Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā
Kā izvēlēties piemērotāko spilvenu?

Kā izvēlēties piemērotāko spilvenu?

Izvēloties jaunu spilvenu, bieži vien esam dilemmas priekšā, jo tirgus piedāvātais spilvenu klāsts ir patiesi milzīgs, turklāt, visi spilveni piedāvā tieši to, kas mums vajadzīgs – atbalstu ķermenim un ērtu gulēšanu. Dormeo piedāvājumā ir spilveni ar atšķirīgu dizainu, izgatavoti no dažādiem materiāliem un tiem ir dažādi izmēri. Lai palīdzētu Jums atrast to, kas būtu Jums vispiemērotākais, esam sagatavojuši šādu praktiskās iepirkšanās rokasgrāmatu spilvenu Dormeo iegādei.

Izvēloties jaunu spilvenu, bieži vien esam dilemmas priekšā, jo tirgus piedāvātais spilvenu klāsts ir patiesi milzīgs, turklāt, visi spilveni piedāvā tieši to, kas mums vajadzīgs – atbalstu ķermenim un ērtu gulēšanu.

Labs spilvens ir tāds, kas, nodrošinot Jums mierīgu un veselīgu miegu, atbilst šādām prasībām:

 • tam jāatbalsta mugura dabiskā stāvoklī;
 • tam jānodrošina noteiktu pozu miega laikā;
 • ja esat alerģisks, tam jābūt noturīgam pret putekļu ērcīšu uzbrukumiem un izgatavotam no hipoalerģiskiem materiāliem;
 • tam jābūt ērtam un elastīgam.

Dormeo piedāvājumā ir spilveni ar atšķirīgu dizainu, izgatavoti no dažādiem materiāliem un tiem ir dažādi izmēri. Lai palīdzētu Jums atrast to, kas būtu Jums vispiemērotākais, esam sagatavojuši šādu praktiskās iepirkšanās rokasgrāmatu spilvenu Dormeo iegādei.

Jūs spēsiet izvēlēties sev piemērotāko spilvenu, ja ņemsiet vērā šādus faktorus:

 1. spilvena formu;
 2. gulēšanas pozu;
 3. pildījumu;
 4. medicīniska rakstura problēmas.

Spilvena forma un izvēle

Pirmais, kas jāņem vērā, izvēloties sev spilvenu, ir tā forma – tātad, skaidri jādefinē, vai mēs vēlamies iegādāties anatomisko vai klasisko spilvenu. Anatomiskā spilvena forma atgādina ķermeņa kontūras galvas, spranda un plecu daļā. Tas ir piemērots gulēšanai uz sāniem un uz muguras.

Klasisko spilvenu izvēlas cilvēki, kuriem labāk patīk gulēt uz vēdera vai tie, kuri miegā maina ķermeņa pozas.

Ķermeņa pozas miegā un spilvena izvēle

Uz vēdera

Ja Jūs labprātāk guļat uz vēdera, Jums ir nepieciešams mīksts, zems spilvens, lai mugurai tiktu nodrošināts dabisks stāvoklis. Tādēļ izvēlieties zemu, plakanu spilvenu, kas pildīts ar zīdu vai mikrošķiedrām, kā arī pielāgotos Jūsu svaram.

Uz muguras

Tiem, kas guļ uz muguras, nepieciešami augstāki, vidēji mīksti spilveni ar anatomisku formu. Spilvena galvenais uzdevums ir nodrošināt dabisku, ieliektu Jūsu mugurkaula stāvokli, bet pleciem un sprandam - pareizu nofiksējumu. Ja Jūs guļot krācat, Jums ir nepieciešams pretkrākšanas spilvens.

Uz sāniem

Ja Jūs priekšroku dodat gulēšanai uz sāniem, Jūsu ķermenim nepieciešams augstāks, cietāks, anatomiskas formas spilvens, kas palīdzēs noturēt ķermeni pareizā, tam atbilstošā stāvoklī. Guļot uz muguras, ir svarīgi, lai galva nenokarātos pa kreisi, tādēļ Jums būs nepieciešams elastīgs anatomiskais spilvens, kas sniegs atbalstu galvai, sprandam un pleciem.

Kombinētā

Ja Jūs miega laikā bieži vien maināt pozas, Jums ir nepieciešams elastīgs spilvens, kas ļaus labi izgulēties, guļot uz sāniem, uz muguras un uz vēdera. Izvēlieties vidēji mīkstu spilvenu, kas būtu vidēji augsts, ar cietu un elastīgu pildījumu.

Spilvena izvēle, ņemot vērā tā pildījumu

Vissvarīgākā spilvena daļa, neapšaubāmi, ir pildījums, jo tieši tas nodrošina īsto un nepieciešamo ķermeņa punktu atbalstu. Alerģiskiem cilvēkiem ļoti svarīga ir arī novērst putekļu ērcīšu iemājošanu. Dormeo piedāvā spilvenus ar pieciem dažādiem pildījumiem, no kuriem Jūs varat izvēlēties sev piemērotāko.

Memory putas

Memory putas ir siltumjutīgs materiāls, kuru savulaik izstrādājusi NASA, lai uzlabotu kosmonautu ērtības, atrodoties kosmosā, izpētes lidojumā. Šis materiāls ir ļoti piemērots tieši spilvenu ražošanai, jo tā struktūra ļauj materiālam pielāgoties ķermeņa formām un temperatūrai.

Tam ir divas formas:

 • Viengabalains, anatomiski veidotais spilvens;
 • Klasiskas formas spilvens, kas pildīts ar memory foam gabaliņiem.

Anatomiskie memory putu spilveni ir piemēroti:

 • cilvēkiem, kas vēlas cietāku spilvenu, lai varētu gulēt uz muguras vai vēdera;
 • alerģiskiem cilvēkiem vai astmas slimniekiem, jo memory foam ir izstrādāts tā, lai nepiesaistītu putekļu ērcītes;
 • visiem tiem, kas vēlās augstāku spilvenu.

Klasiskas formas spilveni, kas izgatavoti no memory putu gabaliņiem, ir piemēroti:

 • cilvēkiem, kas priekšroku dod gulēšanai uz vēdera un jūtas labi, guļot uz augsta pagalvja;
 • alerģiskiem cilvēkiem vai astmas slimniekiem, jo memory foam ir izstrādāts tā, lai nepiesaistītu putekļu ērcītes;
 • cilvēkiem, kuriem patīk vidēji augsts spilvens;
 • cilvēkiem, kuriem patīk no spilvena izveidot sev piemērotu un tīkamu atbalsta formu;
 • cilvēkiem, kuriem spilvens jāizmanto, lai miega laikā uz tā uzliktu kājas, nodrošinot atbalsta funkcijas.
Wellsleep® mikrošķiedras

Mikrošķiedras Wellsleep® ir izgatavotas no poliestera – ļoti viegla, bet izturīga materiāla, kas nesaspiežas, nenovalkājas, neieguļas rievās un kuru var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā. Spilveni, kas izgatavoti no Wellsleep® ir viegli, gaisu caurlaidīgi, tie novērš putekļu uzkrāšanos un putekļu ērcīšu rašanos, turklāt tie ir tik maigi, it kā būtu pildīti ar zosu dūnām.

Wellsleep® spilveni ir ieteicami:

 • tiem, kas guļ uz vēdera vai muguras;
 • tiem, kuriem patīk mīksti spilveni;
 • alerģiskiem cilvēkiem, kas vēlas dūnu mīkstu spilvenu, bet nedrīkst izmantot dabiskos dūnu pildījumus;
 • tiem, kas miega laikā mēdz svīst.
Zīds

Zīds ir maigs un tajā pašā laikā izturīgs materiāls, kas tiek izmantots ekskluzīvu spilvenu ražošanā. Spilvenam ir raksturīgas hipoalerģiskas īpašības, tas labi uzsūc mitrumu un iedarbojas kā siltuma izolators, uzturot ķermeņa siltumu, neatkarīgi no ārpusē esošās temperatūras.

Zīda spilveni ir ieteicami:

 • cilvēkiem, kas guļ uz vēdera vai muguras;
 • alerģiskiem cilvēkiem vai astmas slimniekiem;
 • cilvēkiem, kas miega laikā mēdz svīst;
 • tiem, kas vēlas iegādāties spilvenu, kurš vasarā sniedz vēsumu, bet ziemā – siltumu;
 • cilvēkiem, kas ikdienā vēlas baudīt eleganci un izsmalcinātību, guļot no zīda darinātos spilvenos.
TENCEL®

TENCEL® ir pilnīgi dabiskas gaisu caurlaidīgas šķiedras, kas spēj uzsūkt mitrumu. No TENCEL® izgatavots spilvens dāvā ērtības, mīkstu auduma struktūru un nodrošina praktisku pielietojumu, jo tas ir ideāli piemērots karstā laikā, īpaši cilvēkiem, kuri miega laikā ļoti svīst.

Izvēloties spilvenu, ņemiet vērā veselības problēmas

Piemērota spilvena izvēle spēj palīdzēt samazināt daudzu slimību simptomus vai pat novērst tās pavisam. Izvēlieties savu spilvenu ar ārsta vai farmaceita padomu, bet mēs, savukārt, esam sagatavojuši Jums vispārīgas vadlīnijas, kurās ņemtas vērā dažas izplatītākās slimības.

Alerģija pret putekļu ērcītēm

Cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret putekļu ērcītēm, vajadzētu izvairīties no tādiem spilvenu pildījumiem, kuros šie nejaukie kukaiņi labprāt iemitinātos (piemēram, dūnu spilveniem). Izvēlieties spilvenu, kas pildīts ar zīdu un zosu dūnām līdzīgajām mikrošķiedrām Wellsleep® vai memory foam.

Sāpes sprandā

Sāpēm sprandā var būt dažādi iemesli un viens no tiem noteikti ir saistīts ar gulēšanu uz sliktas kvalitātes spilvena vai matrača, vai arī gulēšana nepareizā pozā.

Ja Jūs guļat uz vēdera un no rīta Jums ir sāpes sprandā, tas nozīmē, ka gulēšana uz vēdera rada spriedzi spranda muskuļiem. Mēs iesakām nomainīt gulēšanas pozu un sākt gulēt uz anatomiskas formas spilvena. Mēs Jums piedāvājam izvēlēties kādu no trim memory foam spilveniem, kuri pielāgojas Jūsu spranda formai, tādējādi samazinot sāpes vai novēršot tās pavisam:

Visus Dormeo spilvenus Jūs varat apskatīt, uzspiežot šeit, kur Jūs atradīsiet detalizētus spilvenu aprakstus.

Ja Jums vēl aizvien ir jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanu Dormeo konsultantu dienestam pa bezmaksas tālruni 67 169 012. Mūsu konsultanti labprāt sniegs Jums izsmeļošas atbildes par visiem mūsu rīcībā esošajiem produktiem, kā arī ieteiks Jums piemērotākos.

Vai Jūs vēlaties iegādāties jaunu matraci, bet nezināt, kādu? Nospiediet šeit un apskatiet mūsu Pirkumu rokasgrāmatu: „Kā izvēlēties pareizo matraci”.