Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā
Kas nepieciešams labam miegam?

Kas nepieciešams labam miegam?

Labu miegu bieži vien novērtē tikai tad, kad tā nav. Bezmiegu bieži izraisa zemas kvalitātes vai neatbilstošs matracis, nepiemērots spilvens un nepiemērota gulta. Lai tiktu galā ar ikdienas rūpēm, jums ir jābūt možiem. Tas ir iespējams tikai tad, ja visa miega vide ir ērta un veselībai draudzīga.

Labu miegu bieži vien novērtē tikai tad, kad tā nav. Bezmiegu bieži izraisa zemas kvalitātes vai neatbilstošs matracis, nepiemērots spilvens un nepiemērota gulta.

Lai tiktu galā ar ikdienas rūpēm, jums ir jābūt možiem. Tas ir iespējams tikai tad, ja visa miega vide ir ērta un veselībai draudzīga.

Dormeo ir viss, kas jums nepieviešams veselīgai miega videi.

Ērtai gulēšanai jums ir vajadzīgs atbilstošs pamats, kas pareizi balsta galvu un ķermeni:

  • kvalitatīvs matracis, kas nodrošina jūsu ķermenim nepieciešamo atbalstu un ērtības;
  • spilvens, kas pietiekami balsta plecus, sprandu un galvu;
  • līstīšu režģis, kas nodrošina matrača vēdināšanu un pareizu novietojumu;
  • piemērota sega, stepēta sega vai gultas pārklājs.

Augstākās kvalitātes matracis ir laba nakts miega pamats, lai no rīta jūs nemocītu stīvums

Matracis pilnīgi noteikti ir jebkuras gultas pamats. Bez laba matrača jūs vienkārši nespēsiet labi izgulēties, jo ilgstoši guļot uz neērtas vai nepiemērotas virsmas, jūsu ķermenis neatpūšas, meklējot, kā ērtāk iekārtoties. Tas var kļūt par iemeslu tam, ka pamostoties, būsiet neatpūtušies un aizkaitināmi – vārdu sakot, būsiet “izkāpuši no gultas ar kreiso kāju”.

Rūpējoties par ķermeni nakts laikā, ir svarīgi neuztvert ērta, pakļāvīga matrača nozīmi kā kaut ko pašsaprotamu. Dormeo matračus varat apskatīt, uzklikšķinot šeit. Ja jums ir nepieciešama palīdzība, lai izvēlētos, lūdzu, izlasiet ieteikumus 'Kā izvēlēties piemērotu matraci'.

Kā rūpīgi izvēlēts spilvens var uzlabot jūsu miegu?

Ja nolemjat iegādāties jaunu matraci, taču joprojām lietojat zemākas kvalitātes spilvenu, tad matracis vien neatrisinās jūsu miega traucējumu problēmas. Turklāt, miega traucējumi var vēl tikai rasties vai arī attīstīties, ja galva guļot atrodas nepareizā stāvoklī, jo tad var rasties sāpes muguras augšdaļā, sprandā un plecos. Piemērota spilvena izvēle atslābina spranda muskuļus, jo miega laikā vairs nebūs nepieciešams tos sasprindzināt, lai mazinātu spiedienu uz pleciem un muguras augšdaļu.

Dormeo spilveni ir izstrādāti tā, lai pareizi noturētu sprandu un galvu un nodrošinātu maksimālu atbalstu. Jūs varat izvēlēties anatomiskas formas spilvenus vai klasiskas formas zīda spilvenus, jo katrs no tiem ir izgatavots no kvalitatīviem un izturīgiem materiāliem. Izvēlieties savu, uzklikšķinot šeit.

Ja jums ir grūti izvēlēties spilvenu, mēs iesakām jums vispirms izlasīt padomus 'Kā izvēlēties spilvenu'.

Gultas pamatne ar līstīšu režģi ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnīgu atbalstu jūsu mugurkaulam un labu vēdināšanu jūsu matracim

Gultas pamatne ar līstīšu režģi ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnīgas ērtības, labu atbalstu ķermenim un ilgu kalpošanas laiku jūsu matracim. Tas novērš mitruma uzkrāšanos matracī, tā mazinot baktērijām un sēnītēm iespēju tajā attīstīsies.

Gultas pamatne Dormeo ar režģi nodrošina veselīgu miegu, jo balsta jūsu ķermeni un nodrošina ergonomisku tā stāvokli. Apskatiet gultas pamatnes Dormeo ar režģi, uzklikšķinot šeit. Lai palīdzētu jums izvēlēties piemērotu gultas pamatni, mēs esam sagatavojuši praktisku padomus 'Kā izvēlēties gultas pamatni ar režģi'.

Ļaujiet segas siltumam un maigumam lutināt jūsu ādu

Kā glazūra tortei, katrai gultai silta sega ir kā “glazūra”, kas rada maiguma un ērtības sajūtu. Dormeo jūs varat izvēlēties dažādas segas, kas izgatavotas no kokvilnas, zīda, TENCEL®, apjomīgajām Wellsleep® šķiedrām un citiem materiāliem. Šajā plašajā klāstā jūs pilnīgi noteikti atradīsiet kādu savām prasībām atbilstošu segu.

To daudzveidību jūs varat apskatīt, uzklikšķinot šeit. Lai palīdzētu jums izvēlēties, esam sagatavojuši ieteikumus 'Kā izvēlēties segu'.

Galveno uzmanību mēs Dormeo pievēršam veselībai un labsajūtai, tādēļ esam izstrādājuši ērtus un pieejamus risinājumus veselīga miega nodrošināšanai. Mūsu piedāvājumu varat apskatīt, uzklikšķinot šeit.