Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā
Bambusa šķiedras

Bambusa šķiedras

Vēl tikai dažus gadus atpakaļ vairums cilvēku pat nespēja iedomāties, ka tāds ciets un stīvs materiāls kā bambuss, var dot tik maigu pavedienu, kas atbilst pat vissmalkākajam zīdam. Pateicoties šī materiāla izcilajām īpašībām, mūsdienās tas ir atrodams drēbēs, dvieļos un citos tekstilizstrādājumos – visbiežāk segās un spilvenos, kā arī matračos..

Līdz pat 70% mazāk baktēriju

Bambusa šķiedras satur spēcīgu antibakteriālu vielu, ko dēvē par bambusa „kun”, kas palīdz bambusam cīnīties pret baktērijām un kaitēkļiem. Šī aktīvā viela atrodas dziļi bambusa šķiedrās un paliek tajās arī pēc tam, kad bambuss tiek nogriezts. Bambusa šķiedras var iznīcināt līdz par 70% baktēriju un vienlaicīgi novērš to vairošanos.

Vienmēr svaigai un sausai miega videi: līdz pat 32% mazāk mitruma

Salīdzinājumā ar kokvilnu, bambuss absorbē līdz pat 60% vairāk ūdens, nekā kokvilna un ir lielisks ikvienam, kas cieš no pastiprinātas svīšanas. Segas un spilveni (Dormeo spilvens Bamboo) no bambusa šķiedrām ir piemēroti arī tiem, kuri ir alerģiski un nevar izmantot izstrādājumus, kas ir izgatavoti no noteiktiem dabīgajiem materiāliem, jo tie satur dabiskas antialerģiskas un antibakteriālas vielas. Bambusa šķiedras absorbē līdz pat 32% mitruma, atkarībā no to masas. Tas padara ar bambusa šķiedrām bagātināto spilvenu vienmēr svaigu, kā arī novērš svīšanas problēmas miega laikā.

Ar nomierinošu un atjaunojošu efektu

Bambusa šķiedrās ir daudz pektīna vielas ar nomierinošu, atjaunojošu un barojošu efektu ādai. Pateicoties dabiskajam antibakteriālajam efektam un maigajām šķiedrām, bambusa pārklājā darbojas kā maigs dabisks dezodorants. Tas nozīmē, ka neabsorbē nepatīkamās smakas un paliek svaigs, nepiesūcoties ar dažādām smaržām.

Dabai draudzīgs

Bambusa plantācijas pašas atjaunojas līzingi kā zāle un pat tad, kad bambuss ir nocirsts, tas ātri ataug – līdz pat vienam metram dienā. Tas aug blīvi un aizņem ievērojami mazāk vietas, nekā, piemēram, kokvilna. Lai tas labi augtu, tam nav vajadzīgi pesticīdi, kas ir svarīgi dabas saglabāšanai. Tāpat augšanai tam ir vajadzīgs arī mazāk ūdens, salīdzinājumā ar citiem augiem (kokvilna ir īpaši pazīstama kā „izslāpušais” augs).

Bambuss augot attīra gaisu un atmosfērā izlaiž aptuveni 40% jauna skābekļa. Ražošana kā tāda – no bambusa, līdz celulozei un tad līdz bambusa šķiedrai, arī ir ļoti pieņemama, jo šajā procesā netiek izmantotas nekādas veselībai vai videi kaitīgas ķīmiskās vielas. Un beigu beigās – pēc lietošanas bambusa šķiedra 100% bioloģiski noārdās.

Dormeo preces, kurās ir iestrādātas bambusa šķiedras:

  • Dormeo spilvens Bamboo