir līdzīgs piedāvājums, citiem – pilnīgi atšķirīgs. Vieniem matračiem ir atsperes, citi izgatavoti no lateksa, bet vēl citi – no memory putām, u.tml. Taču joprojām mūs interesē viens – baudīt mierīgu, atspirdzinošu un atjaunojošu miegu. Lai palīdzētu jums atrast piemērotāko matraci, esam sagatavojuši padomus, kas palīdzēs jums izvēlēties savu Dormeo matraci. Sagatavojieties labam naktsmieram!

Piesakieties jaunumiem e-pastā

Regulāri informēsim Tevi par aktuālajām kampaņām un akcijām. Kā arī saņemsi informāciju par jaunākajām precēm. Vismaz reizi mēnesī saņemsi izklaidējoša satura e-pastu aktuālām un interesantām lietām.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!