Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
 • Izņemiet preci bez piegādes maksas
 • 14 dienu atgriešanas tiesības
 • Iegādājieties preces līzingā

Alternatīvais stūrītis

1–10 no 24

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Ko mīļākā krāsa pastāsta par Jums?

  Ko mīļākā krāsa pastāsta par Jums?

  Katram no mums patīk viena vai otra krāsa vairāk kā pārējās. Tas nav apstrīdāms jautājums. Bet vai zināt, ka katra krāsa kaut ko par Jums var pastāstīt? Uzziniet, ko Jūsu mīļākā krāsa citiem pastāsta par Jums, kā arī citus interesantu faktus par krāsām, ko līdz šim nezinājāt.

 • 10 aromāti, kas attīrīs māju no negatīvās enerģijas

  10 aromāti, kas attīrīs māju no negatīvās enerģijas

  Vai kādreiz esat sastapis cilvēku, kurš patīkami smaržo, un tādēļ Jums iepatīkas vēl vairāk? Tā ir tāpēc, ka smaržas sevī ietver lielu spēku un šis spēks var tikt izmantots, lai piepildītu Jūsu māju ar pozitīvu enerģiju. Vai gribat uzzināt, kā dažādu dabīgu sastāvdaļu kūpināšana kā vīraku var uzlabot Jūsu dzīvi?

 • Izdzīvošanas gids: Kā izturēt svētkus ar ģimeni?

  Izdzīvošanas gids: Kā izturēt svētkus ar ģimeni?

  Ziemassvētkos nereti pavadam laiku kopā ar visu ģimeni. Dažreiz tie ir visi radinieki, sākot no mammām līdz pat māsīcām un brālēniem. Katram savas prasības, katram sava vīzija kā jāsvin svētki. Biedējoši! Neuztraucieties pirms laika. Piedāvājam dažus padomus, kā labāk pavadīt svētkus ģimenes lokā bez stresa.

 • 20 interesanti fakti par miegu.

  Gulēšana ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa. Vai zini visu par to? Domājam, ka nē, tāpēc iesakām izlasīt šo rakstu.

 • Produkti, kas ļaus saglabāt jaunību!

  Cīnīties pret ādas novecošanu var ar skaistumkopšanas līdzekļiem, bet jūs varat rūpēties par savu ādu arī ja papildināsiet savu uzturu ar vairākiem pārtikas produktiem, kuri palīdz samazināt ādas novecošanos, atjauno un mitrina to. Pareizie produkti  ne tikai saglabās ādu svaigu, bet arī kopumā uzlabos veselību.

 • 12 padomi kā nedēļas nogalē atslēgties no rutīnas

  Nedeļas nogale pēc garas un nogurdinošas darba nedēļas ir gaidītākais notikums. Un tas, ka labākais veids, kā atslēgties no ikdienas rutīnas ir ballīte sestdienas vakarā...

 • Uz pludmali ar savu labāko draugu - grāmatu!

  Ir aktīvais atvaļinājumu laiks, tātad īstais brīdis, lai atpūstos un atbrīvotos no ikdienas rutīnas, stresa un saspringtā dzīves ritma. Šis laiks ir ideāli piemērots, lai paņemtu rokās labu grāmatu un ļautos brīvam iztēles lidojumam!

 • 5 idejas, kā motivēt savus darbiniekus

  Uzņēmuma panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā vadības. Tātad, panākumi ir menedžera rokās. Ja Jūs esat viens no uzņēmuma vadības grupas, šis raksts Jums ir jāizlasa. Mēs esam apkopojuši 5 galvenos punktus kā pareizi motivēt savus darbiniekus sekmīgam un efektīvam darbam.

 • Diendusa ir veselīga - ļaujieties tai!

  Vārdiem „diendusa” vai „pēcpusdienas snauda” parasti ir negatīva pieskaņa, jo „īsti” cilvēki visu dienu strādā un netērē lieki ne minūti sava laika, nerunājot nemaz par tādu lietu kā miegu pusdienlaikā.

 • Cik daudz un ko uzdod mājasdarbos?

  Iespējams, ka Jūs atcerieties savas skolas dienas un mājasdarbus, kurus Jūs vienmēr necietāt. Vai Jūsu bērns arī mēģina izvairīties no mājasdarbu pildīšanas? Mēs esam atraduši dažus iemeslus, kas spēj izskaidrot kāpēc mājasdarbi ir nepieciešami un kāds būtu „ideālais mājasdarbs”.

1–10 no 24

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3