Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā
Materiāls TENCEL®

Materiāls TENCEL®

TENCEL® šķiedrām ir augu valsts izcelsme un to ražošanas process ir videi draudzīgs.

TENCEL® izmantošana ir ļoti daudzpusīga- šķiedras var iestrādāt jebkuru preču materiālā - sākot no matračiem, pārvalkiem, segām- Dormeo sega Tīna, Dormeo Tina 4 sezonu sega, Dormeo sega Dream, Dormeo sega Sjena, Dormeo Silver 4 sezonu sega - silveniem- Dormeo spilvens Sjena un līdz pat apakšveļai.

Gulēšanas laikā TENCEL® ļauj izbaudīt pilnīgi dabisku sajūtu!

Poliesters TENCEL®

Jaunās paaudzes materiāls TENCEL® uzsūc lieko šķidrumu un nodrošina ātru tā iztvaikošanu gaisā. Šī mijiedarbība ir galvenā TENCEL® īpašība, kas nodrošina sausu un svaigu gulēšanas vidi.

Pateicoties īpaši izstrādātām šķiedrām un to blīvajam izkārtojumam, materiāls ideāli pilda savas funkcijas. Šķiedru unikālā struktūra ļauj izgatavot dažādus tekstila produktus, kas atbilst pat prasīgāko klientu vēlmēm! Tās ir pirmās celulozes šķiedras, kuru pamatā ir šī inovatīvā struktūra.

Šķiedrām piemīt augsta līmeņa mitruma absorbējošas īpašības, kas nodrošina optimālu mitruma uzsūkšanos, izcilu dzesēšanas metodi. Šīs lieliskās īpašības aizsargā pret svīšanu miega laikā un novērš nepatīkamus.

Atšķirībā no sintētiskajām šķiedrām, kuras nenodrošina pilnīgu mitruma uzsūkšanos, kā arī iztvaikošanu, materiāls TENCEL® novērš mitruma uzsūkšanos tekstila izstrādājumā, parūpējoties par sausu un svaigu gulēšanas vidi. Šķiedru izcilā struktūra sagādā patīkamas sajūtas ādai, ko nevar garantēt sintētiskās šķiedras, jo, uzsūcot mitrumu, nenodrošina tā iztvaikošanu no tekstila materiāla.

Attēlā zemāk redzama kokvilnas, TENCEL® un poliestēra mitruma uzsūktspēja. TENCEL® absorbē mitrumu par 50% vairāk nekā kokvilna. Savukārt poliesters neuzsūc mitrumu.

Kokvilna TENCEL® Poliesters

Mitruma līmeni nosaka klimatiskie apstākļi. Arī TENCEL® atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem vai nu absorbē mitrumu, vai nodrošina tā iztvaikošanu. Salīdzinot ar citām šķiedrām, TENCEL® satur visaugstākās mitruma absorbējošās īpašības. Pie tam materiāls TENCEL® absorbē mitrumu, kas izdalās no ādas.

TENCEL® - ādas sensors

Kokvilna TENCEL®

Cilvēka āda ir aizsardzības apvalks, kas regulē ķermeņa temperatūru un uztur ūdens līdzsvaru. TENCEL® papildina šīs ķermeņa funkcijas, darbojoties kā otrā āda.

Rupjas auduma šķiedras var izraisīt ādas kairinājumus, taču pateicoties TENCEL® materiāla īpaši gludajai virsmai, tas ir ļoti patīkams pieskārieniem un maigs. Tādēļ tieši TENCEL® arī ir ideāli piemērot cilvēkiem ar jutīgu ādu.

Pilnīgi dabīga higiēna.

Sintētika TENCEL®

Kad runa ir par higiēnu vai baktēriju vairošanos, TENCEL® pilnībā pierāda savas labākās īpašības un priekšrocības.

TENCEL® novērš baktēriju un putekļu ērcīšu vairošanos. Baktēriju pavairošanās tiek aizkavēta pilnīgi dabiskā veidā. Lieliskā mitruma līmeņa svārstību kontrolēšana ir galvenā šķiedru priekšrocība - kad ādas izdalītais mitrums tiek absorbēts, tas nekavējoties nonāk šķiedrā, līdz ar to novēršot baktēriju vairošanos uz ādas. Aizkavējot baktēriju un putekļu ērcīšu izplatīšanos, tiek saglabāta auduma svaigumā smarža.

Galvenās TENCEL® priekšrocības:

 • Gluda šķiedru struktūra - maigums un mīksts materiāls
 • Patīkami atvēsina ādu - termoregulējošas īpašības
 • Neizraisa kairinājumu – piemērots jutīgai ādai

Izvēlies sev piemērotākās Dormeo preces ar TENCEL® materiālu:

 • Dormeo sega Dream
 • Dormeo sega Tina
 • Dormeo Tina 4 sezonu sega
 • Dormeo sega Sjena
 • Dormeo Sjena 4 sezonu sega
 • Dormeo spilvens Sjena