Memory putas

Memory putas

Memory putas ir mūsdienīgs, tehnoloģiski inovatīvs materiāls, kas ir izgatavots no mīkstām poliuretāna putām. Memory putas ir mākslīgi radīts materiāls, tomēr tam ir vairākas priekšrocības, kuru, savukārt, nav dabiskajiem materiāliem. Protams, ir taisnība, ka memory putu ražošanā dabiski materiāli nav pat izmantoti, tieši tāpat kā patiesība ir tā, ka memory putu īpašības Jūs neatradīsiet nevienā no dabiskajiem materiāliem.

Tās jau ir sākuši izmantot apavu, automašīnu sēdekļu un pat apakšveļas ražotāji, taču visbiežāk tās ir atrodamas matračos- Dormeo Memory 2+12 matracis, Dormeo Memory 4+10 matracis, Dormeo Memory 2+12 Silver Plus matracis, spilvenos- Dormeo anatomiskais Memosan spilvens, Dormeo spilvens Memosan Classic, Dormeo Memosan 3 slāņu anatomisks spilvens, Dormeo Memosan Silver Ion spilvens, Memosan Junior 3-slāņu spilvens.

Sākotnēji izgatavots lidojumiem kosmosā, tagad tas ir vispopulārākais materiāls gulēšanai

Memory putu stāsts sākas nesenā pagātnē, kad NASA zinātnieki izgudroja piemērotu materiālu, kas, ielidojot orbītā, atslogotu uz spiedienu astronauta ķermeni.

Tātad, septiņdesmito gadu sākumā NASA pētniecības centrs izstrādāja materiālus, lai pasargātu astronautus no gravitācijas spēku iedarbības nolaišanās laikā. Panākumu atslēga bija augsto tehnoloģiju materiāls – viskoelastīgās memory putas, kuras pielāgojas individuālai formai, taču, kad spiediena iedarbība tiek pārtraukta, atgūst sākotnējo formu.

No kosmosa kuģiem līdz gultām

Memory putu pozitīvais efekts, atslogojot gravitācijas spēka radīto spiedienu, drīz vien mudināja tās izmantot medicīniskās procedūrās pie gultas saistītiem pacientiem, lai mazinātu spiedienu uz viņu brūcēm un ķermeni kopumā. Unikālās memory putu īpašības veicināja to drīzu izmantošanu visā pasaulē.

Šodien tās lielākoties tiek izmantotas, vēloties uzlabot miegu un cilvēku dzīves kvalitāti.

Memory putas sniedz sajūtu, it kā jūs peldētu, un ieskauj jūsu ķermeni komfortā

Dormeo daudzus gadus koncentrējuši savu uzmanību un pūliņus, lai izstrādātu no memory putām izgatavotus matračus (Dormeo Memory 2+12 matracis, Dormeo Memory 4+10 matracis, Dormeo Memory 2+12 Silver Plus matracis) . Lai būtu droši, ka klientu miegs ir lielisks un ērtību līmenis ir optimāls, mēs esam radījuši ērtos memory putu matračus, kuri vienmērīgi sadala ķermeņa svaru pa visu matrača virsmu.

Matracis ar memory putu pamatni pilnībā pielāgojas ķermenim un tā temperatūrai un mazina sasprindzinājumu. Kad ķermenis ir atbrīvots no spiediena, uzlabojas asinsrite un ķermeņa šķidrumi var brīvi plūst pa visu ķermeni, neradot spiedienu uz kapilāriem. Tādēļ memory putas ir īpaši piemērotas cilvēkiem, kurus moka sāpes muguras lejasdaļā, sprandā, gurnos, u.c. Tas nomierinoši iedarbojas uz grūtniecēm, kā arī mazina miega problēmas, ko izraisa grozīšanās miega laikā.

Memory putas pašas pielāgojas jūsu formai un temperatūrai – tā, it kā jūs gulētu uz mākoņa!

Memory putas ir izgatavotas no viskoelastīgām putām ar atvērtu šūnu struktūru. Atšķirībā no citām putām, tām ir augstāks blīvums un tās ir jutīgas pret temperatūru.Tas nozīmē, ka, putu unikālās struktūras dēļ, tās ideāli pielāgojas ķermeņa formai un svaram, bet, noņemot spiedienu, memory putas lēnām atgūst to sākotnējo formu.

Tās pielāgojas arī ķermeņa temperatūrai, lai miega laikā jūs nejustu matrača virsmu, bet gan patīkamās ērtības, kuras sniedz kokvilna.

Memory putas, apvienojumā ar stingrākiem materiāliem, veido ideālu pamatni gulēšanai

Pašas memory putas ir pārāk mīkstas, lai būtu piemērotas visai matrača struktūrai, tādēļ, lai nodrošinātu ķermenim papildu atbalstu un ergonomiski pareizu mugurkaula stāvokli miega laikā, matracim tiek pievienoti stingrāki materiāli. Šis materiāls parasti ir elastīgais un izturīgais Ecocell®.

Astoņas memory putu īpašības, kas ļāva tām iekarot pasauli un miljoniem cilvēku guļamistabas

Memory putu unikālo īpašību dēļ tas ir kļuvis par ļoti populāru materiālu matraču un spilvenu ražošanas industrijā, jo neviena cita materiāla īpašības pat ne tuvu nav salīdzināmas memory putām:

 • atklātā, gaisu caurlaidīgā struktūra ļauj novadīt mitrumu un regulēt siltumu;
 • izturīgā, elastīgā struktūra pagarina tā kalpošanas ilgumu, nemazinot tā kvalitāti;
 • tas ir spiediena izturīgs;
 • tas ir ļoti elastīgs, nodrošinot maksimālu pielāgošanos ķermeņa aprisēm;
 • tas pasargā no putekļu ērcītēm un baktērijām, tādēļ neveicina to rašanos un vairošanos;
 • tas pienācīgi balsta ķermeni, radot peldēšanai līdzīgu sajūtu;
 • saskarsmē ar ķermeni tas neveido spiediena punktus, tieši pretēji – tas pielāgojas Jūsu ķermeņa spiediena punktiem;
 • šis materiāls ir viegls un vienkārši lietojams.

Memory putas būtiski uzlabo miegu un dzīves kvalitāti kopumā

Ir fakts, ka vieniem memory putas patīk, bet citiem - nē. Tieši tāpat kā attiecībā uz visu pārējo. Tādēļ nevaram apgalvot, ka memory putas būs piemērotas visiem.

Dormeo preces, kuru izgatavošanā ir izmantotas memoy putas:

 • Dormeo Memory 2+12 matracis,
 • Dormeo Memory 4+10 matracis,
 • Dormeo Memory 2+12 Silver Plus matracis,
 • Dormeo anatomiskais Memosan spilvens,
 • Dormeo spilvens Memosan Classic,
 • Dormeo Memosan 3 slāņu anatomisks spilvens,
 • Dormeo Memosan Silver Ion spilvens,
 • Memosan Junior 3-slāņu spilvens.
 • Norēķinu veidi
  Noformējot pasūtījumu, Jūs varat norēķināties ar online maksājumu vai arī skaidrā naudā preci saņemot.
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
  Gadījumā, ja Jūs neesat apmierināts ar pirkumu, Jūs varat atgriezt preci, un mēs atmaksāsim atpakaļ Jūsu samaksāto naudu.
 • Zvani mums
  Zvaniet mums 67 169 012. Mēs būsim priecīgi atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēsim pirkuma procesā Dormeo internetveikalā.
 • 100% droši pirkumi
  Jūsu iepirkšanās Dormeo internetveikalā ir droša. Mēs garantējam Jūsu privātumu.

Dormeo Latvija

Dormeo piedāvā visdažādākos matračus visām gulēšanas pozām, tiem, kuri cieš no alerģijām, kuri naktīs svīst, kā arī stingrākus un mīkstākus matračus un risinājumus pāriem ar iespēju matraci apgriezt uz otru pusi. Matrači ir darināti no dažādiem materiāliem, un pareizā izvēle ir īpaši svarīga cilvēkiem, kuri cieš no muguras sāpēm un citām veselības problēmām. Matracis, kas samazina spiediena punktus, parasti nodrošina daudz kvalitatīvāku miegu. Izpētiet Dormeo piedāvājumu un izvēlieties piemērotāko matraci sev!
Piesakieties jaunumiem e-pastā!