Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā
Kā izvēlēties piemērotāko no līstēm izgatavota gultas pamatni?

Kā izvēlēties piemērotāko no līstēm izgatavota gultas pamatni?

Lai miega laikā nodrošinātu pareizu ķermeņa stāvokli, ļoti svarīga ir kvalitatīva gultas pamatne, kas spēj regulāri vēdināt matraci, novadīt mitrumu un nodrošināt matracim ilgu kalpošanu. Finiera vai metāla pamatne vairs neatbilst mūsdienu standartiem, jo tā nenodrošina regulāru ventilēšanu un ergonomisku ķermeņa stāvokli. Vislabāk izvēlēties gultas pamatni, kas veidota no elastīgām līstēm, kuras iestrādātas koka rāmī un ir piemērojams katrai gultai.

Lai miega laikā nodrošinātu pareizu ķermeņa stāvokli, ļoti svarīga ir kvalitatīva gultas pamatne, kas spēj regulāri vēdināt matraci, novadīt mitrumu un nodrošināt matracim ilgu kalpošanu. Finiera vai metāla pamatne vairs neatbilst mūsdienu standartiem, jo tā nenodrošina regulāru ventilēšanu un ergonomisku ķermeņa stāvokli.

Vislabāk izvēlēties gultas pamatni, kas veidota no elastīgām līstēm, kuras iestrādātas koka rāmī un ir piemērojams katrai gultai.

Kāpēc koka līstes ir vislabākā izvēle?

Tirgus piedāvā plašu un daudzveidīgu no koka līstītēm izgatavotu gultas pamatņu klāstu. Šī rokasgrāmata palīdzēs Jums izvēlēties piemērotāko!

Kādas ir labas no līstītēm izgatavotas gultas pamatnes īpašības?

Laba no līstītēm izgatavota gultas pamatne nodrošina lielākas ērtības, ergonomisku ķermeņa stāvokli miega laikā, turklāt tā ir ļoti elastīga,

 • Gultas pamatnei ir jānodrošina laba vēdināšana un maksimāli jānovada mitrums. Tas ļauj pagarināt matrača kalpošanas ilgumu;
 • Vislabākā gultas pamatne ir tā, kas veidota no elastīgām koka līstēm, jo tā nodrošina vienmērīgu svara sadali, ļaujot ieņemt optimālāko ķermeņa stāvokli miega laikā;
 • Dažām no labākajām gultas pamatnēm, kas izgatavotas no līstēm, ir iespēja pielāgot cietības pakāpi jostas vietas apvidū, kā arī pacelt pēdu daļu un galvgali.

Pirms pirkšanas padomājiet, kas Jums nepieciešams, lai miegs būtu veselīgs. Kā padomu varat izmantot šos jautājumus:

 • Cik vecs Jūs esat? Jo vecāks Jūs esat, jo lielāks atbalsts jostas vietai ir nepieciešams.
 • Vai Jums ir kādas īpašas balsta un kustību aparāta problēmas? Šajā gadījumā iespējamais risinājums būtu pamatne ar daudzpusīgu zonējumu un cietības pielāgojamību.
 • Vai Jums bieži veidojas tūskas kājās? Izvēlieties gultu, kurai iespējams pacelt kājgali, nodrošinot kājām piemērotu atpūtu.
 • Vai Jums patīk guļot gultā lasīt vai brokastot? Izvēlieties gultas pamatni, kurai iespējams pacelt galvgali. Tāda pati pamatne ieteicama arī cilvēkiem, kuriem slimības dēļ jāatrodas gultā.
 • Vai Jums ir nepieciešams īpaši pielāgojams matracis, kas pielāgotos dažādas specifiskām ķermeņa prasībām? Iegādājieties matraci, kas nodrošinās iespēju pacelt galvgali un kājgali, jo tiem ir dažādas ergonomiskās īpašības.
 • Vai vēlaties matraci izmantot arī automašīnā? Tad pērciet salokāmo gultas pamatni, kas viegli ietilps Jūsu automašīnā.

Dormeo ir sagatavojis Jums plašu klasisko un īpašo no līstītēm izgatavoto gultas pamatņu klāstu, kas apmierinās jebkuras gaumes un prasības. Visas līstītes ir elastīgas, iestrādātas koka rāmī, tām ir vienāda kravnesība (gultas līstes iztur 120-130 kg, ja gultas platums ir 80-120 cm), kā arī nodrošina nepārtrauktu matrača vēdināšanu. Visām līstēm ir divu gadu garantija un LGA sertifikāts, kas tiek izsniegts, ja ražošanā izmantoti videi draudzīgi produkti. Ja nopirktā no līstītēm izgatavotā gultas pamatne Jūs tomēr neapmierina, 15 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas, Jūs varēsiet atdot to atpakaļ un mēs atmaksāsim Jums samaksāto naudu.

No līstītēm izgatavota gultas pamatne ar pielāgojamu stingrumu jostasvietas apvidū

Visas no līstītēm izgatavotās gultas pamatnes Dormeo atšķiras ar to, ka tām iespējams pielāgot stingruma pakāpi jostasvietas un muguras apvidū. To atšķirība ir ar īpašiem kustīgiem diskiem piestiprināto līstīšu skaits. Jo vairāk disku, jo precīzāk Jūs varēsiet iestatīt sev vēlamo stingruma līmeni. Kad diskus novirza sāņus, gulta ir cietāka, un otrādi.

No līstītēm izgatavotas gultas pamatnes ar četriem kustīgajiem diskiem

No līstītēm izgatavotā gultas pamatne, kas aprīkota ar četriem kustīgajiem diskiem, ir piemērota tiem, kas dažkārt vēlas, lai viņu matracis jostasvietas apvidū būtu stingrāks:

 • Superflex Duo veido 24 līstes un centrālā šķērslīste, kas nodrošina lielāku stingrību. Četrām jostasvietas apvidū izvietotajām līstēm ir kustīgi diski, ar kuru palīdzību tiek regulēts stingruma līmenis. Gultas pamatni iespējams salocīt, izmantojot tērauda sprādzi. Šo gultas pamatni izvēlas studenti ar aktīvu dzīvesveidu un jaunie speciālisti.
 • Easyflex Plus ir Easyflex līdzīga pamatne, tomēr tai ir savas papildu priekšrocības – tajā paredzēta iespēja pacelt ne vien galvgali, bet arī kājgali. Atpūta šādā gultā būs atalgojums tiem, kuri daudz strādā. Noregulējiet vēlamo stingrības līmeni jostasvietas apvidū, paceliet augšup kājgali un Jūs jutīsieties lieliski. Šī gultas pamatne ir piemērota arī nekustīgiem pacientiem.
 • Clipflex ir no līstītēm izgatavota gultas pamatne, kuru veido 28 līstes un tā ir piemērota cilvēkiem, kuri piekopj mūsdienīgu dzīvesveidu. Papildu četriem jostasvietā izvietotajiem kustīgajiem diskiem, pamatnei ir trīs zonējumi, kas nodrošina iespēju maksimāli pielāgot pamatni visam ķermenim. To īpaši iecienījuši sportisti un aktīvi cilvēki.
No līstītēm izgatavotas gultas pamatnes ar pieciem kustīgajiem diskiem

No līstītēm izgatavota gultas pamatne ar pieciem kustīgajiem diskiem ļauj regulēt stingruma līmeni astes kaula apvidū. Šī gulta būs piemērota gara auguma cilvēkiem, kuriem jostasvietas apvidus nosegšanai nepietiks ar četrām līstēm.

Modernizēta no līstītēm izgatavota gultas pamatne ar elastīgajiem diskiem: visizvēlīgākajiem pircējiem

Ja Jūs vēlaties baudīt īstas ērtības un dažādu līmeņa stingrību un atbalstu ķermenim, vislabākā izvēle būs tieši šī gultas pamatne ar elastīgajiem diskiem.

Salokāmas līstes vieglākai pārvadāšanai un uzglabāšanai: tas ir pavisam vienkārši, jo nav nepieciešams pat skrūvgriezis!

Visiem, kuri domā, kā nogādāt šīs līstes mājās, esam sagatavojuši divus modeļus, kuri gultas pamatni ļauj pārlocīt uz pusēm:

 • Super Flex Duo var salocīt uz pusēm, izmantojot tērauda sprādzi (gultas pamatne nav demontēta, kad vēlaties, Jūs to varat vienkārši atlocīt un tā būs gatava lietošanai). No līstītēm izgatavoto gultas pamatni veido 24 atsperīgas līstes un četri kustīgiem diski, kas izvietoti jostasvietas un muguras apakšdaļas apvidū, nodrošinot matracim papildu stingrību. Pamatnei ir arī centrālā šķērslīste, kas nodrošina papildu stiprinājumu.
Izmēri un piemērotākās no līstītēm izgatavotās gultas pamatnes izvēle Jūsu gultai

Ir pieejami visi standarta un nestandarta no līstītēm izgatavoto gultas pamatņu Dormeo izmēri . Jāņem vērā, ka faktiskais no līstītēm izgatavoto gultas pamatņu izmērs var nedaudz atšķirties. Visas elastīgās no līstītēm izgatavotās gultas pamatnes Dormeo ir izgatavotas atbilstoši gultas rāmja izmēriem ar pielaidi, lai tos varētu viegli ieklāt esošajā gultas pamatnē.

Tātad, līstes platumā parasti ir par 1 cm (katrā pusē par 0.5 cm) īsākas un garumā par 4 cm (katrā pusē – kājgalī un galvgalī – par 2 cm) īsākas, salīdzinājumā ar standarta (faktisko) uzrādīto izmēru:

Ja izmantojat divguļamo gultu (franču stila gultu), mēs iesakām iegādāties divas no līstītēm izgatavotas gultas pamatnes, jo viena negarantēs visu līstīšu priekšrocību darbību. Šā iemesla dēļ lielākā no līstītēm izgatavotā gultas pamatne ir 140 x 200 cm liela.

Visas no līstītēm izgatavotās gultas pamatnes Dormeo Jūs varat apskatīt šeit, tepat Jūs atradīsiet arī sīkāku to aprakstu.

Vai vēlaties izvēlēties jaunu matraci, bet neesat pārliecināti par to, kādu vēlaties? Nospiediet šeit un izlasiet rokasgrāmatu Kā izvēlēties piemērotāko matraci? Ja Jums ir nepieciešams padoms spilvena iegādē, izlasiet rokasgrāmatu Kā izvēlēties piemērotu spilvenu?

Lai pilnībā pabeigtu savas guļamistabas iekārtošanu, radot sev patīkamu vidi miegam un atpūtai, mēs aicinām Jūs aplūkot plašo, krāsaino segu un pārklāju klāstu. Un neatstājiet bez ievērības mūsu piedāvāto mūsdienīgo un skaisto gultas veļu, kas pavisam noteikti pārsteigs pat viskaprīzāko pircēju!

Ja Jums vēl aizvien ir jautājumi, gaidīsim Jūsu zvanu Dormeo konsultantu dienestam pa bezmaksas tālruni 67 169 012. Mūsu konsultanti labprāt sniegs Jums izsmeļošas atbildes par visiem mūsu rīcībā esošajiem produktiem, kā arī ieteiks Jums piemērotākos.